Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

čak ni oberdebilčine iz grinpisa se ne zalažu za više ambrozije ili ovi iz orke za spas ugroženih osinjaka a vi ovde ozbiljno razgovarate o nekim ljudskim pravima lika koji je ubio bebu od batina jer je utripovao da je tuđa :fantom:

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

koliko sam razumeo nije to bilo dve tri case nego mnogo vise +antidepresanti, znaci da je bio totalno nesvestan

:(

jadan

 

Ni najmanje ne verujem tim što se napiju pa kao ne znaju šta rade (u svoja 4 zida).

naravno

Link to comment

ne znam koja se rec tacno koristi, mislim na ono da on nije znao sta radi a fizicki mozda bio u stanju da obori i bika. to zasto je pio to je vec druga tema, meni malo licimerno da mi njega osudjujemo kao da se mi osecamo gore od njega posle ove tragedije, mislim pokusaj samo razmisliti na treuntak da si na njegovom mestu, da se probudis i svatis da si ubio svoje dete a da ne znas sta si uradio ili se ne secas toga....plus tamo milion nepoznatih osudjuju te i misle da zale vise nego ti sam

 

ne razumem zašto bih zamišljao da sam ubio svoje dete. jebote, teško mi je i da otkucam tu rečenicu ....

 

zamisli da si ratko mladić, njemu je sigurno gore jer je naredio ubistvo 6000 ljudi, sigurno teško noću spava. njemu je daleko gore nego meni koji nisam nikad nikog ubio.

zamisli da si serijski silovatelj i da si se probudio u zatvoru u kom te merka 100 ogromnih muškaraca da te maltretiraju bejzbol palicom. i njemu je gore nego meni.

...

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Ni najmanje ne verujem tim što se napiju pa kao ne znaju šta rade (u svoja 4 zida).

 

To samo znaci da nisi imao dodira sa kombinacijama alkohola i hemije. Ne radi se ovde samo o alkoholu.

 

Što naravno nije nikakvo opravdanje.

Edited by JozoMujica
Link to comment

To samo znaci da nisi imao dodira sa kombinacijama alkohola i hemije. Ne radi se ovde samo o alkoholu.

 

Što naravno nije nikakvo opravdanje.

 

Isto je i kad se radi samo o alkoholu. Naprave neko sranje i onda se baš ne sećaju najbolje. A nisu uzeli da dele po 100 evra okolo, toliko nisu urađeni.

Link to comment

Frile je, rekao bih, postavio dobro pitanje. Malkice previše monstruma™ se u poslednje vreme na sudu branilo tvrdnjom da su zločin počinili pod dejstvom alkohola, da su puno pili i ničeg se ne sećaju. Nije baš da im ta odbrana daje neke rezultate (srećom) ali meni je malo trulo da niko od njih, kada je već jasno da ih čeka 30-40 godina, neće da kaže nešto tipa jeste, uradio sam to, kajem se iskreno, ne znam otkud mi ideja za to, molim porodicu za oproštaj itd. To jest, trulo mi je da im advokati ne savetuju to nego svi furaju taj trend alkohola i tableta koji valjda treba da pokaže da je bez tog faktora okrivljeni 1 savršen član društva pa zapravo treba suditi Rubinu i Galenici a ne njemu.

 

Što se tiče medija, Blic nas je pre ovog domaćeg slučaja redovno izveštavao o JEZIVIM (VIDEO) ubistvima beba u inostranstvu tako da iz ugla publike ovo i nije nešto skroz novo osim što je iz domaće produkcije. Pošto igrom slučaja znam neke stručne detalje o uticaju masmedijskog izveštavanja o masakrima i teškim zločinima na kolektivnu psihu nacije, mogu samo da kažem da se Srbi začudjujuće dobro odupiru blicovskoj agresiji na njihove umove. Mada posledica svakako ima i tek će ih biti.

Link to comment

čak ni oberdebilčine iz grinpisa se ne zalažu za više ambrozije ili ovi iz orke za spas ugroženih osinjaka a vi ovde ozbiljno razgovarate o nekim ljudskim pravima lika koji je ubio bebu od batina jer je utripovao da je tuđa :fantom:

 

 

Upravo videh ovo da je bebu izgleda tukao jer nije njegova. Ako ima imalo istine u tome, ja sam budala što sam i pomislila da je to bila posledica toga što je bio nadrogoran.

A i što kaže time crisis, kako to da ne krenu da dele pare okolo, nego uvek neuračunljivi pa prebiju nekog.

Link to comment

Da li bi naslovnica bila drugačiji da nije u pitanju Kurta Kurteši nego npr Dragan Tomić ?

Ne verujem. Ovo je zicer za tabloide i nema veze sa poreklom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...