Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

@hazard

 

sve je to ok, ali ja bih takve pare (moju mesecnu platu ili jos vise od toga) nosila zalepljeno na sebe, i pipkala svakih 5 minuta, da budem sigurna da je jos uvek tu. Bas mi je cudno da obicni ljudi, koji malo imaju (ovo sto ti opisujes) budu tako nehajni.

Edited by rajka
Link to comment
  • Replies 38.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    933

  • Filozof manijak

    818

  • radisa

    754

Top Posters In This Topic

Posted Images

a fascinira me i sto su brojali pare, da budem iskrena. ne mogu da zamislim sebe da brojim pare iz tudjeg novcanika.

naravno da ces da izbrojis pare, da se sprece nesuglasice oko iznosa, raznih ljudi ima.

Link to comment

naravno da ces da izbrojis pare, da se sprece nesuglasice oko iznosa, raznih ljudi ima.

 

e vidis, to mi nije palo na pamet. mada, kada vec ima raznih ljudi, taj razan moze uvek da tvrdi je je bilo koliko god hoce.

Link to comment

@hazard

 

sve je to ok, ali ja bih takve pare (moju mesecnu platu ili jos vise od toga) nosila zalepljeno na sebe, i pipkala svakih 5 minuta, da budem sigurna da je jos uvek tu. Bas mi je cudno da obicni ljudi, koji malo imaju (ovo sto ti opisujes) budu tako nehajni.

 

mada, kenjam malo, ako toliko ljudi nosi toliki kes toliko cesto, statisticki gledano i ako je nehajno manje od 1%, ovakvi slucajevi ce se desavati svakodnevno.

Link to comment

ja da sam beskucnik, pre bih otudjio 400 nego 40.000 evra. (gotovo) niko ne ubija za 400 evra.

 

 

O koliko grešiš.

Za velike pare se mnogo teže ubija, jer se ubistvom odričeš tih velikih para.

Bahatim ljudima (kretenima koji ubijaju) male pare (u ovom slučaju 400 evra)

ne predstavljaju nikakav materijalni gubitak zbog kog bi odložili ubistvo.

Link to comment

Meni su par puta vraćali neke stvari. Mobilni, karticu i novčanik odžeparenm pa ono što je ostalo.

 

Uvek sam pokušao da častim. Taksisti sam kupio sladoled za telefon (sam je to tražio kada sam insistirao da ga častim). Drugom sam za telefon platio vožnju i malo jače da mi ga donese. Kasirki u rodi sam bio spreman da ostavim1000 dinara za karticu ali je rekla da ne sme da prima pare pa sam joj kupio bombonjeru. Čistaču koji me je zvao i vratio mi dokumenta sam dao isto tako nešto oko 1000 dinara.

 

Meni je lik kome sam našao nekih 500 evra na podu pa ih ostavio kod nekog policajca u kućici nudio da me časti ali sam odbio.

 

 

Štajaznam ™, ovi kolači su mi ok. Meni je normalno da se vrati tuđe, a nagrada je ok da bude u skladu sa mogućnostima vlasnika i nema vređanja ako se ne dobije.

Link to comment

do sad sam  životu izgubio ukupno oko 500 evra i nikad mi niko ništa nije vratio tako da kontam da je nepisano pravilo da nagrada nalazaču bude 100% 

 

doduše da nađem 500 evra sigurno se ne bih štekao nego bih dao ciganima da gledaju kroz izlog kafića kako se bahatim  :fantom:

naso nekih 500 evra, nekom ispalo. dam ti 100 da napises da je tadi za sve kriv :fantom:

Link to comment

Meni su par puta vraćali neke stvari.

 

Mobilni, karticu i novčanik odžeparenm pa ono što je ostalo.

 

Uvek sam pokušao da častim.

 

Taksisti sam kupio sladoled za telefon (sam je to tražio kada sam insistirao da ga častim). Drugom sam za telefon platio vožnju i malo jače da mi ga donese. Kasirki u rodi sam bio spreman da ostavim1000 dinara za karticu ali je rekla da ne sme da prima pare pa sam joj kupio bombonjeru. Čistaču koji me je zvao i vratio mi dokumenta sam dao isto tako nešto oko 1000 dinara. Meni je lik kome sam našao nekih 500 evra na podu pa ih ostavio kod nekog policajca u kućici nudio da me časti ali sam odbio. Štajaznam ™, ovi kolači su mi ok.

 

Meni je normalno da se vrati tuđe, 

 

a nagrada je ok da bude u skladu sa mogućnostima vlasnika i nema vređanja ako se ne dobije.

 

kakva perfidna podvala od posta, pa još uz moderatorska ovlašćenja. ako pažljivo analizirate i pročitate svaki neparni pasus, videćete propagandu restitucije. 

 

:nobles:

Link to comment

kakva perfidna podvala od posta, pa još uz moderatorska ovlašćenja. ako pažljivo analizirate i pročitate svaki neparni pasus, videćete propagandu restitucije. 

 

:nobles:

u jednoj milisekundi se cak vidi kurac bred pita.

Link to comment

Dok bejah student izgubio sam novčanik sa dokumentima, bez dinara, i poslednjih 10 evra uštekanih za crne dane. Vratio mi domar sa sve evrima. Od tad ne tražim ni hvala kad nešto vratim

Link to comment

Devedesetih, cimerov drugar nadje novcanik bez para sa dokumentima (ili sa minimum para), informacije ... telefon dobije i nazove coveka da je nasao. I ladno mu slozi neku pricu, student, nema se para, tesko, treba da se prebaci do mesta susreta i trazi mu 50 tadasnjih maraka. Nasli se na 30. Raznih ljudi ima.

Link to comment

Ja ono par puta što sam nalazio uglavnom bilo prazno ili sa sitnom iznosom pa sam ubacivao neku kintu da ljudima ne bude neprijatno kad im vratim...

Link to comment

Meni su par puta vraćali neke stvari. Mobilni, karticu i novčanik odžeparenm pa ono što je ostalo.

 

Uvek sam pokušao da častim. Taksisti sam kupio sladoled za telefon (sam je to tražio kada sam insistirao da ga častim). Drugom sam za telefon platio vožnju i malo jače da mi ga donese. Kasirki u rodi sam bio spreman da ostavim1000 dinara za karticu ali je rekla da ne sme da prima pare pa sam joj kupio bombonjeru. Čistaču koji me je zvao i vratio mi dokumenta sam dao isto tako nešto oko 1000 dinara.

 

Meni je lik kome sam našao nekih 500 evra na podu pa ih ostavio kod nekog policajca u kućici nudio da me časti ali sam odbio.

 

 

Štajaznam ™, ovi kolači su mi ok. Meni je normalno da se vrati tuđe, a nagrada je ok da bude u skladu sa mogućnostima vlasnika i nema vređanja ako se ne dobije.

 

eto kako misli i postupa gospodin covek :thumbsup:

Link to comment

Uvek sam pokušao da častim.

Štajaznam ™, ovi kolači su mi ok. Meni je normalno da se vrati tuđe, a nagrada je ok da bude u skladu sa mogućnostima vlasnika i nema vređanja ako se ne dobije.

+1

 

Meni nisu vraćali (jer ja ne gubim -_-), ali kada sam vraćao nisam uzimao sam slatkiše ili ništa.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...