Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Brazilian Man Got a Dog Face by Plastic SurgeryThe Judgment day is near, people are interfering into God’s creations. Recently a news reported that a man in Brazil got a dog face by getting plastic surgery. This will be the first Dogman in this world. You can see the whole process in pictures below:http://www.jahaztv.c...lastic-surgery/

Edited by pacey defender
Link to comment
  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    782

Top Posters In This Topic

Posted Images

komentar na nestanak jedne devojke:treba se paziti, pogotovo mlede devojke koje nestaju i odlaze kao belo roblje ili za vadjenje organa sto se cak i desilo u valjevu. Pustili smo kineze u nasu zemlju da nam otimaju naj milije, cemu sve to drzava nista ne preduzima gledaju samo sebe da neko njihov najmiliji nesta bio bi nadjen odmah a za ostale ih ne iteresuju... TUZNO JE GDE ZIVIMO I STA SE SVE DESAVA

Link to comment
Ovako zamišljam propast sveta; ukrštanje vrsta.
Stvarno? Transgeneza (transgenika, ili kako već beše na srpskom) je za tebe propast sveta? Ja maštam o tome kao spasu sveta i žao mi je što verovatno neću dočekati da to bude rutinska operacija.Što ti je to propast sveta?
Link to comment

Ispada da ste na Ušću imali više publike od „Dipeš moda“?- Svaki prosečan građanin zna bar jednu moju pesmu. „Dipeš Mod“ je odavno izumro i na evropskoj sceni, a kamoli u Srbiji. Zašto sve što sa strane dolazi treba da bude bolje od onoga što imamo u Srbiji? Kome, bre, ja više treba da se pravdam i da se dokazujem? Da li drugim javnim ličnostima postavljaju ovakva pitanja? Ja sam drugačija, i j... mi se šta misle o meni.

Link to comment
komentar na nestanak jedne devojke:treba se paziti, pogotovo mlede devojke koje nestaju i odlaze kao belo roblje ili za vadjenje organa sto se cak i desilo u valjevu. Pustili smo kineze u nasu zemlju da nam otimaju naj milije, cemu sve to drzava nista ne preduzima gledaju samo sebe da neko njihov najmiliji nesta bio bi nadjen odmah a za ostale ih ne iteresuju... TUZNO JE GDE ZIVIMO I STA SE SVE DESAVA
:lolol: Al ovo je toliko tipican kupus da sam siguran da vrlo lako moze da se napravi generator.
Link to comment

gde bi ovo, na 'stanje u zdravstvu' 'spc' il ovdemedicinariПравославље и медицина grb_medicina.gif

Поштоване колегинице и колеге, Православље и медицина, у областима у којима им се интересовања преклапају, причају у суштини једну те исту причу, користећи се само потпуно различитим језицима. На Западу се сматра да религијска свест представља највиши степен друштвене свести. Теологија се сматра краљицом наука, а у сваком хотелу поред кревета имате Свето Писмо. Тако ћемо и ми почети. Почећемо озбиљно, са Светим Писмом, а завршити једном шаљиво-озбиљном сличицом, шалом на рачун науке. Озбиљни део ове шале, садржи Православљу добро познату истину, а то је мисао, да је управо место где се завршава наука, уједно и место где почиње богословље.
a dole navode finu literaturu:http://www.medicinari.com/Pravoslavljeimedicina.html
Link to comment
Поштоване колегинице и колеге,Сајт студената медицине представља студентски информативни медиј. Сајт има неколико циљева:1. афирмација коришћења ћирилице, као и медицински приступ овој теми;
:lolol:
Link to comment

Medicinski pristup ovoj temi je sledeći. Ako vas neko udari reketom po glavi, to mnogo boli, a možda dobijete i potres mozga. Ako vas pak udari peketom po glavi, neće vam ništa faliti jer peket nije ništa. Ergo, ćirilca je bolja od latinice. Medicinski gledano.

Edited by Syme
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...