Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

ne mogu da zamislim nekadašnjeg direktora moje škole kako se za medije slika sa svojom karikaturom/fotošopom/whateverom, a nije da ga nismo zezali i nadevali nadimke.

gospodin čovek bio.

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

iznimno zla osoba, na osnovu svega što su mediji preneli. 

 

dobro je što je uz to i izrazito glupa.

sad sam iščitao linkove iz blica vezane za gimnaziju. internet zajebancije postaju sve veće zlo. malo manje razumevanja za "nestašluk" ne bi bilo na odmet. a svakako treba izbrisati odrednicu "vaspitno" iz uloge škole.

Link to comment

iznimno zla osoba, na osnovu svega što su mediji preneli. 

 

dobro je što je uz to i izrazito glupa.

 

ništa novo u moje vreme je 90% nastavnika u oš moglo da se svrsta pod iskompleksirani ološ srećom dosta njih je potpuno propalo u životu  :fantom:

Link to comment

Direktorka je reagovala izvanredno sujetno, ali činjenica da je smenjena zbog ovoga (u zemlji u kojoj postoji kultura nesmenjivosti) govori da je udarila na nekog mnogo jačeg od sebe.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Direktorka je reagovala izvanredno sujetno.

Žene alkoholičari su zaista sujetne u vezi svog poroka, tako da Šokica- Šljokica nije samo igra reči.

Link to comment

Podseti me ova afera na jednu staru dobru pesmu.

U zbornici usred mraka

Sija flaša od vinjaka

Popili je oni slavni 

Što nas šalju na popravni.

 

Link to comment

ona stvarno alkos? ja mislio da je ona fotomontažna šlajba s vinjauom, upravo zajebancija vezana za poigravanjem s njenim prezimenom

Edited by boshoku
Link to comment

sad sam iščitao linkove iz blica vezane za gimnaziju. internet zajebancije postaju sve veće zlo. malo manje razumevanja za "nestašluk" ne bi bilo na odmet. a svakako treba izbrisati odrednicu "vaspitno" iz uloge škole.

kazna je bila nesrazmerna i dobro je da je ispravljena situacija. ovakve internet zajebancije prema profesorima ne mogu da naprave nikakvu štetu, tako da ne bi bilo fer kažnjavati devojčicu zbog nečega što nije uradila.

 

ništa novo u moje vreme je 90% nastavnika u oš moglo da se svrsta pod iskompleksirani ološ srećom dosta njih je potpuno propalo u životu  :fantom:

veoma sam se obradovao kada sam saznao vest da je profesor stručnog predmeta pao zbog primanja mita. baš je bio skot.

 

Direktorka je reagovala izvanredno sujetno, ali činjenica da je smenjena zbog ovoga (u zemlji u kojoj postoji kultura nesmenjivosti) govori da je udarila na nekog mnogo jačeg od sebe.

preuranjen zaključak. 

Link to comment

kazna je bila nesrazmerna i dobro je da je ispravljena situacija. ovakve internet zajebancije prema profesorima ne mogu da naprave nikakvu štetu, tako da ne bi bilo fer kažnjavati devojčicu zbog nečega što nije uradila.

 

mislim da internet zajebancije prave štetu, da će štete u budućnosti postati zabrinjavajuće bolne.

 

devojčica (čuj, devojčica) je kao je navedeno prikupljala i objavila "šaljive" slike.

Link to comment

Ako je direktorka pijandura, onda je ova fotomontaza nije saljenje, nego alarmiranje javnosti na nesto sto je veoma opasno, da na celu skole bude alkoholicar. Ukoliko je direktorka trezvenjak, montaza je potpuno besmislena i ne vidim kako moze da bude uvredljiva. U prvom slucaju, ucenica je zasluzila pohvalu, a ne kaznu, u drugom slucaju bi joj trebalo objasniti da to sto je uradila nije nimalo duhovito.

 

U svakom slucaju, pokusaj da se zbog ovoga unisti neciji zivot, takomsto ce se spreciti njegovo skolovanje, dovodi u pitanje moralne kvalitete direktorke za funkciju na kojoj je.

Link to comment

Mozda je i negde izmedju, zena nije alkos, al pije vise nego sto neki smatraju za prigodno. Direktorka je kreten, ali ni mala nije zanimljiva sa svojim montazama, pogotovo sto je u medjuvremenu onaj neki slovenacki direktor zbog sala i posalica sa neta izvrsio samoubistvo. Ne mislim da je bas trebalo izbaciti iz skole, to je dosta drasticno, i generalno nacin na koji je direktorka nastupala u medijima mi govori da su se direktorka i Hana lepo nasle.

Link to comment

Glede ovog patetičnog događanja u tom jadnom gradu ove prebedaste državice, za nedostatak dobrog ukusa ne izbacuje, ako ima elemenata uvrede na lični račun profesora/autoriteta, sans zdrave kritike, to je u najgoru ruku jedan iz vladanja i malo priče sa stručnim licima... za prekoračenje ovlašćenja i takvo izbacivanje, leti diša, šta da joj radim, a treba da leti i cura, htela da je ljudi zaprate pa izbljuva popularno mišljenje kao svoje, ko jebe osećanja ljudi, svaka funkcija je podložna kritici, pa i onoj ljudskoj, je l tako drugovi, jer to je sloboda drugovi...u 3pm, da je kako valja obe bi pojeo mrak, u preneseno smislu, putovala bi ona meni 49 km do škole, a direktorka brojala budjave dnevnike u nekom podrumu do kraja karijere...

Link to comment

Kad se setim moje generacija, da je bilo interneta, mi bi svi bili poizbacivani iz škole.

Nastavnik, predavao OTO, stalno je gledao u plafon, nikad u nas, inače bio ok lik.

Na plafonu smo ostavili tragove cipela.

Na neverovatno dostojanstven način je pustio da cela stvar prođe, da smo se svi osećali posramljeno.

Drugom, za kog se pričalo da voli da popije, ostavljali smo prazne flaše od rakije u katedru..

I on nas je kulirao.

Neki drugi ljudi, mada i neki drugi načini za sprdnju.

Link to comment

nasilje među decom i "decom" u 4 oka/pesnice je već evidentno. podjebavanje i omalovažavanje onih koje nabeđujemo da treba da vaspitavaju decu, takođe. sada kada se to širi i preko mreža, postaje još opasnije jer je na daljinu i multiplikovano. možemo to da tretiramo kao šalu, zezanje...... dok nam ne zakuca na vrata.

 

direktorka i nastavnici su druga priča.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...