Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

pa to sto ugrozavanje reputacije moze biti opasnije nije razlog da se kazna sa interne skolske pomjeri na zakonsku. profesori ce morati da istrpe isto onoliko koliko ce klinci morati da se prilagode, internet doba je stiglo i jednima i drugima simetricno.

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

nemam pojma ko su roditelji i sl ali ne mogu da vjerujem mislite da ovakvom klinkinom gestu ne moze da se nadje pandan u analognom dobu i bez svijesti o moci roditelja

 

mislim klinci su stoka, i mi smo bili. nista novo pod suncem. stocnost je klincima u opisu posla.

 

u traženju pandana iz analognog doba, jedino je problematično to što ovaj nestašluk™ ima neuporedivo veću izloženost nego što je bilo šta iz analognog™ doba moglo da ima u najboljem slučaju.

 

i ma koliko bilo glupo to što je klinka uradila, nije nešto dramatično, ni približno onome što se dogodilo onom nesrećniku iz Slovenije. montaže, moš mislit. A direktorkina reakcija pokazuje da joj je sujeta bila povređena i pre mi se čini da je ona bila ta koja je mislila da ima neku zaleđinu i da može da se, da prostite, izdrkava sa kaznom. Plus što bi sigurno znala da je ćale ovoj maloj neko mudo™, da je stvarno tako.

A brza reakcija inspekcije može da se objasni i time što:

 

a) tamo ima nekoga ko ozbiljno shvata svoj posao

b) tamo ima nekoga ko je želeo tu poziciju da oslobodi za nekog svog

c) tamo ima nekoga ko je hteo brzo da reaguje da bi se dobro pokazao jer je slučaj dospeo u medije, pa su hteli da ispadnu efikasni

Link to comment

stvarno ne kapiram ovo sa roditeljima. po toj prici, treba sjebati klinki zivot, jer joj je tatica skotina.

pa to. ovde se jedna ispravna odluka pokrajinskog organa provlači kroz kritiku, a argumentacija je - u srbiji se ništa ne rešava ovako brzo i sa ovakvom medijskom pažnjom, dakle, sigurno je radila neka veza.

 

ovako može da se kritikuje apsolutno sve, i apsolutno sve relativizuje.

 

pa to sto ugrozavanje reputacije moze biti opasnije nije razlog da se kazna sa interne skolske pomjeri na zakonsku. profesori ce morati da istrpe isto onoliko koliko ce klinci morati da se prilagode, internet doba je stiglo i jednima i drugima simetricno.

slažem se. 

Link to comment

prilog za doom:

 

 

pametni, obrazovani ljudi koji zovu svestenika da im osveshta novi stan kada se u njega usele. pouzdano znam da to rade zato sto to rade i svi iz njihove okoline. po meni ravno pozivanju vraca da baca chini. neverovatno u XXI veku.

Link to comment

prilog za doom:

 

 

pametni, obrazovani ljudi koji zovu svestenika da im osveshta novi stan kada se u njega usele. pouzdano znam da to rade zato sto to rade i svi iz njihove okoline. po meni ravno pozivanju vraca da baca chini. neverovatno u XXI veku.

njihov stan, njihovo pravo.

Link to comment

njihov stan, njihovo pravo.

 

 

ne osporavam im pravo, nego me porazava da se naucnici (ta zena je fizicar) u srbiji bave vradzbinama posto hoce da se ponasaju onako kako se ponasaju svi oko nje. kad se useljavaju u novi stan osvestaju ga da izbace duhove onih koji su ranije u njemu bili (ona to kaze da izbace njihove energije i bolesti)

i to je ocito opsteprihvaceno tako da je pogresna ideja da to treba da branite

 

taj naucnik bi valjda trebao da izvlaci iz praznoverja a ne da se utapa u njega

cela takva sredina je meni otisla nazad u srednji vek

Link to comment

Za to smo se borili, sve dok ne nameću drugima, mogu i toteme i hramove da grade u svoja 4 zida.

+1

 

najveći anti-doom je da se ne zgražavamo nad nečim što neko radi u svoja četiri zida i ne ugrožavajući nikoga.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

sačekajte još malo da nekrštenje deteta za prvi rođendan bude veći skandal od nevakcinisanja :fantom:

mislim da smo te dane vec docekali

 

a za sve ove koji "brane pravo da se to radi u 4 zida" a iz primera je bar meni jasno da je toliko opsteprihvaceno da guta obrazovane koji bi trebalo da mu se suprotstavljaju

valjda se bori protiv praznoverja, a ne igra za njega

Link to comment

Taj argument - oni su naučnici - će teško da prođe, pošto Tesla i Ajnštajn nisu bili ateisti.

 

Nek veruje svako u šta god hoće dok se ne nameće drugima

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...