Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    957

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Povodom osveštavanja stanova, oni koji su imali prilike da  prisustvuju takvom obredu kažu da sveštenik na jednom zidu napravi krst uljem, i to revnosno- u debelom sloju i širokim pokretom, tako da masnoća probija dugo posle svetkovine i mesecima ostaje fleka koja odoleva svim mogućim jupolima i ostalim premazima.

Edited by halloween
Link to comment

jedna drugarka, ne mogavši da se otrese staramajke koja joj govorila da obavezno osvešta stan pre nego se useli, popusti i kaže: "ok, ali završite to dok ja ne budem tu".

međutim, dođe kući i naleti ipak na popa u akciji.

sačeka da završi i pita ga: "jeli pope, jel znači nešto ovo osveštavanje?"

pop: "ma jok. ali vole ljudi."

Link to comment

A to je toliko rasprostranjeno?

Ja ne znam nikoga ko zna nekoga ko je osveštao stan :(

 

Čuo sam za higijensko krečenje, ili ako je neko umro da nije loše da se okreči. to je već poluidiotski, ali nema veze, nije loše da se okreči u svakom slučaju

Ali da se krste nekretnine i automobili to je totalna sprdnja

 

Kad smo kod sujeverja, Nissan ima neku mračnu akciju sad za petak 13. Da vidim koji će junak da kupi auto http://auto.blog.rs/blog/auto/domace-trziste/2015/03/09/petak-13.-srecan-dan-za-kupce-i-vlasnike-nissan-automobila

Link to comment

da li se secate ona dva deteta, da ne kazem malih psihopata, za koje je javnost saznala po napadu na rasu popova i na starca koji je usled stresa zbog napada preminuo? evo, pojavio se u javnosti i supervizor dvojice malih psihopata, stariji brat od 14 godina sa zavidnom biografijom prijava zbog razbojnistava za koja nije mogao da odgovara jer je bio mladji od 14 godina. i kako sada da hendlujemo ovo, maloletni rom pokusao da ubije sirijca ilegalnog imigranta koji je nesrecom zaglavio ovde na svom cemernom putu od ratom razorene domovine do neke zemlje evopske unije? ksenofobija protiv arapa sa bliskog istoka? rasisticki stereotip o romima koji nista drugo ne znaju nego da kradu i pljackaju? nesto trece? sve u svemu, sumorno sve to. ogavan simptom raspada drustva

 

 

Policija je uhapsila maloletnika (14) koji je pokušao da ubije Sirijca na Voždovcu, a koji u svom dosijeu ima čak 240 krivičnih prijava.


 

Maloletnik je 2. marta napao državljanina Sirije u napuštenoj kući u beogradskom naselju Voždovac i pokušao da ga ubije nožem. Kada ga je policija privela, otkriveno je da se radi o višestrukom razbojniku, koji u svom krivičnom dosijeu ima čak 240 prijava za razna krivična dela. On je, prema prijavama, poznat po svojoj surovosti i bezobzirnosti prema žrtvama koje je pljačkao. Tukao je i mučio žrtve sve dok mu ne daju novčanik ili torbu. Šokantan je podatak da ima samo 14 godina.
 

- On je u decembru napunio 14 godina i tek tada je postao krivično odgovoran. Veliki broj krađa, razbojništava, pljački i teških krađa izvršio je pre svoje 14. godine i za to ne može da bude procesuiran. Ipak, on je s kriminalnim poslovima nastavio i kasnije. Uhapšen je i sproveden sudiji za maloletnike Višeg suda - kažu u MUP.
 

Roditelji osuđeni
Braća privedenog maloletnika su u svojim dosijeima imala oko 300 krivičnih prijava za ista dela kao i dečak koji je uhapšen juče. Dvojica braće su trenutno pod nadzorom Centra za socijalni rad, dok su njihovi roditelji Đuro Nika i Katica Nikolić osuđeni na po četiri godine zatvora zbog zanemarivanja dece.

 

Prema podacima policije, ovaj maloletnik je pljačkao i sa braćom I. N. i J. N., koji su uhapšeni posle napada na pesnika Rašu Popova u novembru prošle godine.
 

- Nekoliko pljački i razbojništva su izvršili zajedno. Bili su ista ekipa. Posle hapšenja braće, maloletnik je nastavio da radi sam i postajao je sve brutalniji, što pokazuje napad nožem na Sirijca. Sada je priveden i očekujemo da bude sudski procesuiran - ističu u MUP.

 

Link to comment

Meni pop dodje obavezno dva puta godišnje da osveti vodicu . Pred uskrs i pred slavu

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment

krivo je sns društvo end of story  :fantom:

 

i za rat u siriji i emigrante iz te nesrecne zemlje? i za problem maloletnih psihopata koji ne mogu zakonski da odgovaraju ako su mladji od 14 godina?

 

mada, iznenadio si me, ja mislio da ce ti biti krivi beli listici, kad ono sns :lolol:

Link to comment

here we go again

 

ne ne ne nije ovo o belim listicima i sns. vec o poprilicno jezivoj vesti koja ukljucuje svasta. problem maloletnih kriminalaca koji su ispod radara zakona. problem esktremne surovosti maloletnika. problem nesrecnih emigranata iz zemalja zahvacenih monstruoznim ratovima, sirija, irak, afganistan a koji su ostali zaglavljeni u ovoj zemlji na svom cemernom putu od svojih domovina do eu zemalja a njihov polozaj ovde je u skladu sa izrekom od nemila do nedraga. zato mi je ta vest o pokusaju ubistva sirijca od strane maloletnog psihopate koji ima vec ogroman staz u vrsenju krivicnih dela razbojnistava sve sa svojom mladjom bracom i totalna ravnodusnost drustva prema takvim pojavama bas za ovaj topik

Link to comment

plus ovo, ne znam da li si video

 

video sam, video. citav je to paket nitkovluka oko odnosa ove drzave prema nesrecnicima koji pokusavaju da se iz svojih ratom opustosenioh zemalja domognu eu i sanse za otpocinjanje novog zivota

Edited by Pontijak
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...