Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni bi bilo cudno posto je Kalemegdan u sustini gradski park, a gradjevine na njemu, ruku na srce, ne nude turisti nista posebno. 

 

Kalemegdan je gradski park, Beogradska tvrdjava je tvrdjava, molicu za preciznost -_- turisti generalno vole da setkaju kroz tvrdjavu, jos ako su od nekud gde nema slicnih iha, ne mozes ih isterati odatle, no to nema veze sa naplatom svakako.

sirom planete naplacuju ljudi sve i svasta, ali zaista ne vidim sta bi nam donela naplata ulaznica u tvrdjavu?! vise novca za sta i, jos bitnije,  za koga? ulaz u vojni muzej, prirodnjacku galeriju, lagume i rimski bunar se vec naplacuje tako da ostaju samo zidine u koje moze besplatno da se gleda.

Link to comment

Pa ne znam ni ja sta bi dobili, ali eto dajemo im ideje na ovoj strani  :lolol:

Nego kada ce da poprave Zindan kapiju, ili, kako smo to zvali u mom drustvu, Mejdene?

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Pa ne znam ni ja sta bi dobili, ali eto dajemo im ideje na ovoj strani  :lolol:

 

pa bas tako, samo im dajete ideje, a oni prazne dzepove spremne da prime novac ne mogu da prebroje <_<

Link to comment

Na Kalemegdanu je bolje da se naplacuje izlaz. Gledaju zidine, šetaju se, i onda na izlazu da plate. Oko zidina da se iznajmljuje video vodič za Kalemegdan, sa onim klipom gde Ivica Dačić objašnjava francuskom ministru šta je Kalemegdan.

Edited by Tresko
Link to comment

nije to ništa novo, zaboravili ste na šapićev konkurs za bendove za neki gradski dernek od pre nekoliko god?

A zato si ti crto kurac :fantom: Edited by Caligula
Link to comment

"Takođe, među prvima smo se odredili prema mitovima, proglasili ih lošim, i zatražili Srbiju na čvrstim nogama, na zemlji, umesto one nebeske. Mislim da su to istorijski otkloni, s dalekosežnim posledicama... I ubeđen sam da će se jednog dana vreme meriti upravo u odnosu na taj otklon. Do kada je Srbija bila 'na nebu', i otkada je na zemlji. I mi ćemo biti u velikoj meri zaslužni za taj zaokret". ocenio je Dačić.

 

Link to comment

 

ocenio je Dačić.

 

Глупану још нико није објаснио да је код нас у земљи уметност и извадити личну карту,а он прича о небесима.

Link to comment

U, bogato radja ovih dana. Evo kako srpske službe bezbednosti otkrivaju strane agente koji vršljaju po našoj zemlji:

 

Kako se u prvi mah pretpostavilo da je u pitanju prirodna smrt, policija nije izvršila uviđaj, a telo je odneto na obdukciju. Kako saznajemo, uzrok smrti još nije utvrđen. Stan je 3. jula, kad je odneto telo, zapečaćen i niko u njega nije ulazio do 14. jula, kada su stanodavci od policije zatražili da se stan otpečati kako bi ga sredili. Policija je došla da otvori stan i tek tada su videli s kim imaju posla.

 

Link to comment

Ja sam na Kritu plaćao ozbiljnu cenu karte za ulazak na njihovu tvrđavu. Obnovljenu sredstvima EU

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

 

Čuj Krit, za tvrđavu u Kninu se plaća ulaz!

Em im daš pare, em te na vrhu dočeka zahvalnica Tuđmanu.

 

 

 

Grci svugde naplacuju ulaz na tvdjave,osim na Krfu

I na Krfu se plaća ulaz. Bar za novu tvrđavu. Za staru ne mogu da se setim.

Link to comment

U, bogato radja ovih dana. Evo kako srpske službe bezbednosti otkrivaju strane agente koji vršljaju po našoj zemlji:

 

Ма то је био неки психијатријски случај, какав црни шпијун.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...