Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hana F. je radila ono što se radi stotinama godina unazad u svakoj školi - klinci se zajebavaju na račun autoriteta profesora.  "Elitne" škole su zlo a direktoka je glupa kao ....... 

 

Zeznuh se pa procitah komentare na ovu pricu... svodi se na 'treba je izbaciti, sta zamislja razmazeno derle' i sve u tom stilu. razmazeno derle ide od toga sto su u bar jednom tekstu naveli gde joj rade roditelji i kako se predmetna direktorka zalila da otac pritiska po poslovno/partijsko/stagod osnovi. mene zanima imaju li mediji pravo da iznose takve informacije, u smislu gde rade roditelji?

Link to comment

Zeznuh se pa procitah komentare na ovu pricu... svodi se na 'treba je izbaciti, sta zamislja razmazeno derle' i sve u tom stilu. razmazeno derle ide od toga sto su u bar jednom tekstu naveli gde joj rade roditelji i kako se predmetna direktorka zalila da otac pritiska po poslovno/partijsko/stagod osnovi. mene zanima imaju li mediji pravo da iznose takve informacije, u smislu gde rade roditelji?

to beše na blicovom sajtu? noć sam sebi pokvario čitajući te komentare + komentare na fajgeljevu novu javnu izvalu  :puke:

Link to comment

Dokle se srozala karlovačka gimnazija govori činjenica da njenu diplomu ima Vulin. Bez obzira što je padao na popravni iz matematike, a čituckao istoriju i sedeo u poslednjoj klupi vežbajući crtanje likova iz Alana Forda.

Istu gimnaziju je pre nekih x godina uzurpirala Jelena Karleuša snimivši spot onako polugola. Navodno je platila 35.000 za korišćenje prostora nekom iz škole.

Link to comment

Internet je promenio pravila, sada svaka zajebancija postaje dostupna svima, dakle ne zavrsava se sve vise u skolskom dvoristu.

tačno, slažem se. zato sa klincima treba raditi na obrazovanju o odgovornom korišćenju interneta, što uključuje i razgovore o ugrožavanju reputacije putem interneta. ne samo reputacije profesora već i samih klinaca (sexting, cyber-bullying, i slično). 

 

ali to treba da im objasni neko ko zapravo bolje poznaje internet komunikacije od njih samih. ova direktorka je iz XIX veka i svojim postupcima je pokazala da se baš ne snalazi u modernom svetu.

 

ona bira da dalje širi uratke o sebi i kolegama, što znači da joj do povrede lične reputacije i nije više toliko stalo, koliko da se devojčici usere u život, po mogućstvu sa doživotnim posledicama.

 

to je prokletskvo "elitnih" škola - to što im s vremenom osnova reputacije postaje kilometraža umesto onoga što im je izradilo reputaciju - kvalitet.

Link to comment
 

 

to je prokletskvo "elitnih" škola - to što im s vremenom osnova reputacije postaje kilometraža umesto onoga što im je izradilo reputaciju - kvalitet.

to je prokletstvo svih shkola koje na sebi imaju neku znachkicu. najdivnija nasilja se deshavaju u sertifikovanim shkolama bez nasilja. i sve zavrshava pod tepihom, samo da se ne izgubi znachkica <_<

Edited by gospa buba
Link to comment

meni nije jasno da neko ko radi sa decom ceo život ne provali vremenom kako se sa decom postupa.

 

njen posao je da vaspitava, a iz ovoga proističe da deca nekako moraju da se rode vaspitana i onda kažnjavaš ako nisu.

 

nedavno sam imala dugačak razgovor sa mojom tinejdžerkicom oko nekog šaljenja na FB, koje mi je ličilo na podsmevanje drugarima.

jako sam ponosna što sam na kraju četa (naravno sve se dešava online sa decom danas) dobila jedno "tetka, shvatam" i smajlić sa poljupcem.

sutra me je sama pitala za savet o nečemu drugom. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...