Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Struktura komentara na vest da je covek naoruzan kratezom (standardnim razbojnickim oruzjem) izazvao opstu opasnost u Pancevu.
mislim da smo davno definisali da se ovakve pojave nazivaju civilizacijskim iskoracima i poetskim pravdama.
Link to comment
  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    953

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    782

Top Posters In This Topic

Posted Images

blah, ja to citam malo drugacije, ista tupa masa koja je ustala protiv jedne medijski spinovane stilske figure, i masovno podrzala coveka koji je branio svoj dom tako sto je ubio nenaoruzanog provalnika, sada je stala u odbranu prava pacijenata psihijatrijske bolnice u Kovinu da vitlaju kratezom u blizini njihove dece. posto nije bilo medija da ih instruiraju, instiktivno su stali na stranu gole sile, sto je u stvari sasvim dosledno.sve u svemu pis zivi.

Link to comment

Ne mislim da je u pitanju stajanje na stranu gole sile vec projekcija svojih zelja na ovaj dogadjaj. Ljudi su toliko zeljni da malo sami polude i pobiju politicare da vrlo lako krenu sa pravdanjem ovakvih stvari.

Link to comment

pa dobro jesmo li ljudi ili smo zivotinje? ne treba puno razmisjlanja da se shvati da psihijatrijski bolesnik ne treba da se seta sa kratezom unaokolo.uostalom, za sve (ne vecinu, nego sve) koji prete bombama i puskama kasnije se ispostavilo da nisu nikakva sirotinja i da su u pitanju ili jako bahati ljudi, ili, kao ovaj ovde, ljudi koji idu da traze da se spreci invazija gljiva sa Betelgeza.

Link to comment
pa dobro jesmo li ljudi ili smo zivotinje? ne treba puno razmisjlanja da se shvati da psihijatrijski bolesnik ne treba da se seta sa kratezom unaokolo.uostalom, za sve (ne vecinu, nego sve) koji prete bombama i puskama kasnije se ispostavilo da nisu nikakva sirotinja i da su u pitanju ili jako bahati ljudi, ili, kao ovaj ovde, ljudi koji idu da traze da se spreci invazija gljiva sa Betelgeza.
Ma sve se slazem, samo kazem sta stoji ko razlog. Kad neko stalno sebi mrmlja u bradu "joj sto bi ih pobio, joj sto bi ih pobio..." i onda cuje ovako nesto on ne ulazi u detalje vec odma prelazi na svoj problem - uh sto bi im i ja to radio. Naravno, nema pojma koga je i zasto ovaj teo da skrati, vidi samo svoje probleme. A ljudi su u Srbiji dovedeni do ivice ludila...
Link to comment
U komentarima se nalazi i ovaj link http://www.evroazija...-03-12-17-03-05
Uh, ovo je carski, tj. caristički.
Што се тиче Русије, за време њеног царског периода настава у школама је била организована у одвојеним мушким и женским одељењима. Када су бољшевици 1917-те године дошли на власт одмах су уведена заједничка одељења, а одвојена настава је укинута. То је био плод политичке одлуке која није била заснована на било каквим научним испитивањима већ на либералним левичарским идејама као што је уосталом било и на западу.
:lolol: :lolol: :lolol:
Link to comment
Ne mislim da je u pitanju stajanje na stranu gole sile vec projekcija svojih zelja na ovaj dogadjaj. Ljudi su toliko zeljni da malo sami polude i pobiju politicare da vrlo lako krenu sa pravdanjem ovakvih stvari.
+1Ljudi su neinformisani i glupi, i sanjaju kako bi oni tako j mater politicarima, opstinarima i sl. I onda se odmah prepoznaju u tom napadacu, ne kapirauci koji je stvaran profil ovoga.
Link to comment

malo informacija za pancevoponekad uspem da vidim svih dvadeset strana medalje, a kad vidim samo jednu, dve malo je za neki zakljucak podsetilo me na Fallin down

Link to comment
I odma su skinuli snimak da se ne bi videlo kako ga je celavi napenalio.
ovo se videlo i u vestima u kratkom snimku. čovek je već oboren, puška nije ni na dohvat ruke i petorica mu vezuju ruke na leđima, a prilazi neki policajac sa strane i šutira ga u stomak.
Link to comment

biće da je ovaj ipak neka nesposobna čka radnička kojoj se razmagnetisao kompas u tranziciji, pa su joj krivi sposobniji od nje. s te strane više odgovara profilu lumpenproletera kakav je antidemokratski imbecil nikolaidis ishalucinirao u nazi teroristi iz borika, a kvazimudreni šabani ugričić & co prihvatili kao neopozivu istinu.

D.A. je ostao bez posla nakon gašenja pančevačke pivare, i nakon toga nije uspeo da nadje posao, pa je o tome hteo da razgovara sa zamenikom gradonačelnika, rekli su pripadnici obezbedjenja Gradske uprave dopisniku agencije Beta.Pre ulaska u zgradu on je čoveku koji iznajmljuje dečje automobile na struju ispred Gradske uprave rekao da skloni svu decu s platoa, ispričali su očevici.http://www.smedia.rs/vesti/vest/113712/Pancevo-Naoruzan-usao-u-opstinu-USRED-BELA-DANA-Naoruzan-kratezom-usao-u-zgradu-Opstine-da-trazi-posao-VIDEO.html
Link to comment

off topic: izguglala :D. ti indy znas da sam ja odgledala samo prvu sezonu GoT-a i opasno se smorila (previse politike, premalo magije, a i otisao Jason Momoa)

Edited by estel
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...