Jump to content

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

ne, ali se zato ljubav prema ćumurom osmuđenom poluraspadnutom mesu podrazumeva?

 

Nije poenta u mesu, vec da niko normalan ne voli balet. Sto jeste za doom, ali kapiram da je napisano u sali.

 

(Ja prvi ne volim i ne razumem balet, da se razumemo.)

Link to comment
  • Replies 38.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    933

  • Filozof manijak

    818

  • radisa

    754

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ispada da je to nešto loše kad tako kažeš. :(

 

 

Velika je razlika između "ne moramo svi da volimo balet" i "svako normalan" bi izabrao bilo šta drugo osim baleta, molim lepo.

А још већа између идемо на роштиљ и изађимо из Народног на пола представе јер је почео да нам тече закуп кафане.

 

Да овај поступак може да се излије у бронзи, био би то најграндиознији споменик фејлованој новокомпонованој малограђанштини још од реконструкције Таша.

Edited by Прслин
Link to comment

@IndridCold:

šta ima da se razume balet? nije to kvantna fizika.

ima libreto koga prelistaš i onda uživaš u pokretu, igri, koreografiji, naravno ako voliš.

ako ne voliš, odremaš iz kurtoazije. nije roštilj prase pa da se o'ladi.

 

i da, jebo ih roštilj i kafana.

Link to comment

"Niko normalan" je naravno napisano iz zajebancije, hteo sam da kažem da bih ja lično pre proveo vreme bilo gde drugo nego na baletu. Valjda imam pravo da mi to bude dosadno i besmisleno?

Edited by JozoMujica
Link to comment

Šta je tu doom, svako normalan bi između baleta i roštilja bilo čega drugog izabrao to drugo. :fantom:

 

Ne ako je to drugo opera

Link to comment

Ne ako je to drugo opera

Opera >>>> Balet, nemojmo se zezati...

 

U operi ima neke radnje, u baletu samo neki skakuću po bini...

Link to comment

Opera >>>> Balet, nemojmo se zezati...

 

U operi ima neke radnje, u baletu samo neki skakuću po bini...

 

meni je impresivnije sta ljudi mogu da urade sa svojim telom na baletu, nego sta ljudi mogu da urade sa svojim glasom na operi. sorry.

Link to comment

"Niko normalan" je naravno napisano iz zajebancije, hteo sam da kažem da bih ja lično pre proveo vreme bilo gde drugo nego na baletu. Valjda imam pravo da mi to bude dosadno i besmisleno?

 

Što reče Svašta, ne mora se ići na balet da bi se sa njega izašlo. Mislim, da ne preraste ovo u neko ozbiljnije napucavanje, balet je umetnost. Ne moraš ga voleti, ali ga moraš poštovati. Ako si ušao na predstavu, ne izlati.

 

Ne ako je to drugo opera

 

Welcome to my shit list. :mad:

Link to comment

Welcome to my shit list. :mad:

 

U stvari znaš šta, i tu bi sve podneo osim soprana, al to kad krene poželim da imam neku automatsku pušku pored sebe. Horove pak jako volim, but there you go...

Link to comment

@IndridCold:

šta ima da se razume balet? nije to kvantna fizika.

ima libreto koga prelistaš i onda uživaš u pokretu, igri, koreografiji, naravno ako voliš.

ako ne voliš, odremaš iz kurtoazije. nije roštilj prase pa da se o'ladi.

 

i da, jebo ih roštilj i kafana.

 

Ne mogu da uzivam u pokretu i igri, u tom smislu ne razumem. Operisan sam od toga potpuno.

 

+1 za bold, btw.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...