Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

ima platu, kako je neplaćeno?

ustvari kratko i jasno si ti objasnio

 

 

 

ko nema pare biće ucenjivan od onoga ko ih ima, a država će zaštititi onoga ko ima pare

 

tako da će radnici raditi ako imaju sreće

 

a biće bolje za njih prošle godine

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    957

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako neko ima ikakve sumnje da je ovo za DOOM, samo neka pogleda prigodni tekst na sajtu spc. Leb ti jebem. Ona autentična, praaava, staaara crkva: sve što je drugačije je satanizam i za progoniti. I ne samo to. Ti veseljaci i dalje ne kapiraju da su njihovi običaji samo tzv. duhovni običaji i da to nema nikakvu, ali baš nikakvu pravnu težinu.

 

Koliko dokaza je potrebno da se ta nakazna organizacija premesti odavde i smesti negde daleko, daleko, daleko, gde njeno zlo i beda koju širi oko sebe neće imati uticaja?

Ali, koga je briga za to? SATANISTI!! SPALJUJ!!!!!!!

 

Govna, bre. Čista govna i ološ, nema drugih reči da se opišu te pojave koje obitavaju u toj organizaciji. U stvari ima: šljam.

Apdejt je spektakularan, smejem se uprkos užasu. Nije satanizam već nekromantija. Pardon, "nekromantija?":

 

http://spc.rs/

 

 

 

 

 

 

Da li vas je sramota?

Jebem li vam majku?

Želim li vam sve najgore?

Није добро толико да хистеришеш. Смири се, искулирај мало. Медитирај.

Link to comment

 

Није добро толико да хистеришеш. Смири се, искулирај мало. Медитирај.

 

mislim da je i za ovu zenu iz price to dobar savet, nista kao meditacija :)

 

 
Prvo me istuče, pa ode da služi liturgiju #zastitimozene
 

Koliko me je samo puta pretukao, pa odlazio da služi liturgiju i ispoveda ljude. Zlostavljao me je pred decom i njih huškao da me napadaju. Život s njim bio je pakao - počinje priču  M. L., čiji bivši suprug radi kao sveštenik.

 

Link to comment

prekovremeno

 

nema to, duže ostaješ zato što želiš da firma bude sve bolja

 

inače, moj stariji kolega, radi u velikoj hemijskoj industriji u vizbadenu

 

pozove ga diša na razgovor, pita da li je sve ok, da li je zdrav itd, ovaj zbunjen kao, a?? pa primetili smo da odlazite kuci na vreme

 

e to je ta klima koja nam je potrebna, kakvo crno prekovremeno

 

dovoljno je što čovek oseća zahvalnost što mu je dozvoljeno da radi

Edited by Braća Strugacki
Link to comment

 

mislim da je i za ovu zenu iz price to dobar savet, nista kao meditacija :)

 

Мислиш да је Лрд та попадија? :o

Link to comment

eeee a nekada su nemci odlazili tacno na kraju radnog vremena, ni nemacka nije ono sto je nekada bila :cry:

 

nemci? kakve veze to ima sa nemcima

 

ovaj moj drugar je mađar, a direktor je japanac

 

pretpostavka je keva mnogih zajeba

Link to comment

nemci? kakve veze to ima sa nemcima

 

ovaj moj drugar je mađar, a direktor je japanac

 

pretpostavka je keva mnogih zajeba

 

pa to i kazem, ni nemacka nije vise ono sto je bila, ima puno ne-nemaca u nemackoj :P

Edited by Pontijak
Link to comment

Мислиш да је Лрд та попадија? :o

 

umes ti mnogo bolje nego ovako :)

 

nego, sta mislis o svesteniku koji posle premlacivanja zene ode i lepo sluzi verske obrede i ispoveda ljude, kakav je kvalitet tih obreda i da li na njih uticu svetovne aktivnosti tog svestenika tipa prebijanje zene?

 

Ova žena potiče iz pobožne porodice koja je bila ponosna na svoju mezimicu jer je za muža izabrala svešteno lice.

