Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ne znam sta da ti kazem jbg, zapravo uopste ne znam sta me pitas. Pricam o pitanju na javnoj tribini. Da se plasim toga, pa najbolje da se ubijem odmah.

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    957

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Krvav mladić u centru Novog Sada prevezen u Klinički centar nakon tuče navijača Video

S.A. | 14. 06. 2015. - 18:16h izmena vesti 19:11h | Foto: S.A. | Komentara: 11

Na Uglu ulica Vojvode Mišića i Sonje Marinković nešto pre 18 sati potukle su se dve grupe navijača, tokom kojih je jedan zadobio teške telesne povrede i trenutno je na reanimaciji.

Kako saznajemo od portparolke Hitne pomoći dr Mirjane Bursać lekari su krvavog mladića koji nema više od 23 godine prevezli u Klinički centar Vojvodine.

- Kada su lekari stigli pacijent je bio u svesnom stanju. Reč je težim telesnim povredama, a trenutno je na reanimaciji- rekla je dr Bursać.

 

 

Kako nezvanično saznajemo dve grupe navijača su se sukobile i potukle na uglu ulica Vojvodine Mišića i Sonje Marinković, da bi jedan od njih potegao pištolj. Ispalio je nekoliko metaka, a jedan je okrzao mladića koji je trenutno

na reanimaciji. 

 

Policija je i dalje na licu mesta i obavlja uviđaj.

 

Ja bih samo da se naspominjem rodbine onome ko ovde piše da je reč o nekim navijačima... To su huligani, mafijaški vojnici ili već tako nešto... Od navijanja, ti znaju da odu na stadion i pevaju neka sranja, ako i toliko...

Link to comment

e, al ozbiljno, kao sto se banuje za propagiranje stavova sa sipke, ja bih isto tako banovo i za izjednacavanje navijaca i huligana. podjednako je ruzno.

Link to comment

e, al ozbiljno, kao sto se banuje za propagiranje stavova sa sipke, ja bih isto tako banovo i za izjednacavanje navijaca i huligana. podjednako je ruzno.

+100

Link to comment

meni je fernu skroz okej. realno je glas onoga što se predstavlja kao nova srpska levica (svih 30 osoba) i ne bih ga banovao ni kad pretera zarad očuvanja forumskog diverziteta. 

Edited by McCabe
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...