Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ne verujem. Ovo je zicer za tabloide i nema veze sa poreklom.

 

zicer su bili i simini četnici pa nikom ništa jer nisu cigani nego ugledni članovi sns  :fantom:

Edited by Hella
Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Frile je, rekao bih, postavio dobro pitanje. Malkice previše monstruma™ se u poslednje vreme na sudu branilo tvrdnjom da su zločin počinili pod dejstvom alkohola, da su puno pili i ničeg se ne sećaju. Nije baš da im ta odbrana daje neke rezultate (srećom) ali meni je malo trulo da niko od njih, kada je već jasno da ih čeka 30-40 godina, neće da kaže nešto tipa jeste, uradio sam to, kajem se iskreno, ne znam otkud mi ideja za to, molim porodicu za oproštaj itd. To jest, trulo mi je da im advokati ne savetuju to nego svi furaju taj trend alkohola i tableta koji valjda treba da pokaže da je bez tog faktora okrivljeni 1 savršen član društva pa zapravo treba suditi Rubinu i Galenici a ne njemu.

 

Može se to posmatrati i iz drugog ugla: teško da se ikada ovoliko pilo i drogiralo kao sada, iz raznih razloga. Pijana i drogirana nacija.

 

Ovo sam rekao nevezano za ovaj slučaj, o kome znam samo površno iz medija.

Link to comment

Jeste nacija pijana i drogirana (kao i sve druge uostalom) ali neće baš biti da su sva brutalna ubistva i zločini odjednom postali posledica cirke i gudre.

Link to comment

mene samo buni kako ove nadrogirane depresivne šljokare uvek udare na slabijeg od sebe (prisetimo se gde jedan takav oboleli početkom ove godine nakon svađe sa suprugom uzima bebu iz kreveca i baca je kroz prozor); kako to da se ne desi da izađe na ulicu pa savata nekog grmalja od dva metra i stodvajes kila tako nervno rastrojen, pitam se.

Link to comment

mene samo buni kako ove nadrogirane depresivne šljokare uvek udare na slabijeg od sebe (prisetimo se gde jedan takav oboleli početkom ove godine nakon svađe sa suprugom uzima bebu iz kreveca i baca je kroz prozor); kako to da se ne desi da izađe na ulicu pa savata nekog grmalja od dva metra i stodvajes kila tako nervno rastrojen, pitam se.

 

pa radi im podsvest. podsvesno im je da napadaju slabije  :fantom:

Link to comment

Jeste nacija pijana i drogirana (kao i sve druge uostalom) ali neće baš biti da su sva brutalna ubistva i zločini odjednom postali posledica cirke i gudre.

 

Nisam ni govorio da jeste, samo mi je malo nategnuta ta teza da se svi vade na pijanstvo. Mislim, nemamo nikakve prave podatke, sve to je nagađanje na osnovu ličnog utiska.

 

mene samo buni kako ove nadrogirane depresivne šljokare uvek udare na slabijeg od sebe (prisetimo se gde jedan takav oboleli početkom ove godine nakon svađe sa suprugom uzima bebu iz kreveca i baca je kroz prozor); kako to da se ne desi da izađe na ulicu pa savata nekog grmalja od dva metra i stodvajes kila tako nervno rastrojen, pitam se.

 

Šta tu ima da te buni? Ako udare na jačeg, dobiće batine.

Link to comment

Šta tu ima da te buni? Ako udare na jačeg, dobiće batine.

pa znači da je hteo da ubije. šta onda koji moj sere da je, jadan, bio pod uticajem opijata te ne zna šta mu bi

Edited by ordi
Link to comment

Dosta ljudi u pijanom stanju naskaču na jače od sebe. Ne smeju, inače, kad su trezni.

Znamo to svi, ili iz prve ili iz druge ruke.

Link to comment

Dosta ljudi u pijanom stanju naskaču na jače od sebe. Ne smeju, inače, kad su trezni.

Znamo to svi, ili iz prve ili iz druge ruke.

 

Ni to nije problem, ako popiju batine, vrate se kući po štoljpi

Link to comment

pa znači da je hteo da ubije. šta onda koji moj sere da je, jadan, bio pod uticajem opijata te ne zna šta mu bi

 

To je logički skok. Ako ne sme da udari jačeg=hteo je da ubije.

 

Ali, previše je ovo osetljiva tema, pa možda drugom prilikom, ne bih da ispadne da presuđujem nešto o ovom slučaju o kome ne znam dovoljno.

 

Dosta ljudi u pijanom stanju naskaču na jače od sebe. Ne smeju, inače, kad su trezni.

Znamo to svi, ili iz prve ili iz druge ruke.

 

I ovo je logički skok: Dosta ljudi skače na jače, a ovaj nije=hteo je da ubije/znao je šta radi. A mi to ne znamo.

 

Nekako mi se čini da se ovde užasi alkohola nekako olako shvataju, ali možda i grešim.

Link to comment

 

 

Šta tu ima da te buni? Ako udare na jačeg, dobiće batine.

 

Upravo, i to onda neće završiti na naslovnoj strani tabloida kao kad otac batinama usmrti jednogodišnju bebu, pa niko neće ni znati da se dogodilo.

Link to comment

@Lrd

de de, bez ironije, moliću

 

govorimo o tome da je čovek mesto priznanja da je bolestan te da je zbog toga ubio, izjavio da se ubistvo, eto, desilo zbog prekomerne konzumacije alkohola i antidepresiva kao da je to najnormalnija stvar na svetu, kao da se, siroma, prejeo ćevapa. taj govnar da je zaista hteo da se leči od depresije i mislio za dobrobit svoje porodice,  sigurno za čašicom ne bi ni u snu posegao.

vidim da mnogi nas koji mu od srca žele dugu i bolnu smrt, nazivaju potencijalnim psihopatama.

mučno mi je ovo i da pomislim a kamoli napišem, ali da je moje dete u pitanju, lično bih se postarala da mu smrt bude baš takva pa licimurišite koliko vam volja.

mislim da smo sličnu temu obrađivali prošlog leta nakong tijaninog ubstva, gde jedino u singeru i kaubojcu nađoh istomišljenike, a gle čuda, obojica takođe roditelji sitne dece.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...