Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    951

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    782

Top Posters In This Topic

Posted Images

INače, potpuno neverovatna mešavina priča o masakriranoj srpskoj deci i truističkih brošura o prirodnim lepotama Srbije.

Link to comment

ma meni je sad nakazna i ta eksploatacija sopstvenog deteta, koje vergla kako su u srbiji ljudi dobri, poklonili uskrsnje jaje i slicne rusticne opaske, facepalm. jebote kao francuska doris bizetic

Link to comment
To vole da kažu ovi što pravdaju ubistvo Tatona. (Znam da ti tako ne misliš, ne napadam te.) Verujem da si hteo da kažeš francuska vlada i francuska vojska. "Francuzi" nikad ništa nisu uradili, niti je to moguće.
Pa... ne. I taj obican francuz je glasao za tu vladu. E sad.. nisu ni svi glasali, i oni koji su glasali su verovatno zavedeni pricama o divljim srbima, itd... Uopste jako je tesko osuditi obicnog gradjanina, sa druge strane obican gradjanin je jedini koji ima uticaja da spreci sranja. Ne bih cak rekao ni da su francuski vojnici tu nesto posebno krivi, njihov posao je da izvrsavaju zapovesti svoje vlade, oni su samo oruzje. Svakako je najveca krivica vlade, oni kreiraju javno mnjenje, oni donose odluke i oni imaju najbolji uvid u pravo stanje stvari. Time se ne pravda ubistvo i batinjanje, samo se gubi deo osecajnosti za isto. Sto je ljucki (a mozda cak i ljudski). Tako npr. kad ja procitam o onom kasapljenju u Londonu ili ubistvu francuskog vojnika u Parizu, ne osecam nikakvo ushicenje al ni sok i neku veliku zalost. Sami su izabrali taj put, usput pobili i unesrecili vise ljudi nego sto ce ikada da im se vrati, ko ih jebe.Pazi mi cak mozemo i da se natezemo oko gradjanskog rata u SFRJ a to je bila prilicno direktna stvar gde su izginuli ljudi na sve strane. Ovde kod zapadnih intervencija imas jednog siledziju koji izreseta na kog mu se digne patka ko ima naftu, postavi svog piona, tera te da mu se zahvaljujes za divote koje ti je doneo i onda se cudi kad se u ljudima nakupi srdzba i dodje payback time. Jedina je zalost sto tada obicno stradaju najmanje krivi, sa druge strane ti najmanje krivi su jedini koji mogu da promene te odluke. Nije fer al tako stoji. Edited by Shan Jan
Link to comment

kao što On reče:

izumrećete u roku od sledećih sto godina, a ovaj prostor će naseliti horde cigana, šiptara, pedera i azilanata.
tako po Njegovome i bi:
Sve više azilanata u SrbijiIzvor: RTS, Tanjug četvrtak 30.05.2013 | 09:26Beograd -- Broj tražilaca azila u Srbiji je u porastu i do polovine godine moglo bi da ih bude oko 2.000, kaže pravna analitičarka Grupe 484 Miroslava Jelačić. Gostujući na RTS-u,ona je naglasila da se menjaju zemlje porekla iz kojih tražioci azila dolaze i da ih je sve više iz Sirije, Avganistana kao i da je sve više porodica sa decom i maloletnih podnosilaca zahteva za azil bez pratnje.http://www.b92.net/i...2&nav_id=718364
Edited by Hella
Link to comment
Pa... ne. I taj obican francuz je glasao za tu vladu. E sad.. nisu ni svi glasali, i oni koji su glasali su verovatno zavedeni pricama o divljim srbima, itd... Uopste jako je tesko osuditi obicnog gradjanina, sa druge strane obican gradjanin je jedini koji ima uticaja da spreci sranja....
Izem ti logiku, to je isto kao kad neko meni (ili tebi) krene da pametuje da smo sami izabrali Slobu pa smo time odgovorni za ovo i ono.Šta smo ti i ja imali uticaja da sprečimo sranja? Ko ima prava da nam prebacuje što nismo uradili više od onog što smo uradili?E pa tako i sa tim Francuzom na rolerima.
Link to comment

A zamisli te mukice koje traže azil u Srbiji. :(A ja idem okolo i kukam kako nemam vremena da čitam sve ono što bih volela. Stoka sam.

