Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Krstic. Kao da su se najgluplji atomi vaseljene organizovali u jednu celinu koja je gluplja od zbira svih svojih pojedinacnih delova.

 

To je Bora Corba, Krstic ima malo drugaciju kristalnu resetku

Link to comment

To je Bora Corba, Krstic ima malo drugaciju kristalnu resetku

 

Bora Čorba je bar ok muzičar. ne znam šta je Krstić ikad napisao i/ili odsvirao, ali sigurno nije ni do kolena Bori. :)

Link to comment

Možda nije baš za ovaj topik, no ne znam gde bih na drugo mesto:

(FOTO) MLADIĆ (26) POREKLOM IZ BIH NAPRAVIO MASAKR U AUSTRIJI: Troje mrtvih, 34 povređeno u Gracu!
 
Prema prvim informacijama, radi se o mladiću poreklom iz BiH, starom 26 godina, koji je uhapšen. On je prilikom privođenja delovao veoma konfuzno
GRAC - Tri osobe, među kojima i sedmogodišnje dete preminule su, a oko 50 osoba je povređeno u napadu pomahnitalog vozača u Gracu koji je autom naletao na ljude, a potom ih napadao nožem, javlja Kronen cajtung.

List navodi da se, prema prvim informacijama, radi o mladiću poreklom iz Bosne i Hercegovine, starom 26 godina, koji je uhapšen. On je, kako javljaju austrijski mediji, prilikom privođenja delovao veoma konfuzno.

"Reč je o 26-godišnjem Austrijancu bosanskih korena", navodi Krone, pozivajući se na izvore iz policije.

Vozač se u centru Graca zaleteo svojim SUV-om u masu ljudi, a onda izašao iz automobila i nasumično napadao prolaznike nožem.

Policija je blokirala celo područje, a četiri helikoptera i 60 vozila Hitne pomoći su na licu mesta. Očevidac je kazao da je napadač vozio od 100 do 150 kilometara na sat te da je čuo vrisak, a kada je izašao napolje video je ljude kako leže na tlu. Potom je napadač izašao iz automobila i napao ljude nožem.

Link to comment

pa kapiram da niko to i ne potencira mimo nasih novinara zeljnih senzacije

 

ne verujem da naši novinari znaju strane jezike

 

Dramatische Amokfahrt mitten in der Grazer Innenstadt: Es gibt drei Tote - einen Mann, eine Frau und ein Kind. Zudem wurden 34 Menschen teils schwer verletzt, sechs von ihnen schwebten am Abend noch in Lebensgefahr. "Die Leichen lagen verdeckt auf der Straße", schilderte ein geschockter Augenzeuge. Der mutmaßliche Täter ist in Haft. Es handelt sich um einen 26-jährigen Österreicher mit bosnischen Wurzeln.

Link to comment

Ladno sam prisustvovao ovom ludilu. Lik ciljano išao na ljude i to je odvozio možda i kilometar po pešačkoh zoni i dve tri ulice okolo, nije samo uleteo na trg. Ljudi beže i kad više od zgrada nemaju kud on se zabije u njih. Išao je i na decu, Prošao na dva metra od mene i devojke, uspeli smo da uđemo u poslastičarnicu koja leti kao da nema vrata, tj. prema ulici otvore ceo zid, bilo bi jebeno da sam morao u sprintu da nabodem kvaku. Sa nama dve majke sa četvoro dece. Jezivo.

 

Inače, naglašavaju i ovde da je austrijanac bosanskog porekla.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...