Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    957

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

meni je fernu skroz okej. realno je glas onoga što se predstavlja kao nova srpska levica (svih 30 osoba) i ne bih ga banovao ni kad pretera zarad očuvanja forumskog diverziteta. 

Puno je kume... Puno... Smanji malo...

Link to comment

otmica deteta... 

prvo mediji juče objavljuju da su uhapšena neka trojica, a niko nije uhapšen.

drugo mediji juče pišu o sumnjivom autu koji se danima mota po selu

a treće i najgore, ide ka tome da su nekako umešani i otac i majka, pa čak i dete koje je možda lažno opisalo događaj...

 

da ne bude neukusno, ali mi je odmah prošlo kroz glavu, a verovatno će biti i istina, da je neko od dece ili možda roditelja napravio neku grešku koja je izazvala tragediju. i dan-danas me prođe jeza kad se setim onog slučaja sa majkom (krajnje psihotične pojave) kojoj je dete nestalo na njivi, kasnije pronađeno mrtvo, a ona nije bila u stanju ništa da objasni.

Link to comment

Jel se računa finale kupa sa ofkom na jna?

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

 

 

У животу нисам више покисао него тада, још се играли и продужеци. Али, чачнуо га највећи :)

Link to comment

У животу нисам више покисао него тада, још се играли и продужеци. 

 

Onda nisi bio na Ekerenu. Mislim da dan danas nisam tako pokisao.

Link to comment

Мртва трка, само што је у финалу падала током утакмице, а са Екереном је најјачи пљусак био одмах после.

Link to comment

Ali evo jednog domicilnog dooma. Mikser promovise nasilje nad decom.

 

Karte za dogadjaj na kome ce vam objasniti zasto je nasilje nad decom dobro - mozete kupiti na prodajnim mestima Gigstix-a.

 

https://www.facebook.com/events/762936843814910/

 

Kapiram šta si hteo da kažeš, ali mislim da je reč "nasilje" prejaka i da, recimo, ne oslikava na pravi način situaciju u kojoj, u prinicipu, ok roditelj lupi po dupetu svoje dete da bi ga trgao iz one ushićene obnevidelosti karakteristične za malu decu i jasnije mu dao do znanja da nekim postupkom dete ugrožava svoj život. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...