Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ovo je totalno pogrešan primer. Niko sa PPP ko postuje na sportu nije deo nekog navijačkog miljea niti se može uzimati kao valjan uzorak. Grubo rečeno, u stvarnosti te to što si navijač CZ ipak sprečava da protestuješ protiv uprave, sem ako to nije već proširen sentiment među navijačima (da se u tom trenutku hejtuje uprava) - ili nisi pravi uzorak trenutnog navijačkog raspoloženja, a verovatno ni pravi navijač. 

 

Pozdravi mi Dragana! 

 

fk_zenit_sankt_petersburg1.gif?itok=aCau

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    957

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne znam da li pratis pisanje Lrda na drugim temama: on je ovde jedan od jacih sagovornika, ume da cita napisan tekst, da se koriguje kad nije u pravu, i nikad ne prelazi granicu posle koje dijalog postaje sprdnja. Ume da se iznervira, ali i onda ume da razgovara.

+1

 

Lrd je tu negde kao ja, ista smo liga :fantom:

 

Nekoliko puta sam nas pomesao

Edited by Caligula
Link to comment

i šta kao satanizam ne ostavlja nikakve posledicice po okolinu?

 

 

Four tourists who posed naked on a  mountain in Malaysia have been given jail terms and fined.

 

The group was blamed for causing a magnitude 5.9 earthquake after they stripped on Mount Kinabalu.

Link to comment

kad se samo setim kako su takvi prosle godine kukumavcili i slinili i zapomagali i jaukali ocekujuci pomoc iz sveta posle poplava sve verujuci da imaju puno pravo da cela planeta bude crveni krst srbiji.

 

govna. govna ljudska.

Link to comment

Ja sam juče putovao iz Grčke, ono je tuga jedna, ti ljudi pešače po suncu autoputem kroz celu Grčku i Makedoniju, na autoputu kroz Srbiju ih, doduše, nema.

 

Koje govno treba da budeš pa da napišeš da bi im trebalo zatvoriti granicu? "Tradicionalno srpsko gostoprimstvo".

Link to comment

pri cemu ti ljudi niti sta traze, niti uzimaju od srbije. cista zloba (ne da je strah da ce da ostanu u tvom komsiluku da zive opravdaniji motiv).

Link to comment

kad se samo setim kako su takvi prosle godine kukumavcili i slinili i zapomagali i jaukali ocekujuci pomoc iz sveta posle poplava sve verujuci da imaju puno pravo da cela planeta bude crveni krst srbiji.

 

govna. govna ljudska.

 

:isuse:

Link to comment

 

Vest glasi da Orban namerava da potpuno zatvori granicu prema Srbiji zbog migranata sa istoka.

 

Komentar, i plusevi. 

 

  1. 12. jun 2015 15:14

    # Link komentara

 

 

mnogi od njih beze od ratova, marka zvaka ima epizodu gde prica izbeglica iz alepa. govna su zaboravila da je i ovde bio rat i da ima stotine hiljada ljudi koji su imali slicne probleme, verovatno su im komsije, prijatelji, kolege...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...