Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Pa to je i provuceno kroz tekstove u Blicu, da ni sa kim nije razgovarao i da je izgledao kao psihicki bolesnik.

 

A naslovi - nidje veze.

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma ja sam bio ironičan sa korišćenjem tog izraza. Ono što mi je doom je murija koja prvo zapečati gajbu punu koječega u kojoj je pronašla mrtvog stranca, onda je tako zapečaćenu ostave sve dok se vlasnici ne pobune, i na kraju kada na cimanje vlasnika najzad pregledaju gajbu i nešto pronadju to procuri do tabloida na slobodno redakcijsko tumačenje pre nego što organi™ makar protokola radi provere stvar sa nemačkom ambasadom.

Link to comment

Reče mi ćale danas, pričaju jutros dva 'seljaka' na pijaci - "šta bre ovi pišu gluposti, kakvi su to špijuni da nose policijske značke sa sobom!"

Eto, gledao i prosečan SrbinTM špijunske filmove pa zna stvari  :lolol:

Link to comment

Tipičan psihički bolesnik koji skida stvari sa neta možda može da relativno lako nabavi lažnu pandursku značku ali nekoliko komada lažnih pasoša? Za to bi morao da do te mere prsne da bude spreman da skrlja ozbiljne pare kako bi stupio u kontakt sa forgery ekipama i dobio nešto od njih. Taj momenat sa pasošima je malkice čudan.

Link to comment

jeste, tako se opredeljujem da verujem da su nevesti falsifikati, ili da je u pitanju izmisljanje.

 

#occam

Edited by Грешни Василије
Link to comment

I to što kažeš. Od svega što je Blic ekskluzivno™ naveo na kraju može da se ispostavi da je pronadjeno specijalno izdanje Jane's o ruskim podmornicama i propusnica za ulazak u pandurski sportski centar u Regensburgu koju može da dobije svako ko plati 200 evra godišnje.

Link to comment

Tipičan psihički bolesnik koji skida stvari sa neta možda može da relativno lako nabavi lažnu pandursku značku ali nekoliko komada lažnih pasoša? Za to bi morao da do te mere prsne da bude spreman da skrlja ozbiljne pare kako bi stupio u kontakt sa forgery ekipama i dobio nešto od njih. Taj momenat sa pasošima je malkice čudan.

 

Koliko kosta bosanski?

Link to comment

Ne znam ali cenim da dobar lažnjak biometrijskog pasoša ne može da se završi kod nekih amatera...

 

Edit: ali naravno pasoši su odjednom iščezli iz Blicovih špijunskih tekstova, sada su se prešaltali na sektaško-satanističku literaturu.

Edited by beowl
Link to comment

twitter je samo ekstenzija palanacke tarabe

a shta si ti mislio da ce da bude? demokratizacija tehnike je iznedrila zelje chestitke i pozdrave pre 100 godina ^_^

Link to comment

a shta si ti mislio da ce da bude? demokratizacija tehnike je iznedrila zelje chestitke i pozdrave pre 100 godina ^_^

 

+500

 

jednim delom to, drugi deo ispunjen je osećajem bitnosti, da te neko prati i sluša, i da si viđen™, uticajan i cenjen.

Link to comment

+500

 

jednim delom to, drugi deo ispunjen je osećajem bitnosti, da te neko prati i sluša, i da si viđen™, uticajan i cenjen.

i tako oduvek, samo se medj i domet menjaju, shto me opet vraca na onaj chlanak daglasa adamsa o elektronskom krdu koje se njushka medjusobno ^_^

 

 

 

edip. nije da ocu da ispadnem pametna, danas nemam ni mesa ni ambicije. al to je bre stalno jedno te isto. da baba cvetanka nauchi u tviter, shta bi prvo radila nego cinkarila ko skim u kukuruzima ^_^

Edited by gospa buba
Link to comment

a shta si ti mislio da ce da bude? demokratizacija tehnike je iznedrila zelje chestitke i pozdrave pre 100 godina ^_^

 

 

dobro jebiga, hteo sam reci da razum govori drugacije. Na stranu sto ce stranac da viralise tvoju intimu globalno (sto je intimnije to ima veci viralni potencijal) ali uopste ideja da 1) fotografises neciju intimnu prepisku 2)okacis to na twiter i 3) da bi kanda nekome otvorio oci, pa jebote.

 

Ovde bi da ima pameti pala 1 tuzba zbog koje bi ove tjurke morale da plate masnu odstetu

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...