Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ladno sam prisustvovao ovom ludilu. Lik ciljano išao na ljude i to je odvozio možda i kilometar po pešačkoh zoni i dve tri ulice okolo, nije samo uleteo na trg. Ljudi beže i kad više od zgrada nemaju kud on se zabije u njih. Išao je i na decu, Prošao na dva metra od mene i devojke, uspeli smo da uđemo u poslastičarnicu koja leti kao da nema vrata, tj. prema ulici otvore ceo zid, bilo bi jebeno da sam morao u sprintu da nabodem kvaku. Sa nama dve majke sa četvoro dece. Jezivo.

 

Inače, naglašavaju i ovde da je austrijanac bosanskog porekla.

 

Dobro si pretek'o... :blink:

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jel misle da ima veze sa terorizmom kad naglašavaju bosnu?

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment

Ladno sam prisustvovao ovom ludilu. Lik ciljano išao na ljude i to je odvozio možda i kilometar po pešačkoh zoni i dve tri ulice okolo, nije samo uleteo na trg. Ljudi beže i kad više od zgrada nemaju kud on se zabije u njih. Išao je i na decu, Prošao na dva metra od mene i devojke, uspeli smo da uđemo u poslastičarnicu koja leti kao da nema vrata, tj. prema ulici otvore ceo zid, bilo bi jebeno da sam morao u sprintu da nabodem kvaku. Sa nama dve majke sa četvoro dece. Jezivo.

 

Inače, naglašavaju i ovde da je austrijanac bosanskog porekla.

huh lebtejebo

kakav horor

Link to comment

Jel misle da ima veze sa terorizmom kad naglašavaju bosnu?

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

 

Šef štajerske policije Josef Klamminger na vanrednoj konferenciji za medije je kazao kako je napadač iz Graza 26-godišnji Austrijanac, porijeklom iz BiH. Napadač je oženjen i otac dvoje djece. Po zanimanju je vozač, a u trenutku nesreće nije bio pod uticajem alkohola ili droga.

 

Navodno je 28. maja prijavljen zbog porodičnog nasilja, ali se ta informacija još istražuje.

 

Klamminger je istakao kako tragedija nema terorističku pozadinu već je riječ o pojedinačnom slučaju.

 

- Politički ili religijski motivi napada za sada su isključeni. Ovo je najtužniji dan za Graz. Hvala svima koji su pomagali ozlijeđenima - poručio je gradonačelnik Nagl.

 

Jedna od žrtava je iz BiH, zemljak mu, krajišnik.

Edited by fikret selimbašić
Link to comment

Ladno sam prisustvovao ovom ludilu. Lik ciljano išao na ljude i to je odvozio možda i kilometar po pešačkoh zoni i dve tri ulice okolo, nije samo uleteo na trg. Ljudi beže i kad više od zgrada nemaju kud on se zabije u njih. Išao je i na decu, Prošao na dva metra od mene i devojke, uspeli smo da uđemo u poslastičarnicu koja leti kao da nema vrata, tj. prema ulici otvore ceo zid, bilo bi jebeno da sam morao u sprintu da nabodem kvaku. Sa nama dve majke sa četvoro dece. Jezivo.

 

Inače, naglašavaju i ovde da je austrijanac bosanskog porekla.

 

dobro ste izvukli zivu glavu...jbt!

Link to comment

pa valjda rodjen u austriji. inace bi napisali rodim izbosne.

Ambasada BiH u Beču: Alen Rizvanović u Austriju došao kao izbjeglica 1993. godine
 
 
Piše: I. P.
Vozač automobila koji je danas u Grazu ubio tri, a povrijedio više od 30 osoba, rođen je u Bosni i Hercegovini. Potvrđeno je da se radi o Alenu Rizvanoviću rođenom u Bihaću 1989. godine.
b_150620065.jpg?v=3  

Foto: EPA

"Osoba je u Austriju došla sa roditeljima kao izbjeglica kada je imala četiri godine, a u međuvremenu je dobila austrijsko državljanstvo", rekao je za Klix.ba savjetnik u Ambasadi BiH u Beču Mile Sadžak.

On je dodao da je policija pretresla stan osumnjičenog, ali da ništa značajno nije pronađeno tako da se ne može govoriti o motivima.

 

Sadžak je potvrdio da za sada nema informacija o tome da li među poginulima i povrijeđenima ima državljana Bosne i Hercegovine.

 

"Gužva je u Grazu, sada ne možemo doći do informacija ali pratimo situaciju", rekao je Sadžak.

 

Kako je javila Federalna televizija, riječ je o 26-godišnjem Alenu Rizvanoviću koji živi u Grazu sa suprugom i dvoje djece.

Link to comment

Ово више делује као нека психоза него теористички чин, али морам да признам да све чешће не знам која је разлика између те две ствари.

 

Колико луд или глуп мораш да будеш да се овако залетиш на људе који су те примили када ти је било најтеже? Стока кретенска. Или болесник. Ух, одвратно у сваком случају.

 

Хевисајд, свака част на реакцији. Ја бих се одузео од страха да сам то видео уживо.

Link to comment

Колико луд или глуп мораш да будеш да се овако залетиш на људе који су те примили када ти је било најтеже?

 

nema to veze, on je tamo od svoje 4. godine, drugu domovinu verovatno i nema osim austrije. klasican amok.

Link to comment

Како нема везе, па ваљда су му родитељи причали?

 

Спомињу медији и неко насиље у породици, да му жена и дете нису у Аустрији... Јебеш амок, полуде™ сви пре или касније, али за ово што је он урадио опасна демонијада мора у глави да буде.

Link to comment

Nikakvi demoni i sandjame, nego ludilo, bolest. Prsotina, psycho, poremeceni ludak. Ne znam sta ce ovaj clanak ovde. Ovo je za psihijatriju, a ne za doom. 

 

 

ma nije to ništa preterano, samo čovek mora malo da popizdi i da mu sve dokurči

 

I da ima, hm, predispozicije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...