Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

i jedno i drugo je novokomponovano

 

a i govorio si o vređanju forumaša, pa sam rekao kako bi neko isto tako mogao da se uvredi

 

ja nisam ni za to da se ljudi koji odbijaju da vakcinisu decu nazivaju primitivcima zato sto mi ne znamo zasto je neko to odlucio. Neko ne veruje da vakcina uopste postoji kao koncept, a neko mozda ne veruje u ono sto se kod nas uvozi, pravi, itd. 

 

ali ok, naravno, imas pravo da nekog nazivas primitivnim, samo zbog pristojnog komuniciranja na forumu mislim da nije bas neophodno. ali ismevaj ih slobodno ako hoces. 

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Evo meni svestenk dolazi kuci da osvesta stan kako obicaji nalazu i sta cemo sad? Jel sam zaostao, retardiran ili sta vec? A sto je jos gore akademski sam obrazovan cak sta vise od skora sam postao advokat :o

 

čak ili šta više, nikad oboje :fantom:

 

#boshokouaeiou

Link to comment

znas sta moco, udji ti u dil sa nekim popom da te preporucuje svom stadu kao advokata :D

 

citam nedavno nesto o tipu koji prodaje osiguranje, kaze islo mu bezveze dok u posao nije ukljucio popa da ga reklamira

Link to comment

Bog na nebu Wiener na zemlji

"I zemljotres i poplava, uz njih i grom koji izaziva pozar, grad i oluja..sve su to Bozja dela..

 

A Bog ove nedelje preporucuje posebnu polisu preko svoje zemaljske ispostave..."

Link to comment

ja nisam ni za to da se ljudi koji odbijaju da vakcinisu decu nazivaju primitivcima zato sto mi ne znamo zasto je neko to odlucio. Neko ne veruje da vakcina uopste postoji kao koncept, a neko mozda ne veruje u ono sto se kod nas uvozi, pravi, itd. 

 

ali ok, naravno, imas pravo da nekog nazivas primitivnim, samo zbog pristojnog komuniciranja na forumu mislim da nije bas neophodno. ali ismevaj ih slobodno ako hoces. 

 

Ma sve to stoji, ali tom logikom ništa ne treba da nazivaš primitivnim jer postoji neko ko bi mogao da se uvredi. A i niko ovde ništa nije ismevao.

Link to comment

odlichno, imamo narodne obichaje i vakcinaciju na istom nivou verovanja i dokazivanja. kako vas jebemumater ne mrzi svaki dan! :isuse:

 

idem ja dok ne dodju i neki ljoticevci <_<

Edited by gospa buba
Link to comment

@manc: To na ovo morganino, kako to pop reklamira osiguranje, ono - dobri ste hrišćani, carstvo nebesko vam je otvoreno, ali nezgodno je što ovde ostaju, znate, vaša deca, unuci, pa bi mudro bilo da im na zemlji obezbedite kakvo takvo blagostanje, što vi samo da uživate, ehehe, nadž nadž, kako kaže u Mateji 7.7. tražite, i naći ćete, u wineru, po vašoj meri... a po Korićanima I 5.13...uf, ček, to je za aleka nešto, nema veze... reko, u knjizi je odgovor, Luka 6.29, hehehehe ;)

 

Mislim, to ne mogu da zamislim, znam da je osiguranje dobra ideja, tj. ja mislim da je dobra ideja, ali mi je hevi da se svešteno lice uključi u bilo šta oko toga, mada...opet...šta ja znam.

 

hm, ako budem ikada kupovao kola prvo što ću da pitam da li su osveštana, odmah skidam 300€ sa cene ako nisu.

Link to comment

ovo sa spregom crkva - osiguravači uopšte nije loša ideja. možda je tako najlakše nagovoriti  pučanstvo da osigura imovinu. 

Link to comment

Ma sve to stoji, ali tom logikom ništa ne treba da nazivaš primitivnim jer postoji neko ko bi mogao da se uvredi. A i niko ovde ništa nije ismevao.

 

 

pa i treba biti veoma oprezan pri nazivanju primitivnim bilo cega sto ne ugrozava na neki nacin i nekog drugog.

 

mozemo, naravno, sad da sednemo pa da pricamo sta i kako ugrozava, a sta ne, ali bih to preskocio. 

Link to comment

ja nisam ni za to da se ljudi koji odbijaju da vakcinisu decu nazivaju primitivcima zato sto mi ne znamo zasto je neko to odlucio. Neko ne veruje da vakcina uopste postoji kao koncept, a neko mozda ne veruje u ono sto se kod nas uvozi, pravi, itd. 

 

Au brate, ala si ti politicki korektan. :D

Link to comment

ja nisam ni za to da se ljudi koji odbijaju da vakcinisu decu nazivaju primitivcima zato sto mi ne znamo zasto je neko to odlucio. Neko ne veruje da vakcina uopste postoji kao koncept, a neko mozda ne veruje u ono sto se kod nas uvozi, pravi, itd. 

 

ja ih samo zovem lošim roditeljima, pošto je to jedina neupitna stvar kod antivaksera.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...