Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

dobro jebiga, hteo sam reci da razum govori drugacije. Na stranu sto ce stranac da viralise tvoju intimu globalno (sto je intimnije to ima veci viralni potencijal) ali uopste ideja da 1) fotografises neciju intimnu prepisku 2)okacis to na twiter i 3) da bi kanda nekome otvorio oci, pa jebote.

 

Ovde bi da ima pameti pala 1 tuzba zbog koje bi ove tjurke morale da plate masnu odstetu

to svakako.

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ironija je da je covek sedeo ispred njih, umesto da ga kucnu po ramenu i tako ljudski i prirodno zaseru stvar, one su prvo morale perverzno da obidju globus nekoliko puta :isuse:

Link to comment

Današnje vesti su za ovu rubriku:

- suprug prebio Minu Lazarević i izbacio je iz stana. Ona je to prijavila tek autra, pošto je policija došla u njihov stan, jer je suprug, inače baletan, pucao sa terase automatskom puškom.

- u Vraniću tri idiota ubila čoveka i ranila drugog, jer su im rekli da ne pišaju u porti crkve.

- za šlag vest da je Vučić našao pare za veće plate i penzije.

Edited by vathra
Link to comment

Sa FB kopiran tekst, devojku/zenu je lik napao dok je setala pse:
 

Šta da očekujete kada šetate psa u Srbadiji

5 August 2015 at 17:13
Krivi ste.
Krivi ste što postojite i vi i vaša džukela. Ili još gore - džukele.
Za svako govno (koje je ostavio neko drugi), za svaki ugriz (koji je u najvećem broju slučajeva lažan), za opadanje nataliteta, za svaki otkaz, smanjenje plate, poskupljenje svega i, naravno, impotenciju.
 
Naviknite se na svakodnevne verbalne napade (podsetiti se u beleškama "Bolje šetaj decu nego kerove", "Lažni moralisti", "U govnima do guše" i dr.). Naravno, ta čast će vam pripasti samo ako niste neko razbacano muško ili ne šetate nekog takvog svaki put kad izvedete i pse.
 
Ja sam eto jutros šetala samo pse. Dva prefina, mirna i vaspitana psa. Idu pod konac pored ili iza mene, ne obraćaju pažnju ni na koga sa strane, ne laju, ne diraju nikog. Dakle, idealna meta za ludake.
 
No, danas smo pored verbalnog zlostavljanja prešli i na viši nivo. Da čovek prosto ne poveruje koliko nam dobro ide. Posred Kneza se lik zaleteo pravo na nas. Pretpostavljam da je samo hteo da mi odvali rame i manjeg psa, ali imao je zadovoljstvo da pse vodim na povocu za dvoje, što znači da je na svakom kraju po jedan pas, a ja držim sredinu. Što znači i da kad me odvali, prođe između mene i jednog psa i izbije mi povodac iz ruke, psi izbezumljeno krenu da vuku nazad ka meni, dok on sredinu nogama vuče na drugu stranu i neće da stane uprkos molbama. I pošto se tako par koraka saplitao, stao je i šutnuo Nesa u glavu.
A kada sam ja doletela, i ja sam dobila pesnicu u glavu.
 
Dva prolaznika su ga zaustavila, jedna devojka mi je kupila sladoled da držim na licu, zvali su policiju i čekali sa mnom. I na tome im beskrajno hvala.
 
Nabildovani dripac je takođe ostao da sačeka policiju. Kapiram da već ima iskustva. Pa ispričao nadrealnu priču o mom bahatom prolaženju preko cele ulice, ceelom širinom, da niko drugi ne može da prođe, a to je pešačka zona, a on ima bolesnu majku. Plus sam se namerno zaletela u njega. Yeah.
 
Svi koji su tada prošli Knezom imali su ekskluzivnu priliku da me čuju kako psujem glasno i mnogo. I još jednom hvala divnom prolazniku koji me smirivao.
 
Ali ono što me dotuklo nije udarac u glavu. Dotukla me baba koja je prolazila sa devojčicom od 6-7 godina i urlala da će ako dođe policija, svedočiti u njegovu korist. 
 
Pa u pičku materinu. 
 
Tip me zabo u glavu. 
 
Zar ne pomisli da će možda to dete nekom prilikom neka majmunčina da odvali? Ali svakako da nije on kriv. 
Jer kad vidiš devojku sa dva psa i tipa koji je udario, to je svakako zbog nečeg što su uradili psi i devojka je to zaslužila. Jer govna, penzije, bela kuga...
 
Dotukla me baba jer su takvi danas u većini. Svega i svačega sam se naslušala i slušam svaki dan u šetnjama. I ne dam se i ne dam im da me pljuju. 
Ali nekad se osetiš tako nemoćno. Danas sam išla na Kališ jer po Tašmajdanu bacaju otrov. Jedan pas je uginuo i niko nije kažnjen. Zašto bi, to je samo pas. I da se otrovalo dete, pas bi bio kriv - jer otrov je bio namenjen njemu.
 
I da mi ne bi neka budala otrovala pse, ja šetam na drugom mestu. Da druga budala udara mene i pse.
 
I da mi ne umre sav optimizam - i dalje se uzdam u izuzetke, u sve one koji su stali da pomognu, pitaju me kako sam, daju psima kekse i vodu i umire nas malo. Nadam se da će biti tu i sledeći put. Kad zatreba onoj babinoj devojčici možda.

 

 

uzdrzacu se od komentara :frust:

Link to comment

Sad se vraćam sa pijace ide jedna bakica, pune joj ruke kesa i njoj oko nogu se motaju dve crne mace. Ja pomazila mačke, kaže ona ih hrani, bori se, ali ima jedan komšija koji čim im ona stavi hranu i vodu siđe ispred zgrade i sve to išutira. Ako je ona još uvek tu, trudi se da joj vodu prospe po cipelama. Mačke naravno odmah pobegnu.

 

Bakica imam minimum 75. 

Link to comment

zastrasujuce je koliko olosa zivi u ovom gradu

 

s druge strane ohrabrujuce je koliko dobrog sveta zivi u ovom gradu

 

na zalost, zlo se uvek mnogo vise primeti nego dobro

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...