Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

hehe meni je ovo jako zanimljivoa ovo sto pises za provinciju - potvrdjujem da je to tako bilo i sredinom devedesetih, i da, svaki grad imao je po jednog apsolutnog punk cara.dodajem na to nesto nevezano, da je svaki mali grad imao i jos jednog coveka bez koga bi se grad urusio. to je lokalni novinar/dopisnik/galerista/umetnik koji uvek ima dve ili tri profesije, kontrolise kulturni output svog grada po principu "there can be only one" i obicno je neopisivo odvratan i neuk.
To je to! I za pankera i za kulturnog radnika! Ovaj prvi je u Nišu 90-ih bio čuveni Robi Panker.
Link to comment
  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    951

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    782

Top Posters In This Topic

Posted Images

To je to! I za pankera i za kulturnog radnika! Ovaj prvi je u Nišu 90-ih bio čuveni Robi Panker.
jedini pravi panker u nisu je pampi
Link to comment

Molim, Alex Punk Company u Nišu osnovani 1978., kasnije iste godine promenili ime u Fleke. Alex bi im obojici jebo ... ups, a mozda i jeste

Edited by aram
Link to comment
ko bi pobedio u okrsaju pesnicama, robi ili pampi?
Pampi's a lover, not a fighter.Inače se Kojot šali, nije u pitanju panker, nego oriđinal.
Link to comment
ne znam ali ako kaze Mau da je licimur, ja se opredeljujem da blanko verujem posto ona to ne bi rekla tek tako. mozda nas uputi u cemu je fazon, evo mogla bi sada, decku nije nista, ostaje u Srbiji, niko ne seiri nad njegovom nesrecom (pogotovo sto je to i nasa nesreca).
mau rekla da je licimur, ozbiljno? ja rekoh ti se zezasnisam zato pitala, ne dovodim u pitanje njegove motive jer i ne znam koji su, al eto zanima me. i dete mu je tu, lepo im je, zive ljudi zivot - big deal. vrlo moguce da neke posebne razloge i nema, pun svet takvih zanesenjaka sto jedan dan odlepe pa odu u vijetnam, mauritaniju ili srbiju. ko im kriv kad ih posle pojedu domoroci, jelte
Link to comment
Jaooo, krivo mi što su ga napali debili, još pred detetom. Medjutim, on je jedan dirty rotten scoundrel.
Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Ma bre, piše neke budalaške tekstove o ćevapima i sličnom, titra jaja nacošima, pa se reklamira kod OSSI- evaca kojima je on car i živi od donacija za to što lupeta. Mislim, pogledajte mu tekstove. Nego, jeste smrda, ali nije zaslužio batine.Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

auu danijel sifer na rolerima hahahajest malo bezveznjacki ako je od zapadnjackog odusevljenja cevapima napravio profesiju al naravno daleko bilo da je to za linchgde su mu tekstovi objavljeni? sad ispade da ga umlatise ti sto ga placaju, ironija sudbine takoreci

Link to comment
ovo nije za linc ali ne bih imao nista protiv trajnog proterivanja ovog Francuza.a sto se batina tice, kako sejes, tako ces znjeti.
Link to comment

Disclaimer: Ovim Dabović ne želi da kaže da ikoga treba fizički zlostavljati, samo iznosi jednu narodnu umotvorinu.INače da, ovo je right up there sa velikanima poput Dejvid Irvinga.

Edited by Syme
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...