Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

 

i pusti to 300 evra plata, nije siromastvo garancija okrutnosti, verovao ili ne i medju privilegovanima ima surovih ljudi :fantom:

 

Sad videh ovo.

 

Ma naveo kao srpski prosek, kakvi crni siromasi, lovatori su ovde najkrvolocniji

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

meni zao ovog coveka koliko i bebe, dobice on najvecu kaznu koju covek moze dobiti kada se potpuno otrezni

 

Pričam naravno napamet, ali imam utisak da se svi odreda koji su optuženi za neka teška dela vade na pomućenje svesti zbog alkohola i droge (ili lekova). Valjda im advokati savetuju da tako pričaju.

 

Kakvih sve ljudi ima i za šta su sve sposobni, alkohol i droga im ne trebaju.

Link to comment

Vidim brisano ovde, bas me zanima sta i zasto. Ok, ajmo drugacije

 

 

Potencionalno opasna osoba moze da bude i neko ko cuti na sve ovo ili ignorise ili ga ne dotice.

 

Ne znam, ako neko npr. na ovakav nacin ubije dete ja bih se instinktivno sklonio od onih koji ga posade na kafu da popricaju sa njim puni razumevanja. Nije covek od tog materijala, ma koliko to lepo izgledalo sa strane. Sudovi i pravosudje su jedno, pojedinac/individua je nesto vise od toga, neka visa racunica.

 

 

Evo kolaža komentara postavljenih za ilustraciju Biljaninog teksta:

11407289_1016370365054228_5431739938507865488_n.jpg

Link to comment

Stvar sa ovakvim izveštavanjem nije samo u vezi sa kršenjem prava MONSTRUMA (VIDEO), nego u tome što mediji jebeno zarađuju na našim klikovima dok se naslađujemo šta bismo radili MONSTRUMU (VIDEO). Svaki put kada kliknete na takav sadržaj jedan panda ugine i neki dinari legnu na račun tabloida.

 

Da li je toliko teško razumeti da Blic, Informer i ostali šljam mlati pare tako što kao prioritet u izveštavanju postavlja sliku i (VIDEO) MONSTRUMA umesto da se bavi istraživanjem šta rade premijer, predsednik i ostali vlastodršci?! Naslovna strana tabloida ima konstantnu površinu. Pitanje je, šta će se naći na toj naslovnoj strani. Ako date prioritet jednoj temi druga nužno mora da izgubi primat. Zadovoljavanje vaših poriva da date sebi oduška prema MONSTRUMU (VIDEO) direktno je suprotno onome što bi trebalo da je u javnom interesu.

Link to comment

Pričam naravno napamet, ali imam utisak da se svi odreda koji su optuženi za neka teška dela vade na pomućenje svesti zbog alkohola i droge (ili lekova). Valjda im advokati savetuju da tako pričaju.

 

Kakvih sve ljudi ima i za šta su sve sposobni, alkohol i droga im ne trebaju.

 

moj utisak je da se u ovom slucaju ne radi se o tome, male su sanse da neko svestan uradi ovako nesto svom detetu (jednogodisnjoj bebi)

Link to comment

moj utisak je da se u ovom slucaju ne radi se o tome, male su sanse da neko svestan uradi ovako nesto svom detetu (jednogodisnjoj bebi)

 

Alkohol nije nikakav izgovor.

Link to comment

Alkohol nije nikakav izgovor.

 

koliko sam razumeo nije to bilo dve tri case nego mnogo vise +antidepresanti, znaci da je bio totalno nesvestan

Link to comment

ti moroni koji zadovoljavaju svoje mesarske strasti na internetu retko su sami opasni, ali imaju potencijal da podrzavaju opasne drzavne inicijative i da se generalno slazu sa drzavnim nasiljem. 

 

 

 

+100

 

Suzdržanost je prvi korak ka pristojnosti.

Link to comment

koliko sam razumeo nije to bilo dve tri case nego mnogo vise +antidepresanti, znaci da je bio totalno nesvestan

 

Da je bio totalno u nesvesti, ležao bi na podu. Kako god, niko ga nije terao da pije kao zver.

Link to comment

To je neki nasilnik i nesrećnik i inače, a deluje mi da ovako nešto ipak ne bi uradio da nije bio nadrogiran i pijan.

 

Koliko god da je sigurno odvratan i u savršeno treznom izdanju, opet mi je nekako promašeno karakterisati nekog ko je toliko sa margine (ima izgleda i zaostalu ženu, znači nije mogao da dobije da ne kažem nađe neku prosečnu) u terminima za ljude iz socijalno normalnije priče.

Link to comment

Da je bio totalno u nesvesti, ležao bi na podu. Kako god, niko ga nije terao da pije kao zver.

 

ne znam koja se rec tacno koristi, mislim na ono da on nije znao sta radi a fizicki mozda bio u stanju da obori i bika. to zasto je pio to je vec druga tema, meni malo licimerno da mi njega osudjujemo kao da se mi osecamo gore od njega posle ove tragedije, mislim pokusaj samo razmisliti na treuntak da si na njegovom mestu, da se probudis i svatis da si ubio svoje dete a da ne znas sta si uradio ili se ne secas toga....plus tamo milion nepoznatih osudjuju te i misle da zale vise nego ti sam

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...