Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Mda, van Srbije nema huligana. Nije da mi nije drago sto ne zivim tamo al ne preterujmo ipak
Ne znam ima li ili nema i frankly zabole me kurac kako je u drugim zemljama. Pricamo o Srbiji a ne o Istocnom Timoru ili Lihtenstajnu., a Srbija je zemlja u kojoj svako malo nekoga otkinu od zivota zato sto se ne svidja navijackim parapolicijama.
Link to comment
  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    951

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    782

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nije da mi nije drago sto ne zivim tamo.
Ovo je sve što sam ja uspeo da procesuiram, sorry. Edited by Bakemono
Link to comment
Ne znam ima li ili nema i frankly zabole me kurac kako je u drugim zemljama. Pricamo o Srbiji a ne o Istocnom Timoru ili Lihtenstajnu., a Srbija je zemlja u kojoj svako malo nekoga otkinu od zivota zato sto se ne svidja navijackim parapolicijama.
Plus milionПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
Link to comment
Ko pljuje Đokaru? On čovek nema veze s ovim što ja pričam, živi svoj život, uživa i ne dira nikog.EDIT: Nemoj sad i ti da praviš logičke greške i da izvlačiš iz mojih postova ono što nisam rekao.
OK, izvini. Djokovic ima veze sa Srbijom koliko i ja, naime odatle je rodom. Zivi u Monaku i radi svoj posao dobro (najbolje na svetu). To je, mislim, jedino bitno u vezi njega. Edited by Indy
Link to comment
OK, izvini. Djokovic ima veze sa Srbijom koliko i ja, naime odatle je. Zivi u Monaku i radi svoj posao dobro (najbolje na svetu). To je, mislim, jedino bitno u vezi njega.
Pa ja nisam ni pričao o njemu, nego o tome koliko se u Srbiji poklanja pažnja nebitnim stvarima (Srbin pobedijo, Novak Đoković, uopšte sport i ostale trice).
Link to comment
vožnja rolera vs imanje deteta. jasno kao dan da je peder.
Meda je najebao vise, em nije vozio rolere em je domaci pa ga opet nasekirase.
Link to comment

Meni vožnja rolera od straneodraslog čoveka uvek delovala maksimalno gej, priznajem. Sad, to što je to meni krajnje simpa, jebiga, meni je simpa i Anthony iz Anthony and the Johnsons.

Link to comment
Ne znam ima li ili nema i frankly zabole me kurac kako je u drugim zemljama. Pricamo o Srbiji a ne o Istocnom Timoru ili Lihtenstajnu., a Srbija je zemlja u kojoj svako malo nekoga otkinu od zivota zato sto se ne svidja navijackim parapolicijama.
meni je u stvari jezivo to sto ti se ovako nesto u srbiji moze desiti bilo gde, dok "u drugim zemljama" ipak manje vise znas u koji deo grada ne treba da zalazis. opsta nesigurnost i neka geto atmosfera, nema veze jel krug dvojke ili rakovica
Link to comment
Meni vožnja rolera od straneodraslog čoveka uvek delovala maksimalno gej, priznajem. Sad, to što je to meni krajnje simpa, jebiga, meni je simpa i Anthony iz Anthony and the Johnsons.
to je zbog izazovnog nacina na koji se stezu guzovi pri rolanju :DSent from Bender's iPad using Tapatalk
Link to comment
meni je u stvari jezivo to sto ti se ovako nesto u srbiji moze desiti bilo gde, dok "u drugim zemljama" ipak manje vise znas u koji deo grada ne treba da zalazis. opsta nesigurnost i neka geto atmosfera, nema veze jel krug dvojke ili rakovica
to je tacno, mada mi kao levicaru zapravo teorijski odgovara ta pravilna distribucija nasumicnog nasilja.a ovakva batinanja su direktna posledica zabrane Prajda i idu na dusu onima koji su tu zabranu podrzavali. ne samo da su odgovorni, nego imaju i neposrednu krivicu za to.
Link to comment
to je tacno, mada mi kao levicaru zapravo teorijski odgovara ta pravilna distribucija nasumicnog nasilja.a ovakva batinanja su direktna posledica zabrane Prajda i idu na dusu onima koji su tu zabranu podrzavali. ne samo da su odgovorni, nego imaju i neposrednu krivicu za to.
teorijski mozda, al u praksi bi bilo lepo imati neki deo grada gde mozes da se prosetas bez bojazni da te neko premlatiha, zabrana prajda..pa to pustanje huligana da divljaju ne samo na prajdu nego gde god im dune je toliko ocigledno da je namerno i smisljeno da ne znam ima li smisla polemisati. sta, da nije policija nemocna pred njima? ista ona policija koja je mlatila sve zivo sto joj se naslo na putu 90-tih? nije ovo nikakav haos u srbiji nego jedan nakaradan sistem, to i jeste ono tragicno
Link to comment

Moram da se slozim sa vasom. Getoizacija nije resenje, nije cak ni guranje pod tepih, to je samo dozvoljavanje da problem buja u miru dok se svi prave ludi. Sto vise je ljudi pogodjeno problemom to je veca sansa da se on resi. Ako su samo neki onda vec krecu podele, krivljenje onih drugih i na kraju generalizacija i sovinizam.Ja ne mogu da zaboravim (a nadam se da ce manje-vise tako i da ostane) osecaj sigurnosti i opustenosti u bgu. Isao sam svuda, u svako doba dana i noci, potpuno sam cesto i nikad ne da mi se nista nije desilo nego nisam imao ni strah od toga. To je nesto sto se retko nalazi u danasnjem svetu i trebamo se po svaku cenu truditi da prezivi.

Link to comment

ima te sigurnosti i dalje ako izgledas normalno. no, problem je ako izgledas drugacije. ako si, na primer, Got, mozes biti potpuno siguran da ce te legitimisati svaka patrola, a ako vidis grupu mladica sa navijackim insignijama, moras se skloniti da ne bi bio maltretiran. ako si rastafarijanac, mozes doziveti i veoma ozbiljno maltretiranje od strane policije, a ako se usudis da se pozalis u javnosti, bices ismejan, uz vesele poklike "tako mu i treba, narkomancini".nikakva razlicitost se ne tolerise i to je sve gore i gore.drago mi je da ovaj Francuz nije ozbiljno povredjen, ali ima neke kosmicke pravde u tome da su naleteli bas na njega, koji je ucestvovao u kreiranju lazne, liciderske slike o Srbiji.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...