Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    951

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    782

Top Posters In This Topic

Posted Images

nemoj da mi blatis androide i mutante, to su jedna fina stvorenja.a ovo je prosto, kao sto vec rekose, ismevanje (jedne odredjene osobe i jedne odredjene situacije. nije npr nazvao ilustraciju 'preventivna hirurgija', ili kako se to vec zove. u tom slucaju bi ovo smatrala samo glupim, ovako je podlo). bezosecajno, zlo ismevanje.
i jesmo finisamo su ovi normalci bas cudni
Link to comment
Ja ne znam čemu potreba da se zlo esencijalizuje...
Pa, to sigurno nije filozofska potreba. Drugim recima, it is not negotiable. EDIT. Trecim recima, to je iskustveno, pri cemu je ne samo moje iskustvo. Ne znam sta tu ima da se raspravlja, sledece bi bilo da li sam u pravu kad kazem da mi se cini da je voda mokra. Edited by Indy
Link to comment
БЕОГРАД – Повереница за заштиту равноправности Невена Петрушић оценила је данас да су грађани Србије, како показује годишњи извештај Повереника, у великој мери хомофобични, верски нетолерантни, ксенофобични и да показују дозу антисемитизма.Представљајући редовни годишњи извештај Повереника за заштиту равноправности за 2012. годину, Петрушић је казала да грађани Србије највеће социјално одбијање исказују према припадницима ЛГБТ, оболелих од ХИВ-а, а највећу етничку дистинкцију имају према Албанцима, Хрватима, Ромима и Бошњацима.http://www.politika.rs/rubrike/Drustvo/Petrusic-Gradjani-homofobicni-verski-netolerantni.sr.html
ali, dakako, ne treba generalizovati. :fantom:
Link to comment

u odnosu sa ljudima koje upoznajem ja polazim od toga da su u pitanju homofobi i ljudi sa gotovo nacistickim ili nacistickim stavovima spram Roma. posto pretezan broj gradjana Srbije ima takve stavove, nema mesta onome sto se zove benefit of a doubt. jako se obradujem kada upoznam nekoga ko ne bi neku drustvenu grupaciju bacao pod led, ali to je sve redje.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
u odnosu sa ljudima koje upoznajem ja polazim od toga da su u pitanju homofobi i ljudi sa gotovo nacistickim ili nacistickim stavovima spram Roma. posto pretezan broj gradjana Srbije ima takve stavove, nema mesta onome sto se zove benefit of a doubt. jako se obradujem kada upoznam nekoga ko ne bi neku drustvenu grupaciju bacao pod led, ali to je sve redje.
Rasizam i homofobija su samo cherry on top.
Link to comment

Na stranu matematička nedoslednost članka ("Iz nje se, naime, daleko više iznese nego što se u nju unese!"):

SRPSKA POSLA: Beograđani pokrali skoro sve knjige iz Otvorene biblioteke u Knez Mihajlovoj!
Link to comment

Debilne ideje imaju debilne zavrsnice. Ovaj kreteni iz Gete Instituta kao da nikad nije prosao ispred Filozofskog gde se trguje sa starim ofucanim knjigama. Gde se ovakve akcije rade u svetu radi se u lokalu gde zive ljudi (gde ponesu sa sobom knjigu pa je vrate) i u saradnji sa nekom lokalnom organizacijom sa kojom se zeli postici neki cilj, a ne u najprometnijim gradskim ulicama ispred tvoje institucije da je reklamiras.

Edited by fonTelefon
Link to comment
valjda roleraš?
On kaže da je napadnut samo zato što je vozio rolere.
On je pre nekoliko godina došao u Beograd da živi, rekao je da su mu mladići koji su ga napali zapretili da će ponovo dobiti batine ako ga budu videli da vozi rolere.
Edited by Hella
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...