Jump to content

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

ne osporavam ja tebe, cezare, no kritički razmišljam :cool:

 

 

 

edit. ovo je najgori kul smajli u istoriji svih kul smajlija.

Edited by Singer
Link to comment
  • Replies 38.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    933

  • Filozof manijak

    818

  • radisa

    754

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma jebes tehnikalije, problem je sto covek na oci porodica pobijenih igra Call of Duty.

 

Prosto ne mogu da uklavirim sta mi to izmice kod odbrane ovakvih likova od smrtne kazne. Dakle ne neka primitivna osveta™ nego prosto "gasenje" zlocinca kao predostrozna mera (on ce izaci jednog dana?) i preventiva za mamlaze koji sebe vide sa konzolom kako igraju CoD u celiji posle uspesne akcije ubijanja neduznih ljudi.

Edited by Caligula
Link to comment

Nece izaci jednog dana. Ti si prosto i jednostavno neinformisan i kao da si se iz neke kome obreo u 21 veku.

 

tvoja sreća da ovaj stil™ furaš sa kaubojem, da je neki drugi forumaš već bi razgledao banovinu

 

[off]CoD se prelazi za par sati ako se ne igra na Veteran. Bilo koje drugo igranje je oblacenje barbike™.[/off]

 

+1

Link to comment

tvoja sreća da ovaj stil™ furaš sa kaubojem, da je neki drugi forumaš već bi razgledao banovinu

 

Jebiga, Ingrid je puna gneva a ja retko riportujem.

 

Neka je neka bambusa hriscanina u meni

Link to comment

Nece izaci jednog dana. Ti si prosto i jednostavno neinformisan i kao da si se iz neke kome obreo u 21 veku.

 

A sta ako izbije pobuna i on pobegne? A?

 

@Singer, 

 

poenta je da imas recimo osamdeset porodica koje moraju da zive sa tim da covek danas igra CoD uz zadovoljni osmejak. 

Link to comment

Ne Belch, to je moja i njegova interna fora sa pocetka njegovog furunasenja kada sam zaista mislo da je zensko jer mi se ucinilo da pise Ingrid.

 

Belch, da li ti ovim imputiras da je biti zena nesto uvredljivo?

Link to comment

 

poenta je da imas recimo osamdeset porodica koje moraju da zive sa tim da covek danas igra CoD uz zadovoljni osmejak. 

 

 

 

kojima je uskraćeno pravo na osvetu, pardon utehu

Link to comment

Ja mislim da je i krvna osveta dobra ideja, hajde da vidimo i to zakonski da regulisemo. Pravda nije pravda ako nije oko za oko, zub za zub.

 

Ono sto gosn Caligula ne shvata je da je smrtna kazna stetna za sve ucesnike u njoj, ne samo za zrtvu, i da je to glavni argument pored varvarizma samog cina i nemogucnosti kompenzacije u slucaju greske.

 

I zamolio bih gosn Kaligulu da ne govori u ime porodica zrtava jer nema pojma o tome kako oni zaista misle i da li oni zaista ne smatraju da je nepostojanje egzekucije dobro za njihovo drustvo i pored svog bola. Ipak nisu svi na svetu na nasem nivou razvoja, i nema smisla da polazimo od sebe.

Link to comment

I zamolio bih gosn Kaligulu da ne govori u ime porodica zrtava 

 

 

Ok, govorim u svoje ime i imam neku porodicnu istoriju™ gde mi je od bahatog vozaca stradao sedmogodisnji brat. Dovoljno?

 

S tim sto ni meni (verovatno ni mom ujaku, ujni ciji je sin bio) nije palo na pamet da se svetim™ jer je ubistvo bilo nenamerno. Samo glupo i bahato. Vozac je pronadjen i osudjen ispod deset godina zatvora. Sada je uveliko na slobodi. Ime i prezime mu ne znam, potisnuo sam. Kada bih ga sreo na ulici i kada bih znao da je on, mislim da bih okrenuo glavu na drugu stranu, toliko mi je potrebno da znam o njemu bilo sta.

 

Kada govorim o smrtnoj kazni mislim na granicne slucajeve a ne "oko za oko" logiku. Dalje, ne prizivam ovde smrtnu kaznu samo glasno razmisljam koji je razlog da neko ko namerno oduzme osamdeset zivota zadrzi svoj zauzvrat od drzave. 

 

edit: svako ima izbor u zivotu. I dok god ga ima, sve je u redu. Prosto ne razumem kako je moguce da ja ne dam pravo na izbor desetinama ljudi vec ih svesno lisim zivota, i posle svega imam ekskluzivno pravo na izbor hocu li ziveti ili umreti. Uz pecat i potpis drzave.

Edited by Caligula
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...