Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Zaista, njihova stvar šta će raditi s tim novcem, ali onda i njihova stvar šta će raditi s tabloidima.

 

:Hail:

 

... nose mini suknju a?

 

Da je ovo neka drzava pa da tuze tabloide i opravdaju svoj imidz lakomih na pare.

Edited by Caligula
Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa nismo uplacivali u fond katarine rebrace ili vlada divca, ovo je bilo pod imenom "Tijana Ognjanovic" i namenjeno konkretnom slucaju. Odakle sad meni pravo da posle toga, rame uz rame sa Sergejem, govorim Ognjanovicima sta da rade sa tim novcem?

 

Da, on je i odbio da da tih smešnih 10.000 pod izgovorom da je to namenski račun i da te pare mogu da se troše samo na lečenje njegove ćerke. Ispostavilo se da je to običan račun sa koga je mogao da podiže kad i koliko hoće. Ups.

 

Kakvo god on imao moralno (ili bilo koje drugo) pravo da zadrži pare, ako ti odbiješ da pomogneš drugom detetu - a tebe ta pomoć neće da ošteti, niti će da ošteti lečenje tvog deteta, onda si ti jedno najobičnije govno i ne mogu da te žalim što te tabloidi razvlače.

Link to comment

Zaista, njihova stvar šta će raditi s tim novcem, ali onda i njihova stvar šta će raditi s tabloidima.

 

Kad tako postaviš stvari može da prođe.

Ako se i jedni i drugi drže isključivo zakonskih okvira.

Zakon kaže da je ok zadržati pare, ja nemam problem sa tim.

Zakon kaže da je ok reći da neki ljudi šopinguju ako šopinguju trebalo bi da nemam problem ni sa tim.

Ali imam. Osećam nelagodu. Tabloid daje sebi za pravo da morališe nad nečijim izborima.

Da li je zakonski kažnjivo?

Link to comment

Muljanje sa računima ili šta je već bilo nije baš mini suknja, ali neka ih tuže ili šta već.

 

 

Nije ti palo na pamet (samo pricamo) da ce detetu posle tako teske operacije da zatreba jos neka, za godinu, dve? Sta mislis, kako roditelj razmislja?

Link to comment

... i ne mogu da te žalim što te tabloidi razvlače.

 

 

Jeste, razvlace ih zato sto su losi ljudi :isuse:

 

A mozda ih razvlace iz nekih neobicnijih, drugacijih razloga.

Link to comment

Nije ti palo na pamet (samo pricamo) da ce detetu posle tako teske operacije da zatreba jos neka, za godinu, dve? Sta mislis, kako roditelj razmislja?

 

care, dete je umrlo.

 

i iako sam rekao da im ne uzimam za zlo što su pokrenuli akciju iako su znali da maloj izvesno nema spasa, ne mogu da uzmem zlo ni nekome ko će da posumnja da su u celu priču ušli prilično racionalno

 

 

Jeste, razvlace ih zato sto su losi ljudi  :isuse:

 

A mozda ih razvlace iz nekih neobicnijih, drugacijih razloga.

 
Opet mašiš poentu, stvarno si velemajstor
 
Ja sam rekao da meni lično nije žao, nisam rekao da je to razlog razvlačenja. Probaj da čitaš i da razumeš postove pre nego što odgovoriš na njih ili što pokušavaš da ih ukalupiš u svoje formirano mišljenje
 
Edited by copkillah
Link to comment

Nije ti palo na pamet (samo pricamo) da ce detetu posle tako teske operacije da zatreba jos neka, za godinu, dve? Sta mislis, kako roditelj razmislja?

 

Tako ce i funkcioneru RFZO-a, lekaru, sudiji ili bilo kojoj jajari koja prisvoji nesto sto u tom momentu ima drugu namenu.. deca jednom morati na studije..pa ce mozda morati da ih vadi iz govana kocke ili narkomanije..pa ce doci unuci i sa njima sve isto..Mozda neka svadba mora da se isfinansira, neko putovanje..

 

Opravdavajmo pohlepu, bole na kurac.

Link to comment

 

care, dete je umrlo.

 

 

 

Oni su muljali sa racunima pre nego sto je umrlo. Dakle pre odlaska u SAD.

 

A onda su se umesali Karadjordjevici, Dacic, MUP. Tabloidi sve vreme strikaju, cerece.

 

@Snarc: ne razumem zasto mesamo ovde pohlepu sa zeljom da se jako bolesno dete kako-tako osigura? Kakve svadbe, kakvi fakulteti?

Edited by Caligula
Link to comment

Oni su muljali sa racunima pre nego sto je umrlo. Dakle pre odlaska za SAD.

 

A onda su se umesali Karadjordjevici, Dacic, MUP. A tabloidi samo strikaju.

 

@Snarc: ne razumem zasto mesamo ovde pohlepu sa zeljom da se jako bolesno dete kako-tako osigura? Kakve svadbe, kakvi fakulteti?

 

znači slažeš se da su muljali sa računima, ali je okej što su to radili?

 

čemu onda muljanje ako je sve čisto, ako su te pare bile namenjene samo njoj, njenom lečenju i oporavku? ko bi to doveo u pitanje da je preživela?

Link to comment

Oni su muljali sa racunima pre nego sto je umrlo.

 

@Snarc: ne razumem zasto mesamo ovde pohlepu sa zeljom da se jako bolesno dete kako-tako osigura? Kakve svadbe, kakvi fakulteti?

 

Meni nije jasna potreba da se to muljanje po svaku cenu nastavi i posle svega toga. Ok, njima na savest kako si već ranije rekao.

Link to comment

 

 

 

i iako sam rekao da im ne uzimam za zlo što su pokrenuli akciju iako su znali da maloj izvesno nema spasa

 

 

Au jbt ovo nisam video.

 

A ko si ti da im uzimas ili ne uzimas za zlo?

Link to comment

Koliko se secam, pre nego sto je dete umrlo niko nije ni pokusao da prica o parama jer je sve bilo nategnuto sa vremenom. 

 

Pohlepa i nezdrav odnos prema materijalnom je kad biras krpice, naocare i ajfone ispred zdravlja necijeg deteta..i mozes mirno da zivis sa tim. 

Link to comment

Au jbt ovo nisam video.

 

A ko si ti da im uzimas ili ne uzimas za zlo?

 

valjda imam pravo da iznesem svoj stav?

 

i to ga iznosim ovde, a ne idem njima lično da solim pamet

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...