Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

A jel će on da se bavi problemima koje imaju imigranti, ili problemima sa imigrantima generalno? Mislim, svakako je najebao onaj čijim problemima se on bavi.............

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vidim brisano ovde, bas me zanima sta i zasto. Ok, ajmo drugacije

 

ja nisam shvatila da je rekla da je isti kao onaj sto je ubio dete, nego da je rekla da neko ko masta o tome da nekome odseca deo po deo tela potencijalno opasna osoba.

 

Potencionalno opasna osoba moze da bude i neko ko cuti na sve ovo ili ignorise ili ga ne dotice.

 

Ne znam, ako neko npr. na ovakav nacin ubije dete ja bih se instinktivno sklonio od onih koji ga posade na kafu da popricaju sa njim puni razumevanja. Nije covek od tog materijala, ma koliko to lepo izgledalo sa strane. Sudovi i pravosudje su jedno, pojedinac/individua je nesto vise od toga, neka visa racunica.

Edited by Caligula
Link to comment

Ne znam, ako neko npr. na ovakav nacin ubije dete ja bih se instinktivno sklonio od onih koji ga posade na kafu da popricaju sa njim puni razumevanja.

 

a gde ima tih koji ga zovu na kafu?

Link to comment

Natezem narativ da bih podvukao poentu.

 

Valjda Brejvik ima pravo na jebenu kafu i kaunter strajk zar ne? To je dobio od drzave (mogu da racionalizujem) ali ima ljudi koji su OK sa tim (teze mi je da racionalizujem)

Edited by Caligula
Link to comment
od onih koji ga posade na kafu da popricaju sa njim puni razumevanja

 

zašto ovo radiš?

 

videh da natežeš narativ.  nategni pištolj pa upucaj MONSTRUMA (VIDEO). 

Ili ćuti. 

Edited by pacey defender
Link to comment

zašto ovo radiš?

 

videh da natežeš narativ.  nategni pištolj pa upucaj MONSTRUMA (VIDEO). 

Ili ćuti. 

 

Jesi li cuo za ventil jbt?

 

Da li zaista mislis da ce neki isfrustrirani nesrecnik sa trista evra plate koji svoj bes kanalise na novinske naslove zaista preduzeti komplikovanu radnju odabira noza, cekanja ubice da izadje iz zatvora, zasede i kasapljenja deo po deo?

 

Ili ce posle komentarisanja da stisne taster na misu i ode na sport.rs i tamo nastavi da gubi vreme?

 

@Lezilebovic, nije natezanje narativa ubilo toliko diskusija koliko zedj za jednoobraznim misljenjem i grupnom, plebiscitarnom PC. Bilja lepo primecuje da mediji treba da postavljaju pitanja a ne da prenose socne detalje. Ali ne kapiram sta ce joj onaj skrnavi zakljucak, odatle je sve krenulo.

Link to comment

Znaci PC je ako se ne slazes sa pisanjem da nekoga treba raskomadati nozem. To je otprilike najslobodnija formulacija PC govora koju sam ikada video  :lolol:

Link to comment

Znaci PC je ako se ne slazes sa pisanjem da nekoga treba raskomadati nozem

 

Ne, "ne slazes" nego ako tvrdis da je I on potencijalno opasan. Napisala Biki, ljudi preneli kao OK tekst.

 

Da ga jebem, pa valjda mi sa 10+ hiljada postova znamo koliko ozbiljno shvatamo svaku onlajner :fantom:

 

edit: u redu je ne slagati se, to je moja misija na kraju, nemam nista protiv toga hehe

Edited by Caligula
Link to comment

Ne, "ne slazes" nego ako tvrdis da je I on potencijalno opasan. 

 

ti moroni koji zadovoljavaju svoje mesarske strasti na internetu retko su sami opasni, ali imaju potencijal da podrzavaju opasne drzavne inicijative i da se generalno slazu sa drzavnim nasiljem. 

i pusti to 300 evra plata, nije siromastvo garancija okrutnosti, verovao ili ne i medju privilegovanima ima surovih ljudi :fantom:

Edited by Грешни Василије
Link to comment

ti moroni koji zadovoljavaju svoje mesarske strasti na internetu retko su sami opasni, ali imaju potencijal da podrzavaju opasne drzavne inicijative i da se generalno slazu sa drzavnim nasiljem. 

i pusti to 300 evra plata, nije siromastvo garancija okrutnosti, verovao ili ne i medju privilegovanima ima surovih ljudi :fantom:

 

E pa qratz, ti si prosirio pricu na biracko telo. Onda je 98,6% (kako rece Hella) stanovnistva potencijalno opasno :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...