 

- Bio je fin i miran. Poznavali smo se tek nekoliko meseci kada smo rešili da se venčamo. Bila sam srećna. Verovala sam da je on odličan izbor jer sam se zaljubila i nikada nisam sumnjala u njegove namere - priča M. L., koja je prvi šamar dobila kada je njihovo prvo dete imalo samo godinu dana.

Od tog momenta nije prestajao da je zlostavlja.

 

- U telefonskom imeniku bila sam upisana kao “krava”. Kada bismo seli na kauč, on bi postavio jastuke između kako ne bi morao da me gleda. Koliko sam samo puta klečala i molila ga samo da mi kaže zašto sve to radi. Vređao me je čak i pred gostima, ali niko nije smeo da se suprostavi svešteniku - priča M. L., koja navodi da je njen bivši muž bio uzoran na svom poslu, ali da ga nisu svi poštovali jer su znali kako se ponaša prema svojoj porodici.

 

Kada se M. L. poverila ocu, u prvi mah ju je savetovao da se ne razvodi od muža jer je on sveštenik.

 

- Za pomoć sam se obratila i nadležnom vladici. Rekao mi je da moram da čuvam porodicu i služim deci i mužu i da protiv toga ne smem. Pitala sam ga u kojoj svetoj knjizi to piše da muškarac može da maltretira ženu. Nije mi odgovorio i nikada mi se više nije javio - kaže M. L.

 

Njen brak trajao je 17 godina, a batine su postale svakodnevica. Njihovo četvoro dece sve vreme je gledalo šta joj je radio.

 

- Govorio im je da mogu da me vređaju ili šutnu jer ne služim ničemu. Kada je jedan moj sin počeo da usvaja taj model ponašanja, odvela sam ga kod psihijatra - priča M. L., koja je rešila da pobegne od nasilnika bez obzira koliko je to koštalo.

 

Edited by Pontijak
Link to comment

nemci? kakve veze to ima sa nemcima

 

ovaj moj drugar je mađar, a direktor je japanac

 

pretpostavka je keva mnogih zajeba

 

Onda nije ni čudo, u Japanu je blam ako odeš kući pre šefa. :)

 

 

 

 

nego, sta mislis o svesteniku koji posle premlacivanja zene ode i lepo sluzi verske obrede i ispoveda ljude, kakav je kvalitet tih obreda i da li na njih uticu svetovne aktivnosti tog svestenika tipa prebijanje zene?

 

Kako ne, ako ne slušaju i njih će da umlati.

Edited by Time Crisis
Link to comment

umes ti mnogo bolje nego ovako :)

 

nego, sta mislis o svesteniku koji posle premlacivanja zene ode i lepo sluzi verske obrede i ispoveda ljude, kakav je kvalitet tih obreda i da li na njih uticu svetovne aktivnosti tog svestenika tipa prebijanje zene?

Мислим да је лицемерно ђубре које би ваљало послати на робију, а "квалитет обреда" не зависи од њега јер да је тако мало би ко био достојан да служи, а вероватно нико да причешћује.

 

Едит: што се исповедања тиче, ту већ мислим да итекако утиче.

 

Едит2: прво сам написао "будала", па преправио у ђубре. Није будала, увалио се у цркву и ваћари људе за паре.

Edited by Прслин
Link to comment

Мислим да је лицемерно ђубре које би ваљало послати на робију, а "квалитет обреда" не зависи од њега јер да је тако мало би ко био достојан да служи, а вероватно нико да причешћује.

 

Едит: што се исповедања тиче, ту већ мислим да итекако утиче.

 

Едит2: прво сам написао "будала", па преправио у ђубре. Није будала, увалио се у цркву и ваћари људе за паре.

 

hvala na postenom odgovoru :)

Link to comment

 

Није добро толико да хистеришеш. Смири се, искулирај мало. Медитирај.

jasta, on histerise a spc vrh je ladan ko spricer dok sasvim bezazleni dogadjaj u muzeju koji s njima ama bas nikakve veze nema javnosti prezentuu kao satanisticku seansu.

 

ipak ce biti da spc na celu sa patrijarhom histerise a ovo je reakcija. 

 

ja razumem veru u boga ali vera u ovakve svinjarije spc mi je potpuno nejasna. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...