Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

inace malo je sjebano kada objave tvoju fotografiju na sajtu glavne verske organizacije u Srbiji i proglase te za satanistu. ne mislim na muzicara, vec na lokalnu zenu koja sedi naspram njega, da sad ne govorim ime jer ne znam da li su je i drugi provalili.

Blic im je sinoć u prvom istraživanju™ na portalu svima objavio imena, prezimena, profesije i koja im je tačno pozicija na fotografiji.

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    957

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

jasta, on histerise a spc vrh je ladan ko spricer dok sasvim bezazleni dogadjaj u muzeju koji s njima ama bas nikakve veze nema javnosti prezentuu kao satanisticku seansu.

 

ipak ce biti da spc na celu sa patrijarhom histerise a ovo je reakcija.

 

ja razumem veru u boga ali vera u ovakve svinjarije spc mi je potpuno nejasna.

Ево, продато: хистерише и Лрд и тај из врха СПЦ, да л' патријарх, да л' владика, нисам испратио ко се жалио еспеесовцима. :fantom:

Link to comment

ja mislim da to, u najmanju ruku, nisu iste kategorije reakcija.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Добро, онда СПЦ неодмереним изјавама угрожава људе са слике који живе у Србији (ту се слажем са тобом), а Лрд хистерише.

Link to comment

Статива, значи.

 

Па, добро, ти (за разлику од мене) не сматраш да Лрд хистерише, већ да смирено предлаже следеће:

 

Koliko dokaza je potrebno da se ta nakazna organizacija premesti odavde i smesti negde daleko, daleko, daleko, gde njeno zlo i beda koju širi oko sebe neće imati uticaja?

Шта ја знам, можда је ипак боље да се сложимо да хистерише. Због њега, знаш.

Link to comment

Ništa tu nije histerično, ljudima se ugrožava bezbednost i prokazuju se da su satananisti i nekro-nešto na osnovu jedne fotografije gde sede u turskom sedu.

Nema tu mesta histeriji, ovde je strah realan. Treba da rade sudovi i nadležne službe™ i da se jasno pokaže da je ovakvo ponašanje SPC nedopušteno.

Ali džabe kad im SPS drži leđa. Bizarna stranka crkva bahatih protuva uvek nepogrešivo nanjuši gde su pare i mogućnosti za jeftinu promociju.

 

Ispravio jer su SPS i SPC u protivprirodnom satanističkom bludu tandemu na ovom poslu.

Edited by Utvara
Link to comment

Mislim, jasno je svakome da ni jednoj glavi SPSC himere nije do javnog morala. Ono saopštenje su pisali nabrzinu, daj šta daš, ali svako u tandemu i zajedno. Vidi se da je SPS koordinirao sa SPC oko ovoga.

 

Ali to prosto nije uverljivo. Ta fotografija nije sablažnjiva niti uvredljiva, cela stvar sa prokazivanjem za satanizam ne pije vodu, ne stvara outrage faktor.

 

Ali zašto to rade? Zašto im je bitno da Teslu sahrane ispod spomenika? Prvo su to pokušali, onda se Muzej protivio i javnost se skupila i ukapirali su da im to ne ide u prilog. Tu nema ni političkog ni novčano-finansijskog profita za amalgam SPSC. Sada pokušavaju sa novim uglom? Sablažnjavaju javnost dok se neki Dveraši ne uzbude i zatraže da se Tesla opet sahrani? Nadju nasumičnu fotografiju i prosto kažu da je to satanistički obred?

 

Ajde kapiram zašto je SPSu Tesla bitan. Ali od kada je Tesla svetac u SPC?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...