Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

da, oni su u stvari zaostaliji od nas. 

 

Ima li neko da nije zaostao? Posto sirom foruma otprilike mogu samo da procitam sta se sve tebi ne svidja kod ovih ili onih i koliko je ko zaostao... Mislim, tvoje misljenje tvoja stvar, ali saraj bar malo.

A to sta ce neko da radi u svoja 4 zida se ne tice ni tebe, ni mene, ni ikoga drugog, osim ako nisu sopstvena 4 zida. Vidis, meni je npr. zavirivanje u tudje kuce/novcanike/tanjire/materice/.... nesto najzaostalije i najnepristojnije sto mogu da zamislim, ali eto, rade ljudi i to.

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Evo meni svestenk dolazi kuci da osvesta stan kako obicaji nalazu i sta cemo sad? Jel sam zaostao, retardiran ili sta vec? A sto je jos gore akademski sam obrazovan cak sta vise od skora sam postao advokat :O

Link to comment

Ne, nego sve o čemu pišeš nije nikakav specifikum Srbije, ma koliko e-novine rasistički rikale o našem civilizacijskom deficitu.

kakve veze to sta e-novine pisu ima sa onim sto ja pricam?

 

 

ma drugde bas naucnici baju i charaju, to uopste ne predstavlja nesto porazno za videti.

 

ta zena je dosla kod mene kuci da mi predlozi da osveshtam stan iz istih razloga.

 

 

i to radi jer "svi to rade"

jok uopste nije specifikum

Link to comment

Ima li neko da nije zaostao? 

 

 

Ima. I na tim mestima se sve više neguju neke vrste paganskih praistorijskih motiva, pa ponegde i onako malo povezano sa rasizmom. Nije to tako jednostavno izvrneš ruglu i gotovo, pa bar bi u Istočnoj Evropi ljudi to trebalo da znaju.

Edited by MancMellow
Link to comment

Evo meni svestenk dolazi kuci da osvesta stan kako obicaji nalazu i sta cemo sad? Jel sam zaostao, retardiran ili sta vec? A sto je jos gore akademski sam obrazovan cak sta vise od skora sam postao advokat :o

kako ti koristis svaku priliku da se kurcis :P

Link to comment

uzgred, obozavao sam da idem kod dede i babe na slavu. jebeno najbolji krkanluk ikad. primitivan sam jbg.

meni biti religiozan uopste nije isto sto i biti primitivan

Link to comment

Evo meni svestenk dolazi kuci da osvesta stan kako obicaji nalazu i sta cemo sad? Jel sam zaostao, retardiran ili sta vec? A sto je jos gore akademski sam obrazovan cak sta vise od skora sam postao advokat :o

 

Ako je kokain droga, da li sam ja narkoman?

 

Običaji ništa ne "nalažu", ako ti nećeš da se bakćeš glupostima.

Link to comment

Ima li neko da nije zaostao? Posto sirom foruma otprilike mogu samo da procitam sta se sve tebi ne svidja kod ovih ili onih i koliko je ko zaostao... Mislim, tvoje misljenje tvoja stvar, ali saraj bar malo.

A to sta ce neko da radi u svoja 4 zida se ne tice ni tebe, ni mene, ni ikoga drugog, osim ako nisu sopstvena 4 zida. Vidis, meni je npr. zavirivanje u tudje kuce/novcanike/tanjire/materice/.... nesto najzaostalije i najnepristojnije sto mogu da zamislim, ali eto, rade ljudi i to.

meni je jos nepristojnije kad se neko nabedi za nesto kao sto ti radis upravo

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...