Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Jbt, sećam se 90-ih kad je 1 Rudić hteo da skace sa Svetozarca, mi deca gledali, a ovi iz starijih razreda mu vikali: "Skoči, nemoj da si sisa" i "Rudo, meni ostavi patike" :fantom:  

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Opačić je, kako su ranije pisali mediji, izlazio tokom vikenda bez policijske pratnje iz zatvora zbog dobrog vladanja. Ostalo mu je još tri godine do kraja odsluženja kazne.

 

Taj beše u zatvoru izbo čoveka četkicom za zube? Dobro vladanje?

 

Baš me zanima gde su trenutno Legija i Zvezdan, pošto u zatvoru sigurno nisu.

Link to comment

Taj beše u zatvoru izbo čoveka četkicom za zube? Dobro vladanje?

 

Baš me zanima gde su trenutno Legija i Zvezdan, pošto u zatvoru sigurno nisu.

na koliko je uopshte osudjen, kad se cele 3 godine pre kraja shvrcka okolo? :o

 

pri tome shljakerima cela drzava kenja za godishnje odmore, uchiteljicama kenja za mesec dana raspusta, svima kenja za bolovanja, proivatnici tlache ljude da rade vikendom i drzavnim praznikom, ali ovaj baja je u zatvoru imao godishnji odmor i slobodne vikende. to ti je sinko moj shtogod fantrazija -_-

Edited by gospa buba
Link to comment

Ja sam iznerviran od kad sam jutros pročitao ovu vest, kao da ne znam gde živim.

 

Bar mi je drago što su ga ubili. Da. Drago mi je.

Link to comment

Da postoji sloboda medija,  upravnik Zavoda ne bi ostao živ od novinara, a ne bi se bavio time da li je ubijena žena sestra Marijane Mateus.

Npr.

Vanredni izlazak i odsustvo

Član 53. Pravilnika  o kućnom redu KPZ i okružnih zatvora

 

(1) Iz posebno opravdanih razloga, u skladu sa Zakonom, upravnik zavoda može osuđenom odobriti vanredni izlazak ili odsustvo iz zavoda do sedam dana.

(2) Vanredni izlazak ili odsustvo iz zavoda osuđenom se može odobriti bez obzira na grupu i iskorišćena proširena prava i pogodnosti zbog: smrti člana uže porodice, obilaska teže obolelog člana uže porodice, rođenja deteta, zaključenja braka, kao i iz drugih posebno opravdanih razloga.

(3) Ukoliko postoje bezbednosni razlozi zavod će diskretno i efikasno obezbediti vanredni izlazak i prisustvo osuđenog u slučajevima predviđenim st. 1. i 2. ovog člana.

 

Edited by halloween
Link to comment

Taj beše u zatvoru izbo čoveka četkicom za zube? Dobro vladanje?

 

Ja mislio Toni se zajebava. Stvarno je ovo uradio?

 

edit:

 

zašiljenom četkicom za zube napao je zaštićenog svedoka Miladina Suvajdžića - Đuru Mutavog.

 

Srbija - zemlja u kojoj te ama bas  nista lose ne moze iznenaditi.

Edited by katamaran
Link to comment

To be fair ovo je bilo pre vise od deset godina. Mislio sam da je nesto skorasnje.

 

Al kriminalac tako visokog ranga nikako ne bi smeo da izlazi na vikende i godisnje odmore.

Link to comment

To be fair ovo je bilo pre vise od deset godina. Mislio sam da je nesto skorasnje.

 

Al kriminalac tako visokog ranga nikako ne bi smeo da izlazi na vikende i godisnje odmore.

pa mislim da je pokusaj ubistva u zatvoru nesto sto ne zastareva.

Link to comment

otišlo napuvano govno od čoveka

 

pola veternika žali, druga polovina pali vatromet

ko žali? šta, pola tog veternika krimosi, il barem wannabe?

 

opak ns, odista

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...