Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

deca su nasa buducnost
 

Samo pet meseci nakon što je pušten iz pritvora u kom je bio jer je na gradskom trgu u Čačku nožem izbo dvojicu mladića, šesnaestogodišnji S. N. ponovo je potegao nož.


i naravno kretenoidi uvek moraju da iseru one svoje mantre

 

Da me je neko pitao da li je on kadar da pokuša ubistvo, odgovorio bih da nije. Pravo pitanje nije kako kazniti nego kako pomoći tom dečaku. On očito ima određenih problema u usvajanju društvenih normi, ali s obzirom na njegove godine, mislim da za njega nije kasno i da ima osnova za verovanje da može da se promeni. Treba pokušati sve da bi mu se pomoglo. Koja je mera najpogodnija za njega, odlučiće sud

 

Edited by Pontijak
Link to comment
  • Replies 38.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    933

  • Filozof manijak

    818

  • radisa

    754

Top Posters In This Topic

Posted Images

treba ga zaklati po hitnom postupku. ili mu barem iskopati oči ili odseći ruke.

 

to što je bio u pritvoru a ne u zdravstvenoj instituciji nije on kriv već država.

Link to comment

Potpuni bizar, em javno priznaje da pojma nema da proceni jel čovek opasan il čovek nije opasan, em nakon toga nastavlja u stilu kao da je pre toga rekao kako se ustvari razume u svoj posao.

On očito ima neke probleme u usvajanju društvenih normi - kao da je u pitanju lupanje saksija bakicama po komšiluku - a momak pokušao nekoliko ubistava.

Link to comment

treba ga zaklati po hitnom postupku. ili mu barem iskopati oči ili odseći ruke.

 

to što je bio u pritvoru a ne u zdravstvenoj instituciji nije on kriv već država.

 

 

Pa svi su krivi, i porodični bekgraund je tu, država ne radi svoj posao, a socijalni radnik je ili ozbiljno priglup ili se pravi naivan da mali ne bi i njega malo.

Link to comment

Meni je malo bizarno i to kako se komentari kad je nešto ovako u pitanju uglavnom svode na to da li bi kriminalce trebalo edukativno išamarati ili baciti u tamnicu doživotno. A kriminalaca bilo svuda uvek i biće, valjda je jedino pitanje koji su naši mehanizmi i da li institucije (ah) imaju neki plan za ono kad neko serijski ubada ljude na šetalištu.

Mada i ja pitam svašta, taman da vide dal im je podoban da ga ubace u neku od onih kvazi navijačkih grupa ili neki sličan biznis.

Link to comment

Meni je malo bizarno i to kako se komentari kad je nešto ovako u pitanju uglavnom svode na to da li bi kriminalce trebalo edukativno išamarati ili baciti u tamnicu doživotno. A kriminalaca bilo svuda uvek i biće, valjda je jedino pitanje koji su naši mehanizmi i da li institucije (ah) imaju neki plan za ono kad neko serijski ubada ljude na šetalištu.

Mada i ja pitam svašta, taman da vide dal im je podoban da ga ubace u neku od onih kvazi navijačkih grupa ili neki sličan biznis.

 

Manje-više za komentare, oni su uvek impulsivni kod takvih vesti. Mnogo bitniji je ovaj deo sa mehanizmima i planom, ali verovatno to funkcioniše kao i sve ostalo u nas.

Link to comment

Meni je malo bizarno i to kako se komentari kad je nešto ovako u pitanju uglavnom svode na to da li bi kriminalce trebalo edukativno išamarati ili baciti u tamnicu doživotno. A kriminalaca bilo svuda uvek i biće, valjda je jedino pitanje koji su naši mehanizmi i da li institucije (ah) imaju neki plan za ono kad neko serijski ubada ljude na šetalištu.

Mada i ja pitam svašta, taman da vide dal im je podoban da ga ubace u neku od onih kvazi navijačkih grupa ili neki sličan biznis.

 

komunalna policija ima potrebu za takvim mladim kadrovima

Edited by Pontijak
Link to comment

Meni je malo bizarno i to kako se komentari kad je nešto ovako u pitanju uglavnom svode na to da li bi kriminalce trebalo edukativno išamarati ili baciti u tamnicu doživotno. A kriminalaca bilo svuda uvek i biće, valjda je jedino pitanje koji su naši mehanizmi i da li institucije (ah) imaju neki plan za ono kad neko serijski ubada ljude na šetalištu.

Mada i ja pitam svašta, taman da vide dal im je podoban da ga ubace u neku od onih kvazi navijačkih grupa ili neki sličan biznis.

kakav crni kriminalac; ovaj je udžbenički primer psihopate kome je kriminal hobi

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...