Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

"Da to je ona što je otišla da podrži pobunu protiv legalne vlasti u Siriji, pa je onda otei isti ti pobunjenici i uradili šta su uradili."

 

you gotta do what you gotta do jebiga

Link to comment

Bolesni ljudi. Da te uplasi da setas istim ulicama sa njima. I to je skoro svaki komentar takav, opasno idemo u kurac.

 

takoreci savrseno kvalifikovani da budu u vojsci islamske drzave

Link to comment

jeste da nije rec o sotiru™ pa ne znam da li ce se zustro reagovati protiv ovakvog medijskog razvlacenja ljudi

 

 

 Ognjanovići išli u šoping dan posle Tijanine smrti

 

Iako su izjavljivali da su u Americi na lične potrebe potrošili 2.000 dolara, roditelji pokojne Tijane dan posle njene smrti pustošili butike. Od novca koji je skupljan za devojčicinu operaciju platili su odeću, naočare, satove, ajpede i spa-tretman

 

 

 

govnoid medijski lincuje samo tako

Edited by Pontijak
Link to comment

ovo od danas?

ima li neko da je bio izložen većem linču od te porodice?

Pa jbt

 

da, od danas. odvratni strvinari, kada nemaju nikoga kao objekat za linc odmah se sete ognjanovica tek da ne ispadnu iz forme medijskog lincovanja

Link to comment

jeste da nije rec o sotiru™ pa ne znam da li ce se zustro reagovati protiv ovakvog medijskog razvlacenja ljudi

 

 

 

govnoid medijski lincuje samo tako

 

 

Neverovatno. Ne mogu da skapiram ovu tabloidnu fascinaciju Ognjanovicima. Kao da su se nekome opasno i vrlo licno zamerili, mada i kada tako razmisljam ne znam sta su to trebali da urade da bi dobili ovakav tretman.

 

Takodje, nije mi jasno zasto ne tuze govnoide, pa u samom naslovu vesti ima materijala za ozbiljnu tuzbu.

 

Trece, i da su trosili, pili, jeli i veselili se - koga pa zabole kurirski kurac?

Edited by Caligula
Link to comment

iz prve ruke sam čuo prilično loše stvari o toj porodici, ali je medijski linč krenuo pre nego što je bilo ko imao te informacije

 

sranje kako god da okreneš

Link to comment

Ja ne pričam o prljavom vešu

 

Ne uzimam im za zlo to što su od samog starta znali da mala nema apsolutno nikakve šanse da preživi, logično je da roditelji ne žele da prihvate tu istinu. Šta mislite, zašto niko na celom svetu nije hteo da je operiše i zašto je samo jedan lekar to prihvatio i to za suludu cifru? Ali mislim da nema roditelja koji ne bi postupio isto.

 

Uzimam im za zlo što nisu hteli da pomognu jednom drugom detetu, koje boluje od iste bolesti i za čiju je operaciju bilo potrebno 10.000e (jer je bila veoma mala i operacija bi, kako sam čuo, rešila sve njene probleme) pod izgovorom da ne smeju da daju pare drugima jer je to "namenski račun" (što je bila laž na kraju) i to u trenutku kada su za celih 600.000e premašili sumu koju su skupljali za svoje dete. Na kraju su, posle ogromnih pritisaka, dali te pare, ali su se ponašali kao da im je neko odsekao ruku.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...