Link to comment
@Shan JanMislicu na tvoje mudre reci dok me neki bradonja bude seckao.
Izem ti logiku, to je isto kao kad neko meni (ili tebi) krene da pametuje da smo sami izabrali Slobu pa smo time odgovorni za ovo i ono.Šta smo ti i ja imali uticaja da sprečimo sranja? Ko ima prava da nam prebacuje što nismo uradili više od onog što smo uradili?E pa tako i sa tim Francuzom na rolerima.
Nisam rekao da je to pravedno, vec logicno za ocekivati ako drzava krene da pravi takva sranja.
Link to comment

Logicno za ocekivati sobzirom na ljudsku prirodu.Mada ovo premlacivanje francuza nema veze sa time. Ovo je cista huliganstina sebe radi, izgovori su nebitni tu.

Link to comment
Nisam rekao da je to pravedno, vec logicno za ocekivati ako drzava krene da pravi takva sranja.
Stekao sam utisak da ti lično podržavaš osuđu običnih ljudi zbog politike države čiji su državljani, zato sam rekao "izem ti logiku"
Link to comment
  • 2 weeks later...
Gordana Vidojković, sudija Osnovnog suda u Požarevcu, koja je donela skandaloznu odluku da članovi požarevačkog Otpora, žrtve Marka Miloševića i njegovih batinaša moraju da plate troškove tog zastarelog suđenja, mora da iz svog džepa izvadi novac i da ga isplati državi, govore za „Blic” pravni stručnjaci.Sudija je donela odluku da prebijeni Nebojša Sokolović i Momčilo Veljković plate 822.250 dinara troškova za zastareli sudski postupak, dok Milošević i drugi optuženi nisu dužni ni paru. Otporaši smatraju da je to lična osveta Gordane Vidojković, jer su marta 2012. pokrenuli postupak za njeno razrešenje, kojim se pridružilo tadašnje Ministarstvo pravde.Profesor kriminolog Dobrivoje Radovanović navodi za “Blic” da je ova sudijska odluka skandalozna i da oslikava zemlju u kojoj živimo.- Ova odluka je primer za udžbenike prava kada se ono dovodi do apsurda. Takav sudija mora da bude kreativan u zlu. Moguće da je to pritisak na otporaše da odustanu od gonjenja. Treba ispitati ko sve ima udela u tome, jer su sudovi, navodno, nezavisni - kaže profesor Radovanović.Profesor Zoran Ivošević kaže da ukoliko je sudija Gordana Vidojković bila od početka u postupku, onda je njena odgovornost što je zastareo.- Činjenica je da su ti ljudi prebijeni i ko je to uradio. Ošetećeni mogu da tuže državu i da dobiju novac. Država onda može da traži nadoknadu od sudije koji je napravio štetu - objašnjava Ivošević.Sokolović i Veljković ističu da je sudija i ranije donosila skandalozne odluke.- Kada je proces dovela do zastarevanja, njoj je ministar Milutin Mrkonjić čestitao na hrabrosti, pa se vidi koja je stranka štiti - podvlači Veljković.On tvrdi da je sudija Vidojković prvo odbila zahtev da u proces uvede i Miloševića, iako je u iskazima svedoka sin predsednika SRJ označen kao glavni akter.- Uvela ga je tek pošto je dobio azil u Rusiji. Nakon toga, 2008. donela je oslobađajuću presudu po kojoj potvrđuje da je Marko učestvovao u tuči, ali da se ne zna koga je udarao. U februaru 2009. Okružni sud je naložio novi postupak, ali ona 15 meseci nije zakazala nijedno ročište - tvrdi Veljković.Visoki savet sudstva odbio je zahtev da razreši sudiju Gordanu Vidojković posmatrajući njen rad samo od 2010.
Link to comment

najludje je sto nema sad te sile koja ce spreciti naplatu ovog novca. mora neki red da se zna, zakon je to.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...