Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Uhapšen-priznao-osuđen.

Govorimo svo vreme o konkretnom slučaju.

Npr. jel isto bilo naopako nazvati Brejvika monstrumom?

Ili onog što je pobio pola sela, taj ni suđenje nije imao?

Ili teroriste koji odsecaju ljudima glave, pucaju na civile...

Ne razumem.

 

Naša (kao i evropska) kaznena politika se zasniva na prevaspitavanju osuđenih, za razliku od američke, 'ajde onda da uvedemo električne stolice, nemam o tom liku ništa bolje mišljenje nego ti, ali usrani mediji ne bi smeli da osuđenom uskraćuju makar i teoretsku mogućnost da bude prevaspitan, a inače novinari koji pišu u tim pacovskim leglima nisu ništa manji 'monstrumi' od njega.

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

nemoj me, još sam rovita od poslednje epizode. too soon, što bi rekli mladi  ^_^

možda je on čovek samo hteo da kaže kako su knjige bolje, al ga hohštapleri novinarski namerno miskvotovali. 

 

ne vredi, sad posle vazduplohova ovo čitam "hopštahleri" :(

Link to comment

 

sokirana sam. potresena. nemam reci. nisam videla ovu vest o oslobadjanju. simini cetnici nema potrebe ni da budu rehabilitovani. jebemti zivot.

 

 

 

meni nije jasno kako ovi monstrumi funkcionisu u sredini u kojoj zive, jel imaju porodice, prijatelje, jel rade, kako ih gledaju rodjaci, zene, deca, komsije, jel ih zovu na decje rodjendane, jel se nekom sledi krv u zilama kad pomaze dete po obrazu, hoce se organizovati slavlje, hoce ih tapsati po ramenima "znali smo da ste nevini"...

Link to comment

"Сима Богдановић звани 'Сима четник' преминуо је у притвору током суђења."

 

Зна се изнад ког суда не стоји апелациони. :fantom:

Link to comment

K.K. (25), otac jednogodišnje bebe koju je juče pretukao u Zemunu, izjavio je na saslušanju u policiji da nije znao šta radi!


629060_zemun-09foto-dejan-briza1_ff.jpg?
Ovde potpis


- Pao mi je mrak na oči i tek na kraju sam shvatio šta sam uradio. Pre nego što se sve to desilo uzeo sam lekove protiv depresije i puno sam popio - ispričao je K.K. policajcima.


 


 



 


Kako "Blic" saznaje, K.K. je tokom saslušanja pokazivao znakove kajanja i izrazio nadu da će se njegov jednogodišnji sin oporaviti.


 


On je, prema našim saznanjima, bio vidno potresen dok je razgovarao sa policajcima.


 


Advokat Dragomir Mrdalj potvrdio je za "Blic" da je njegov klijent K.K. saslušan u policiji i da će danas biti izveden pred sudiju za prethodni postupak, koji će odlučivati o predlogu tužilaštva za određivanje pritvora.


 


Beba je jutros umrla od zadobijenih povreda.


Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...