Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    951

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    782

Top Posters In This Topic

Posted Images

meni je ludilo razlog, taj sto je vozio rolere. valjda to rade samo pederipa nista, neka siri i dalje istinu o gostoprimljivoj Srbiji, ako ima volje. istina je da u Srbiji nema mesta ni za kakvu razlicitost i eksces, a sta je eksces - tumace navijaci. u ovom slucaju problem su bili roleri i strani jezik.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
meni je ludilo razlog, taj sto je vozio rolere. valjda to rade samo pederipa nista, neka siri i dalje istinu o gostoprimljivoj Srbiji, ako ima volje
vožnja rolera vs imanje deteta. jasno kao dan da je peder. Edited by Lezilebovich
Link to comment
vožnja rolera vs imanje deteta. jasno kao dan da je peder.
Sigurno je imitirao francuske Miraže kako bombarduju Srbiju, dok je rolao. Sam je kriv, kad provocira
Link to comment
istina je da u Srbiji nema mesta ni za kakvu razlicitost i eksces.
Dobri su Srbi, samo ih jebe ta glava*.*disclaimer za Symeta: ovo nije trivial, nego profound truth.

There are trivial truths and the profound truths. The opposite of a trivial truth is plainly false. The opposite of a profound truth is also true.

Edited by Bakemono
Link to comment
Ne potenciram, samo mi je odvratno kako se tamo sve mora obilato namazati govnima, cak i kad ni po cemu to ne zasluzuje.
Ko pljuje Đokaru? On čovek nema veze s ovim što ja pričam, živi svoj život, uživa i ne dira nikog.EDIT: Nemoj sad i ti da praviš logičke greške i da izvlačiš iz mojih postova ono što nisam rekao. Edited by Bakemono
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...