Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

meni bi bilo korisno da se brejvik rokne jer mi onda glupanderi ne bi na svaki novi varvarizam džihadista sa 100 mrtvih odgovarali sa dobro ok to ali brejvik jbg :fantom:

Edited by Hella
Link to comment
  • Replies 38.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    933

  • Filozof manijak

    818

  • radisa

    754

Top Posters In This Topic

Posted Images

... malo li je?

 

Pa neće.

 

Ko ustane ujutru i isplanira masovno ubistvo, taj se pozdravio sa životom. Ili je u trenutku rastrojstva i smanjene uračunivosti uzeo pušku i gotovo. Ili neki treći koji misli da ima savršen zločin i da ga neće uhvatiti. Ni jednog neće odvratiti moguća smrtna kazna

Link to comment

Kakav crni integritet ima Izrael dok bombarduje civile po pojasu Gaze?

 

Zlocinacki?

a ko je rekao da je ukidanje smrtne kazne jedino merilo integriteta drustva? to si ti jedini postulirao i sada se sam svadjas sa time.

Link to comment

... upravo. Otuda i moj zakljucak da je suha perverzija nepostojanje smrtne kazne u svetu koji danas izgleda ovako kako izgleda. Sa jedne strane ubijas nevine na desetine dnevno, sa druge stitis teske zlocince kao alibi za "civilizovanost".

 

Meni bolje da je obrnuto.

 

Onda se prijavi za posao dzelata kad objave prvi oglas u takvom nekom uredjenju. Ili cak, evo ideja se sama radja, da naprave konkurs za dzelate i pozovu da se jave sve potencijalne serijske i masovne ubice, sadisticki tipovi i tako to... oni ce da uzivaju u posu a drustvo ce moci da zadrzi svoj privid postenja i finoce, prakticno win-win za sve strane

Link to comment

olaksace bol roditelja/rodjaka/prijatelja? 

 

Al ako ga zatvore na 40 godina, sve će biti super. Nisam siguran da neće. Mrzim da postavljam ovakve hipoteze, ali da mi neko ubije dete zato što je lupam, vozio pijan ili bio društveno "odgovoran" na neki drugi način, mislim da bi ubicinu smrt proslavio uz vatromet i prskalice. 

Link to comment

ta grupa mora brojati hiljade i hljade ljudi 

 

Nisu hiljade u pitanju vec baza od par desetina. Gledao dokumentarac gde nesrecnici po Indiji za par stotina dolara daju svoje bubrege mafiji koja uzima hiljade na to.

 

Bila i rasprava oko "zute kuce" i isto se zavrsilo sa cifrom od par desetina uzoraka (govorim o presadjivanju bubrega koji se lakse "primaju")

Link to comment

 

 

@glas razuma

 

zato se kaznjavanje jos od neolita prepusta sudiji a ne porodici.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

@glas razuma

 

zato se kaznjavanje jos od neolita prepusta sudiji a ne porodici.

 

A sudije i pravni sistemi su lišeni grešaka i loših odluka, korupcije i koječega. 

 

Imamo primer Mitrovićevog klinca i da ne potežem dalje.

Link to comment

Nisu hiljade u pitanju vec baza od par desetina. Gledao dokumentarac gde nesrecnici po Indiji za par stotina dolara daju svoje bubrege mafiji koja uzima hiljade na to.

 

Bila i rasprava oko "zute kuce" i isto se zavrsilo sa cifrom od par desetina uzoraka (govorim o presadjivanju bubrega koji se lakse "primaju")

to sa bubrege ni izdaleka nije isto, ti siromasi su matching donors a ne neki random oteti ljudi.

 

uostalom ko me tera da diskutujem o debilnoj novinskoj izmisljotini, da li sam i ja normalan jbt.

Link to comment

A sudije i pravni sistemi su lišeni grešaka i loših odluka, korupcije i koječega. 

Imamo primer Mitrovićevog klinca i da ne potežem dalje.

sta je vama bre ljudi?

Link to comment

Onda se prijavi za posao dzelata kad objave prvi oglas u takvom nekom uredjenju.

 

Daj nemoj sa ovom argumentacijom, i sam sam rekao da je egzekucija najveca prepreka smrtnoj kazni.

 

Ajde sad da spinujemo da krajnjih granica pa da se svadjamo na jednom topiku da li je opravdano ubijati civile po pojasu Gaze a na drugom da li je opravdano ubiti Brejvika.

 

I kao to je isto. Pa nije isto, ubijati (drzava) neduzne civile je neuporedivo gore nego ubiti (drzava) visestrukog ubicu.

 

Ovo je ujedno i odgovor Vasi.

 

Nije mi namera da se svadjam, samo se na glas pitam sta branimo a sta napadamo. Civilizacijski, jelte. 

Link to comment

@caligula

 

i kakve veze ima sto je to gore, ko to uopste poredi osim tebe?

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Al ako ga zatvore na 40 godina, sve će biti super. Nisam siguran da neće. Mrzim da postavljam ovakve hipoteze, ali da mi neko ubije dete zato što je lupam, vozio pijan ili bio društveno "odgovoran" na neki drugi način, mislim da bi ubicinu smrt proslavio uz vatromet i prskalice. 

 

Pa kako da ti kazem, na malom uzorku mene i nekolicine bliznjih koji su imali prilike da ih neko pijan, drogiran ili samo neoprezan lisi ponekog clana porodice, moram da ti kazem da niko nije prizeljkivao niciju smrt, niti pomislio da bi na taj nacin bol postao manji, niti bi to ista resilo. Ono sto jeste realno zabolelo, posto smo u Srbiji, je odsustvo adekvatnih istraga i kazni. Od cekanja na rezultate autopsije preko dve godine (licni slucaj) i odsustva bilo kakve relevantne istrage, do protezanja sudjenja na preko 4 godine (drugaricin slucaj) tokom kojih je optuzeni zamalo jos neke porodice lisio lanova, a kazna je ispala na uslovno godinu dana...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...