Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

čitao sam kako Tadi sada dobro zarađuje i što je još važnije može legalno da naplati.

a ne kao ono kad je bio predsednikom pa se zlopatio sa payoneerom i skrillom.

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    957

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

svaka čast domaćine :fantom:

prebacio sam vest na odgovarajuci topik

 

ispostavilo se da je u pitanju drugar, ovaj sto je domacin.. sad mi javise

 

a ovaj sto je pokusao da ga opljacka, tacno je znao kod koga ide.. s` kim ovaj zivi i da ima kintu.. nije tek tako banuo kod njega

 

nakon sto je upao, poceo je da ih mlati, i njega i babu.. a onda zavrsio kako je zavrsio

 

edit: samo sto rts nije lepo preneo, nije on uzeo svoj pistolj, vec je u sukobu dosao do pistolja lopova

Edited by Have_Fun
Link to comment

u poslednje tri godine se procenat siromašnih nekako povećao sa 9% na 25% 

 

neviđeno socijalno raslojavanje je uzrokovalo tenzije i iskreno se plašim da će na meti snajpera biti i restorani u kojima se krka za 60 € po osobi  :fantom:

 

jebo restorane, tamo uvek ima gde da se zalegne nego me zanima gde to objavljeno za 9 na 25 posto? statistika neke zvanicne organizacije? definicija siromasnih kao prihod manji od 8000 din mesecno? 25% je 1.7 miliona, right? 

Link to comment

prebacio sam vest na odgovarajuci topik

 

ispostavilo se da je u pitanju drugar, ovaj sto je domacin.. sad mi javise

 

a ovaj sto je pokusao da ga opljacka, tacno je znao kod koga ide.. s` kim ovaj zivi i da ima kintu.. nije tek tako banuo kod njega

 

nakon sto je upao, poceo je da ih mlati, i njega i babu.. a onda zavrsio kako je zavrsio

 

edit: samo sto rts nije lepo preneo, nije on uzeo svoj pistolj, vec je u sukobu dosao do pistolja lopova

 

Blic piše da je pokojni razbojnik - policajac?

Link to comment

jebo restorane, tamo uvek ima gde da se zalegne nego me zanima gde to objavljeno za 9 na 25 posto? statistika neke zvanicne organizacije? definicija siromasnih kao prihod manji od 8000 din mesecno? 25% je 1.7 miliona, right? 

 

pisali smo već o tome baš na ovom topiku :fantom:

 

pa naravno da neće

 

najmutaviji slojevi ovog foruma su 2011 na sav glas arlaukali kako je 9% siromašnih neizdrživa situacija i da se taj sramotni skor mora popraviti

 

http://www.economy.rs/vesti/18328/U-Srbiji-siromasno-9-2-odsto-gradjana.html

 

nakon što su ti politički geostratezi izdejstvovali promene procenat gologuzana je augmentiran na 25% 

 

http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/125/Dru%C5%A1tvo/1690794/Svaki+%C4%8Detvrti+gra%C4%91anin+na+ivici+siroma%C5%A1tva.html

 

tih mudraca sada nema ni od korova jer su pod pritiskom jasnih i snažnih argumenata pobegli odavde :fantom:

Edited by Hella
Link to comment

Danas, tj juče u Košutnjaku,  klinac 5-6 god, dotrčava do grupe drugara i viče - Hajde da se igramo siromašnih ljudi. Pa maiku vam vašu :lolol: Kao se to igra

Link to comment

Tako nešto. Gde su oni mogli uopšte da vide siromašne ljude osim kad im kucaju na prozor automobila..Verovatno ne idu u obična obdaništa, sa siromašnom decom

Link to comment

kako je to u nase vrijeme bilo lako i zabavno. izdvojimo jednog kojem ne mozemo izgovoriti posteno ime a postoji sumnja da mu je deda bio ustasa. stavimo ga pred tarabu i kao streljamo ga. naravno o igri je rijec. kao ono...ajde alojze, onda jedan procita kao proglas i tratatatatatatatat i on kao padne...a ne ovo izivljavati se nad sirotinjom

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...