Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

 

bez zajebancije sad - retko gadan miris

+200. ja stalno mislim koji su ovo bolidi kodmene u zgradi shto palili tamjan redovno sredom i petkom, ajde, mali fanatici, neka ih, 2 dana cu da istrpim. mada se vazda pitala kako im je na gajbi kad ja hocu da se nesvestim na hodniku. posle pocheli i ponedeljkom, vazi, specijalni manastirski tipik, svetiji gradjani od drugih gradjana, ne kazem. kad pre mesec dana - evo ga i utorak! :o

 

sad mi je malo jasnije :D

skoro pa racionalno ponashanje, nemaju za chetvrtak i vikend -_-

 

kolka zenetina

bar ne moze da kenja pacijentima da smrshaju trijes kila -_-

Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

Strava u ulici hrastova. :ss1:

 


 

Narod veruje da je to osveta hrasta... onaj ko ga ubije, navući će na sebe prokletstvo.

 

 

B-RlwW1CIAAD00y.jpg

 

Edited by Time Crisis
Link to comment

imam 2 duma koje sam pokupio u sat vremena

 

1. dobrog druga dok je vozio bajs udario auto u centru. on leži krvav, polomljena mu noga i glava krvava, tu je njegov ortak da mu pomogne, policija, zapisnik, gužva. tom ortaku prilazi advokat koji se bavi nadoknadama i daje vizitku drugaru. imao je mere, nije prišao dečku koji leži i stavio mu je u džep. s obzirom da je slomio nogu i da ima materijala za odštetu, na kuću mu stižu još tri ponude različitih advoakata

 

2. obijanje prodavnice sa bojama u kojoj je ukradeno samo nešto akrilnih boja, pare nisu pipnute. nakon što je policija napravila uviđaj, gazdarica još jednom gleda šta je nestalo i na podu nalazi cedulju sa brojem telefona (i imenom i adresom kancelarije) od advokata koji se bavi naplatom štete (nije onaj iz prve tačke)

Edited by Lezilebovich
Link to comment

1. dobrog druga dok je vozio bajs udario auto u centru. on leži krvav, polomljena mu noga i glava krvava, tu je njegov ortak da mu pomogne, policija, zapisnik, gužva. tom ortaku prilazi advokat koji se bavi nadoknadama i daje vizitku drugaru. imao je mere, nije prišao dečku koji leži i stavio mu je u džep. s obzirom da je slomio nogu i da ima materijala za odštetu, na kuću mu stižu još tri ponude različitih advoakata

 

2. obijanje prodavnice sa bojama u kojoj je ukradeno samo nešto akrilnih boja, pare nisu pipnute. nakon što je policija napravila uviđaj, gazdarica još jednom gleda šta je nestalo i na podu nalazi cedulju sa brojem telefona (i imenom i adresom kancelarije) od advokata koji se bavi naplatom štete (nije onaj iz prve tačke)

 

Za ovo prvo sam čuo pre par meseci da je ozbiljno razrađen biznis i funkcioniše pored nas neobaveštenih punom parom - imaju se i svoje med. sestre po bolnicama i slične ćate po odgovarajućim institucijama koji prijavljuju advokatima dešavanja i povređene... dolazi se i na kućnu adresu da se ponudi usluga.

 

... a za ovo drugo nisam, ali je prirodna evolucija u procesu  :lolol:

 

Neki novi advokati kad krenu u samostalni posao će da za početak skidaju šoferke i gume sa kola i ostavljaju papiriće...

Link to comment

Strava u ulici hrastova. :ss1:

 

Faking Politika. Takvog teksta se Kurir sigurno ne bi postideo.

Sličan problem bio i u Vreocima (Kolubara). Samo što je tamošnji "zapis" imao cirka 20ak godina.

I onda su doveli buldožer iz BG-a da ga iskopa, a lik koji ga je prevozio kamionom je dobio stalno zaposlenje (bio preko omladinske) jer se usudio da ga preveze na drugu lokaciju gde su ga ponovo zasadili.

Jebeni srednji vek.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...