Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

sve me ovo podseti ... slušam juče mjehura i intervjuiše neku omladinu 23-28 godina, završili fdu, sociologiju, jedan je barmen, urbana™ omladina. neki planiraju da pale iz zemlje, neki ne, snalaze se, sve lepo. i onda ih pita da li su nezadovoljni ovde i oni svi kažu da nisu, da je eto teško ... i na kraju on poentira da eto, mediji nas teraju da budemo nezadovoljni, ali ovde ima mladih, pametnih, energičnih koji eto nisu nezadovoljni ... nisam baš veš u prepričavanju, dobar mu je podcast, treba slušati.

 

a zašto brate mjehure ? ovde svako mora biti nezadovoljan kada vidi svu ovu stoku okolo. nečovečno je ne biti nezadovoljan. nije pristojno. nije normalno. ne sme se ni propagirati anti-nezadovoljstvo.

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

sve me ovo podseti ... slušam juče mjehura i intervjuiše neku omladinu 23-28 godina, završili fdu, sociologiju, jedan je barmen, urbana™ omladina. neki planiraju da pale iz zemlje, neki ne, snalaze se, sve lepo. i onda ih pita da li su nezadovoljni ovde i oni svi kažu da nisu, da je eto teško ... i na kraju on poentira da eto, mediji nas teraju da budemo nezadovoljni, ali ovde ima mladih, pametnih, energičnih koji eto nisu nezadovoljni ... nisam baš veš u prepričavanju, dobar mu je podcast, treba slušati.

 

a zašto brate mjehure ? ovde svako mora biti nezadovoljan kada vidi svu ovu stoku okolo. nečovečno je ne biti nezadovoljan. nije pristojno. nije normalno. ne sme se ni propagirati anti-nezadovoljstvo.

 

mlados. i ja sam bio zadovoljan kad sam bio klinac iako nismo imali za leba a na vratima stana ispisivali da smo ustaše.

Link to comment

Ne bih da branim Ringier ali istine radi (ista govna su pa i nema neke suštinske razlike) Kurir je to danas prvi objavio.

Edited by svashtabezneshto
Link to comment

mlados. i ja sam bio zadovoljan kad sam bio klinac iako nismo imali za leba a na vratima stana ispisivali da smo ustaše.

 

nisu to klinci, 20-30 godina. morali bi biti svesni sranja, šta znam ... nekako mi čudno. a onda još ovakvi snimci.

Link to comment

@dr arslanagic

ma znam, al sto on kenja?

 

mislim, nema veze, mjehur je meni jedno od vecih razocarenja u zivotu...

Edited by aram
Link to comment

ma znam, al sto on kenja?

 

mislim, nema veze, mjehur je meni jedno od vecih razocarenja u zivotu...

 

što (ako nije lično) ?

Link to comment

@dr arslanagic

ma znam, al sto on kenja?

 

mislim, nema veze, mjehur je meni jedno od vecih razocarenja u zivotu...

 

nemam pojma, ali nije ni bitno

 

ko može neka pali i to je to

Link to comment

Šta je hipotetički? Da neko kome je neko ubio oca jeste i sam žrtva zločina?

Ukradu ti auto - ti si žrtva zločina. Ubiju ti člana porodice - nisi?

 

Naravno da jesi i potražuješ naknadu materijalne i nematerijalne štete, obično u parničnom postupku.

Link to comment

Naravno da jesi i potražuješ naknadu materijalne i nematerijalne štete, obično u parničnom postupku.

 

Pa jel to uobičajeno? Vode li se te parnice ili samo izuzetno?

Link to comment

Dobro, kapiram da se radi kad se proceni da uopšte ima odakle bi se moglo naplatiti. U svakom slučaju očigledno može i o nematerijalnoj šteti da se odlučuje na sudu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...