Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    951

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    782

Top Posters In This Topic

Posted Images

- Ne znam zašto je ovo uradio. Svadba je bila vesela sve dok nije pretukao ženu i dok ga policija nije privela - kazao je Petar Bajtai.

 

znaci, lik je prebio zenu za vreme svadbe, priveden je i vratio se sa puskom.

 

bravo stefanovicu, bravo policijo!

Link to comment

pa i ovo što je marširao sa puškom, jer 'puca se na svadbama'.... posle je i onaj francuz trčao sa tom puškom pa su se ljudi zbunili jer pričao 'stranim jezikom'!

Link to comment

Ne, pustili su ga jer to i inace rade.

Socijalni radnici su u fazonu - kako da ga izbacimo iz domacinstva kada je ta kuca njegova.

Edited by belch
Link to comment

Па како када. А то и не раде социјални радници него суд. Знам нпр за случај у новом бечеју где су човеку који је власник куће забранили да се враћа јер је малтретирао супругу.

Link to comment

kakve veze ima premlacivanje nekog sa socijalnim sluzbama?

kako nema, socijalne službe traže od suda izricanje mere odrstranjivanja nasilnika iz domaćinstva. in theory

sve češće i u praksi, ali ne dovoljno često

Link to comment

aman, tog istog dana je prebio zenu.

nije trebao uopste da bude pusten iz pritvora kao neko ko je ocigledno opasan.

pa onda da krivicno za to odgovara.

pa tek onda, kad izadje sa te neke hipoteticke verovatno kratkotrajne robije, da se njime bave socijalne sluzbe.

Link to comment

vjerujem da policija nije mogla da predvidi da pred sobom ima ludaka koji ce da ubije sestoro i to im ne stavljam na dusu, ali je morala da vidi da ispred sebe ima ludaka koji je u stanju da na dan svadbe svoga sina mlati zenu sto svakako nije indikacija neke tipske preke naravi, jel, i kreteni najcesce imaju kakve-takve skrupule a ovaj ocigledno ne

Edited by morgana
Link to comment

vjerujem da policija nije mogla da predvidi da pred sobom ima ludaka koji ce da ubije sestoro i to im ne stavljam na dusu, ali je morala da vidi da ispred sebe ima ludaka koji je u stanju da na dan svadbe svoga sina mlati zenu sto svakako nije indikacija neke tipske preke naravi, jel, i kreteni najcesce imaju kakve-takve skrupule a ovaj ocigledno ne

+1,

ali ja verujem da je ovde pijanstvo upravo napravilo suprotnu stvar, tj. da su to premlaćivanje žene zapravo pripisali pijanstvu a ne patološkoj prirodi

 

nažalost, ta je pojava kod nas toliko česta, mislim to da se ljudi ubijaju od pića, i ne samo po svadbama, 

i da onda dolazi do porodičnog nasilja, i sigurno da između gomile takvih slučajeva nije lako izdvojiti baš taj koji će da dovede do katastrofe

a istina je da je problem mnogo dubok i često sam čula da nasilnici posle utamničenja postaju još gori u fazonu ''ti si mi ovo smestila, e tek ćeš sad da vidiš... '' 

i slična sranja

Link to comment

nažalost, ta je pojava kod nas toliko česta, mislim to da se ljudi ubijaju od pića

nemoguće :o

 

i? kakve to ima veze s ovim bolesnikom?

 

ponavljam: majmun je bio lood i ranije, alkohol je lateralan

Link to comment

pa kako kakve veze ima ?

ima prosto zato što kod nas nije neobično kad vidiš mortus pijanog čoveka

a kada nešto često gledaš, onda i oguglaš, jbg i policajci su ljudi

ono, ma otrezniće se pa će doći sebi

htela sam reći da je pijanstvo verovatno zamaskiralo ludilo

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...