Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    957

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

znam da je sa youtubea ali top komentari su mi za doom

 

doom je što je ovo 200% istina :fantom:

 

SexyKurajber

3 days ago

 

Никада се не бих умешао између парова, у 95 посто случајева би ме заједно тукли, видео сам пар пута сам, насумични људи како су бранили девојку и када крену физички на мушкарца да се девојка умеша и крене да брани истог који је малтретирао до пре пар тренутака. Лопове, сецикесе, насилнике жена истребити али овакве ситуације просто гледам.

Link to comment

ne znam da li je za ovu temu....ali svakako je doom doom

 

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/543350/MISTERIOZNI-SNAJPERISTA-Neko-vec-nocima-puca-na-kuce-u-Petrovaradinu

 

 

Nepoznata osoba, ili više njih, već noćima drže u strahu meštane Petrovaradina u Novom Sadu. Misteriozni napadi traju od četvrtka, a do sada je izrešetano pet kuća i dva automobila.

586977_novi-sad-399-policija-uvidjaj-buk
Policija na terenu u potrazi za dokazima

Iako su meci u više navrata završavali u sobama kuća, srećom niko nije povređen.

 

 

 

Prema saznanjima "Blica", policija je svaku noć na terenu i intenzivno traga za počiniocem.

586978_novi-sad-401-policija-uvidjaj-buk
Posledice pucnjave

Za sada ne znaju ko je počinilac, ni odakle je pucano.

 

Uplašeni meštani kažu da su se napadi događali isključivo po mraku. U zavisnosti od dana pucnji su se čuli oko 23 sata, oko dva noću, ali i u 21 sat uveče.

586976_novi-sad-393-policija-uvidjaj-buk
Desetine policajaca pretražuje teren

- Plašimo se da izađemo napolje, sklanjamo se od prozora. Ne znamo da li će večeras meta biti moja ili kuća mog komšije - kaže jedna od meštanki Krajiške ulice.

 

Trenutno se na Bukovačkom putu, gde je noćas pucano u kuću, nalazi više od 20 policajaca sa pancirima, koji pretražuju teren.

Link to comment

trebali su da izdaju saopštenje kao za bacanje bombi u konejneru.

policija molii građane koji poseduju snajpere da ne gađaju u prozore i automobile drugih građana...

Link to comment

ne znam na koju bih drugu temu . heroji™ srbije u borbi za rusiju

 

Radomir Počuča, poznati TV voditelj i dobrovoljac na ratištu u Ukrajini, uhapšen je pre dva dana. Njega su navodno uhapsili pripadnici novih, proruskih snaga, bezbedonosne agencije DNR.

Prema zvaninčnoj optužnici njega terete za pripremu atentata i diverzantskih akcija, a optužen je i za pripremu ubistva dvojice srpskih državljana, Dejana Vujića i Dejana Berića.

 

a više puta odlikovani Berić

 

 

Berić je do pre dve godine u Putincima imao firmu „Miki plats“ za proizvodnju PVC stolarije. Pošto je za nekoliko godina rada napravio ogromne dugove, Berić je otpustio radnike i nestao.

U Putincima su mu žena i sin, koji se izdržavaju od penzije njegove majke. Otac mu je nekoliko godina ranije poginuo u Rusiji, na gradilištu na kom je radio.

Ova samoproklamovana federacija, u čijem su sastavu Donjeck i Luganska republika, odlikovala ga je dosad sa šest puta, a među odličjima je Herojski krst koji je dobio „za izvanredan rad snajperom i uništavanje šest protivničkih snajpera“

Link to comment

joj, ima i ovo ...herojometrija™

 

 

Snajperista Dejan Berić iz Putinaca kod Rume nazvao je Radomira Počuču, bivšeg voditleja TV Pink, "hohštaplerom koji nije video rat", odavši mu priznanje da samo zna da skuva kafu, na šta je ovaj odgovorio da je njegovom kolegi verovatno krivo što je bolji ratnik od njega.

 - On iskorišćava Srbe koji časno hoće da dođu ovde i da se bore. Obična kukavica koja se naprasno razboli kad treba da se ide u borbu. Jedino što pozitivno mogu da kažem o tebi jeste da kuvaš dobru kafu - oštar je bio Berić na svom Fejsbuk profilu.

Prema njegovim rečima, Popučača je dugo sedeo u Rusiji, a istovremeno lagao da ratuje u Ukrajini.

Berić je optužio Počuču i da je odao imena srpskih boraca u Ukrajini, te da su oni zbog njega uhapšeni po povratku u Srbiju.

S druge strane Radomir Počuča je za "Informer" naveo da se ni sa kim nije svađao i da ne zna koji je Berićev interes da ga naziva "manekenom".

 - Neka mi oproste što sam već 25 godina obučeni protivterorista, "kobra" i što sam veteran ratova u bivšoj Jugoslaviji, takođe i bivši pripadnik posebnih jedinica policije MUP Srbije, to je daleko ispod njihovog nivoa - kaže Počiča i odbacuje optužbe odavanju srpskih boraca.

 - Ni posle nekoliko molbi za razumnim razgovorom - nije mi udovoljeno. Ne želim i neću više da se pravdam jer nemam zbog čega. Moj i obraz mojih momaka su čisti - rekao je na kraju Počuča.

Link to comment

Boli ga kurac, brzo će to da prođe

 

Počuču u Srbiji zbog toga verovatno očekuje i novi proces, na osnovu dopuna Krivičnog zakona, koji je usvojen 10. oktobra prošle godine, a koji predviđa kaznu od šest meseci do 10 godina za one koji učestvuju u ratu ili oružanom sukobu u drugim zemljama i organizuju i vrbuju građane Srbije da to čine.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...