Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

at neraNije ni meni. Cenim da kad moraš praktično svaki dan, ili tako nekako, da izbaciš novu duhovitost, onda ne biraš, nego crtaš sve što ti padne na pamet.A jesu smešne one čivave :)

Edited by Syme
Link to comment
  • Replies 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    951

  • Filozof manijak

    881

  • radisa

    782

Top Posters In This Topic

Posted Images

Apropo giupost vs zlo - ja stvarno ne znam. Imali smo cak i na forumu par njih sa doktoratima koji po komentarima nisu predaleko od doticne karikature. Vise je to 1 sentiment koji bezosecajnost uzima za vrhovni princip u zivotu. Znaci, psihopatologija, ergo "zlo".Mislim, "atletsko stopalo"... :isuse:

Link to comment
Da li ja ne razumem neku skrivenu ironiju/sarkazam/statijaznam?!

935440_531773146878950_450920275_n.jpg

smesna je, podseca na Delikatesnu radnjuto ne znaci da treba izbegavati samopregled, ultrazvuk i mamografijupa kad zagusti onda nesto i uraditito je bilo i pre Andje
Link to comment

Onda znaci da je gde treba da bude. Ja sam mislio da mozda ima neki specijalan humor koji ja ne kapiram. Imamo mi neke dobre humoriste ovde u Australiji (The Chaser) koji povremeno naprave sprdnju na ponesto da ne mozes da verujes, tipa nesto sa bolesnom decom. Ali, ljudima specifican humor™.

Link to comment

Pa na Vicevima npr. ima dovoljno specifičnog humora.S druge strane slučaj Danilović se dugo vukao na topiku o KK Partizan pa je otišao na SZD.A poimanje humora je prilično individualna stvar.

Link to comment
Anđelijin izbor, Laf topik ...
Namerno sam stavila ovde jer se tamo ipak vodi koliko toliko ozbiljna diskusija...Volim i ja dobar crni humor ponekad, ali ovo je jednostavno neukusno, narocito kad se uzme u obzir opsti stav prema Andjelini ovde, a narocito sad kad masa daje komentare koji mi se gade iskreno receno. Mozete biti za ili protiv ali na ovakav nacin se sprdati sa ozbiljnom temom, narocito kad znamo kakva je situacija kod nas kad je kancer generalno u pitanju, meni je odvratno.
Link to comment

Pa da, i meni je to upravo prvo upalo u oci, karikatura doslovno ponavlja neke stavove iz medija u Srbiji (izrecene u ozbiljnom tonu). Pitanje je da li se to onda uopste kvalifikuje kao humor.

Link to comment

Eto, Šimetu se dopadaju čiuaue (obe).

Pitanje je da li se to onda uopste kvalifikuje kao humor.
Slažem se, diskutabilno je.
Link to comment
Pa da, i meni je to upravo prvo upalo u oci, karikatura doslovno ponavlja neke stavove iz medija u Srbiji (izrecene u ozbiljnom tonu). Pitanje je da li se to onda uopste kvalifikuje kao humor.
Tačno, nije problem što je crni humor u pitanju, nego što ovo je zapravo pandering mediokritetskim predrasudama.
Link to comment

Dakle, onaj koji nije upoznat sa javnim diskursom može ovo doživeti kao humor, bez griže savesti?

Edited by beatakeshi
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...