Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    957

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Beograd -- Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije je apelovao na građane koji imaju bombe i druga minsko-eksplozivna sredstva da ih ne bacaju u kontejnere.

 

 

 

BOOM! BOOM IS UPON US :D

Link to comment

^^ma ja to samo za tvoje dobro, vidiš u kakvoj smo državi, treba ih pljuvati na svaki način, al ti ne trebaju sudovi

Edited by MancMellow
Link to comment

Evo ja opet kvarim žurku na topiku ali solidna je verovatnoća da će makar jedan ponosni vlasnik kašikare poslušati ovaj apel i baciti je u reku ili zakopati. Jedna potencijalna tragedija manje, malo li je?

 

Mislim, ne izdaje policija takve apele da bi zasmejavala narod nego zato što su verovatno u poslednje vreme pronašli boga oca po kontejnerima (po kojima inače silom prilika pretura impozantan procenat naših sugrađana).

Link to comment

ma samo treba da kazu narednih mesec dana donesite kod nas sta hocete bez ikakvih zapisnika, pitanja sa nase strane, bilo cega, samo donesite i to vazi, recimo, kao sto rekoh, mesec dana. i to je to. 

Link to comment

+1

 

da imam ja bih posle takvog apela doneo kašikare i automate u ministarstvo  :fantom:

 

jbg, cini mi se da je vec bilo nesto slicno za pistolje, revolvere, ali moguce je da sam nesto pobrkao, ili sam pobrkao drzave :D

Link to comment

jbg, cini mi se da je vec bilo nesto slicno za pistolje, revolvere, ali moguce je da sam nesto pobrkao, ili sam pobrkao drzave :D

 

I meni se cini da je organizovana takva akcija u prvoj polovini dvehiljaditih. Secam se da su isli cesto spotovi na TV-u.

Link to comment

ma samo treba da kazu narednih mesec dana donesite kod nas sta hocete bez ikakvih zapisnika, pitanja sa nase strane, bilo cega, samo donesite i to vazi, recimo, kao sto rekoh, mesec dana. i to je to. 

To bi ferceralo, narocito u malim mestima gde svako svakog zna i poznaje.

Ne zajebavaj bre  :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...