Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    957

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zoca je resident tamo. Ne razumem tu vezu, deluje bas naopako, ali svako malo truje iz Miksera

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Zoca je resident tamo. Ne razumem tu vezu, deluje bas naopako, ali svako malo truje iz Miksera

 

nisam znao.

 

u tom slucaju tamo se vise ne moze ici osim sa odredom odlucnih muskaraca. zao mi je zbog toga sto sam im greskom ostavljao novac.

Link to comment

Pa šta sad svi treba smo zgroženi kako ovi sa miksera sram ih bilo?!?

 

Poslato sa WC šolje by BVK

 

ne moramo svi, zasto bi. ja nisam nesto posebno zgrozen, samo vise ne idem tamo i to je to. 

Link to comment

Baš mi je ovo bilo čudno, jer sam imao drugačiju sliku o Mikseru, ali sam se raspitao pošto ne idem tamo. Kako sam čuo, tamošnji organizatori su u fazonu "daj šta daš" da se navuče narod i maltene će da stave bilo šta u program što će da dovede ljude. Sad ispada da će stvarno da stave bilo šta.

Link to comment

otmica deteta... 

prvo mediji juče objavljuju da su uhapšena neka trojica, a niko nije uhapšen.

drugo mediji juče pišu o sumnjivom autu koji se danima mota po selu

a treće i najgore, ide ka tome da su nekako umešani i otac i majka, pa čak i dete koje je možda lažno opisalo događaj...

 

 

Gotovo svi članovi devetočlane porodice dvanaestogodišnjeg dečaka Stefana Ilića iz Banatske Subotice koji je nestao u subotu, do kasno uveče su u subotu davali iskaze u policiji.

Kako „Blic“ saznaje, majka Gordana i otac Steva zadržani su u stanici policije jer njihova svedočenja nisu ubedila pripadnike MUP-a da se otmica Stefana zaista i dogodila.

Uz njih, zadržan je i Stefanov mlađi brat Uroš, navodno neposredni očevidac kidnapovanja. Meštani tvrde da prethodnih dana nisu viđali sumnjive strance, niti pomenuti tamni automobil u kog su otmičari navodno uvukli dečaka.

Prema rečima komšija, Gordana i Steva su vodili „nomadski“ život, išli su iz mesta u mesto i čuvali ovce, zarađujući tako za život. Od sedmoro dece, najstariji je Aca (16), sledeća je Božica (14), zatim Stefan, pa Ivana (10), Uroš (9), Ivan (5) i najmlađi Jovan (2).

Link to comment

ne moramo svi, zasto bi. ja nisam nesto posebno zgrozen, samo vise ne idem tamo i to je to. 

 

a što ne idete tamo da im kažete sve ono što ste pisali po forumu  :fantom:

Link to comment

a što ne idete tamo da im kažete sve ono što ste pisali po forumu  :fantom:

 

zato sto postoje svedocenja kako to izgleda. ovaj cinik te diskvalifikuje ad hominem, sektasi se nasmeju i to je cela prica. kao da pokusas da miniras sastanak Jehovinih svedoka.

no, mozda cu i ici, i to bas radi provokacije, samo ako osmislim dovoljno kvalitetan upad.

Link to comment

Ne bojiš se da može da ti napravi probleme kasnije? Mislim, znam jedan slučaj, nije bilo nimalo naivno...

 

Da mi pravi probleme to sto sam postavio pitanje ucesniku na javnoj tribini? 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...