Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

lik je poremećen, nije "zao" jer to ne postoji osim u umovima teološki indoktriniranih ljudi... tako ga treba i tretirati (kao i anitu koja je ubila decu - psihopatologija)

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa da, ti frustrirani nezadovoljnici se nekako po pravilu ustremljuju na slabe i nezaštićene. Možda konza to gleda drugačije ali meni to više dodje kao otežavajuća a ne olakšavajuća okolnost. Ono, žešće si frustriran? Pa onda se ucirkaj i idi lepo udaraj u neko drvo, ili u neki skup auto koji ne možeš da imaš, ili zabodi pesnajom nekog političara, šta koju pm ima neka devojka ili beba (jbt, beba) da plaća životom tvoje frustracije. Razumevanje ipak ima neke granice, ma koliko visoko bile.

pa da, to je to selektivno ludilo.

svakako zasluzuje da bude tretirano samo kao otezavajuca okolnost.

Link to comment

Pa sad, koliko god da nam nisu poznate mračne tajne alkohola ja bih ipak rekao da je malo do nimalo moguće da je neko ko pijan ubije bebu golim rukama u treznom stanju zapravo skroz normalan lik ali eto, alkohol ga pretvori u gdina Hajda. Čuo sam za normalne ljude koji su od cirke postajali agresivni ali bemliga nikada nisam čuo za nekog ko je u treznom stanju običan mile iz komšiluka a kada se oleši od brlje onda je beboubica. Da se narokao nekim LSD-om pa od bebe istripovao da je gremlin, pa da mu još i daš koji promil kredita da govori istinu (u kom slučaju bi se verovatno ubio čim bi ponovo došao sebi i shvatio šta se desilo), ali ovo sa brljom i tabletama se vrti već četvrti-peti put u poslednjih godinu dana. Mislim da je i onaj što je pretukao manekenku na smrt imao alkoholnu amneziju, i onaj što je zadavio studentkinju, i tako sve neka epidemija preosetljivosti na alkohol i trougliće. A žrtve sve same žene i deca, nikog da sav taj alkohol usmeri na neko muško. Bullshit. Nije zbog nepoverenja, nego zato što im reč šugavu ne verujem.

 

+1

Link to comment

Krstic. Kao da su se najgluplji atomi vaseljene organizovali u jednu celinu koja je gluplja od zbira svih svojih pojedinacnih delova.

Edited by IndridCold
Link to comment

Krstic. Kao da su se najgluplji atomi vaseljene organizovali u jednu celinu koja je gluplja od zbira svih svojih pojedinacnih delova.

:lolol:

a lep ko slika

Link to comment

Krstic. Kao da su se najgluplji atomi vaseljene organizovali u jednu celinu koja je gluplja od zbira svih svojih pojedinacnih delova.

realno :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...