Jump to content

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Nadrealno. :mellow:

 

 

Narudin Džanković (55) ubijen je posle pucnjave koja se oko 16 časova dogodila u naselju Smolica, u Tutinu.

Ubijeni Džanković je, revoltiran izvođenjem radova na putu, potegao oružje i iz pištolja ispalio više projektila u pravcu grupe od dvadesetak radnika, koji su obavljali radove.

Projektil je pogodio u nogu Dina Zekovića (53), međutim tada je njegov rođak Š. Zeković (44), koji se nalazio u grupi, izvadio pištolj i ispalio više projektila u pravcu Narudina i usmrtio ga na licu mesta.

 

 

Š. Zeković je priveden u Policijsku stanicu Tutin, uviđaj je u toku.

 

Link to comment
  • Replies 38.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    933

  • Filozof manijak

    818

  • radisa

    754

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nadrealno. :mellow:

meni neshto i nije. izgleda da ne moze drugachije. ljudi ludaci potezu naoruzanje zaboravljajuci da su i sa druge strane isti takvi :huh:

 

i onda eto :cry:

Link to comment

Pa da, krenes da kopas kanal i poneses revolver sa sobom, ko na divljem zapadu, nista neobicno.

pa na to pokusavam da skrenem paznju. nekad su ljudi kopali kanal i ti popizdish i zapucash po njima, ubijsh jednog dvojicu ko pilice, oni se zapanje u tom procesu, malo te sude malo te izveshtace, pa za koju godinicu opa, lud, rehabilitovan i kao nov. sad popizdish na kanaldzije, pripucash, oni ti uzvrate i - muerte -_-

 

ima na toj slici da je narod lud ko uskrshnji zeka (shto je normalno), i da drzava ne obavlja svoje osnovne delatnosti (a drugachije smo se dogovorili sa drzavom).

 

sad teshko da ce neko vishe utom tutinu da puca na putare. neprijatno reshenje, ali delotvorno. tako to radi kad ne radi onaj ko treba :(

 

a zanimace nas i ishod priche, ona dimenzija u kojoj je uzvracena sila bila odgovarajuca ili ne...

Link to comment

Da li se desava nesto oko onog trovanja u Cacku ? Policija I tuzilastvo "rade" svoj posao, a mediji su neobicno nezainteresovani ?

Link to comment

Danas je Blic objavio neku pricicu o tome kako je neki covek zaboravio novcanik na pultu u nekoj radnji (sa 450 evra u novcaniku, znacajan podatak). Radnici u radnji su ga nasli i rekli mu da je zaboravio, pa se on vratio u radnju da ga uzme, zahvalio se prodavcima recima i doneo im neke kolace. 

 

Meni su fascinantni komentatori. Vecina je konsternirana zato sto ova dvojica radnika (sto su ga zvali da mu kazu da je zaboravio) nisu dobila od njega neke pare. Skoro da bi covek rekao da se osecaju kao da je njima nesto uzeto. neki tvrde da je nepisano pravilo da "pronalazac" dobije 10% od nadjene sume, neki tvrde da je to zakon i da su ovi trebali da odu u policiju i traze "svoj deo", a jedan cak tvrdi da je vlasnik novcanika "oteo" 50 evra. Drugi se opet sa zaljenjem prisecaju kako su oni nekad nekom vratili nadjenu stvar (novcanik, telefon itd) a nisu bili "nagradjeni" novcem. Totalno sam fascinirana tim mentalitetom. Odakle mislite da isti dolazi?

 

A takodje sam fascinirana time koliki se kes nosi u srbiji nehajno po novcanicima i torbicama, meni je neprijatno da nosim vise od $20 okolo sa sobom, ali to je druga prica...

Edited by rajka
Link to comment

do sad sam  životu izgubio ukupno oko 500 evra i nikad mi niko ništa nije vratio tako da kontam da je nepisano pravilo da nagrada nalazaču bude 100% 

 

doduše da nađem 500 evra sigurno se ne bih štekao nego bih dao ciganima da gledaju kroz izlog kafića kako se bahatim  :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...