Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 38.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    933

  • Filozof manijak

    818

  • radisa

    737

Top Posters In This Topic

Posted Images

Policija zove dežurog tužioca i izloži mu situaciju. Tužilac donosi odluku na osnovu onoga što mu kaže policajac preko telefona. Ako policajac kaže mislim da nije opasan, daćemo mu poziv pa da ga pustimo, tužilac često prihvati savet policajca jer nema razloga damu ne veruje.

 

Pri tome su policajci u bgdu jako, jako oprezni kada je u pitanju nasilje u porodici jer su imali nekoliko loših, srećom ne fatalnih procena. Verovatno je to u provinciji drugačije. 

 

Svakako, ako su ovog čoveka stvarno pustili pošto je tokom prethodne noći pošto je tukao ženu, napravljena je ogromna greška.

Link to comment

Ja tek sad procitao da je juce bila svadba I da su ubijeni i mlada i njeni roditelji. Horor.

A ponasanje policije I konstantno tolerisanje porodicnog nasilja u celom drustvu je druga strana istog uzasa.

Edited by Lezilebovich
Link to comment

ako je bilo zaista tako ne vidim kako mozemo reci da se radi o gresci, ocigledno je u pitanju nemar i nesavesno obavljanje posla, za koje bi neko morao da odgovara.

Link to comment

 

Pri tome su policajci u bgdu jako, jako oprezni kada je u pitanju nasilje u porodici jer su imali nekoliko loših, srećom ne fatalnih procena. Verovatno je to u provinciji drugačije. 

 

i ne samo u policajaca. lepo uspomoć telegrafa čujem gospođu od preko puta gde kaže: ja sam u prvi mah mislila da komšija u kući do tuče ženu, to je običaj. običaj!? lebtejebodatejebo

 

Link to comment

i ne samo u policajaca. lepo uspomoć telegrafa čujem gospođu od preko puta gde kaže: ja sam u prvi mah mislila da komšija u kući do tuče ženu, to je običaj. običaj!? lebtejebodatejebo

 

+1

 

ne radi se u grešci u proceni već u sistematskom zanemarivanju porodičnog nasilja. ono, svi to rade, kada bi sve hapsili, napunili bi sve zatvore i pritvore samo njima.

Link to comment

Valjda će bar ova tragedija malo promeniti stav policije prema tome

nece, jer ovo nije prvi takav slucaj. Ni poslednji po svoj prilici.
Link to comment

nece, jer ovo nije prvi takav slucaj. Ni poslednji po svoj prilici.

 

+1

 

nažalost uvek će biti ožderanih životinja jer je opšti stav tzv društva da su zagovornici striktne prohibicije nekakve skemlave dosmanlijske budaline a hronični šljokatori dobričine ljudine i domaćini :fantom:

Edited by Hella
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...