Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Колико ја знам деведесетдвојку чита екипа се Резонејта, а не марамаши. :fantom:

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    957

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vidim da kad god se na domacim portalima pojavi neka vest o drzavnoj represiji negde u svetu cesto dominira komentar "tako to radi ozbiljna drzava". Nije mi jasna ta zaljubljenost u silu.

Link to comment

Vidim da kad god se na domacim portalima pojavi neka vest o drzavnoj represiji negde u svetu cesto dominira komentar "tako to radi ozbiljna drzava". Nije mi jasna ta zaljubljenost u silu.

 

kako nije, kad smo veći deo istorije pod nekom silom

Link to comment

Jedini ovakav plakat na Adi. Ostale sklonila vlada

Plakatima na Adi reklamiraš video na YouTube :Hail:

 

Amerikanci nam uništavaju klimu da bi se Srbija nezakonski bogatila kroz uvoz GMO :Hail:

Link to comment

Plakatima na Adi reklamiraš video na YouTube :Hail:

 

Amerikanci nam uništavaju klimu da bi se Srbija nezakonski bogatila kroz uvoz GMO :Hail:

dozvoli, na YouToube. svi znamo ko drži YouTube.
Link to comment

Vidim da kad god se na domacim portalima pojavi neka vest o drzavnoj represiji negde u svetu cesto dominira komentar "tako to radi ozbiljna drzava". Nije mi jasna ta zaljubljenost u silu.

 

Jasno.

Ko te bije taj ga voliš.

Link to comment

Jedini ovakav plakat na Adi. Ostale sklonila vlada

doom.jpg

 

 

Ovo sam i ja video u mojoj ulici ali i na bulevaru :D

 

EDIT: doduse bio sam ubedjen da je to lokalni ludak koji stalno gleda u nebo, nosi hirurske maske i kad god se urksti trag aviona kprica o zaprasivanju i o tome da oni tim tragovima gore prave davidovu zvezdu.

Edited by *edited by mod
Link to comment

Vidim da kad god se na domacim portalima pojavi neka vest o drzavnoj represiji negde u svetu cesto dominira komentar "tako to radi ozbiljna drzava". Nije mi jasna ta zaljubljenost u silu.

Kako ti nije jasno, pa trista puta smo na forumu elaborirali to patološko divljenje primeni sile. Jadne male jajarice sa kojima danas ne briše patos samo onaj ko neće, maštaju o danu kada će i one moći nekog da kinje.

Link to comment

Zaljubljenost u silu, mržnja prema imigrantima/azilantima i ostalo pomenuto na zadnjim stranama nisu srpski ekskluzivitet već su pre za globalni doom temu. Pred takvim izazovima i Svoje dvorište metoda u 2015. iziskuje ozbiljno preispitivanje 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...