Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

da se klinci glupiraju i lazu, lako mogu da prihvatim. sta ce kad zive u mirnodopskim uslovima pa ne mogu da seru kako su dobili poruku da je u skoli postavljena bomba ili je u wc-u crnokosuljas zeljan srpske krvi.

 

ali masovna histerija... djeluje kao da je onaj ko je to rekao histerik.

Edited by morgana
Link to comment
  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

ali masovna histerija... djeluje kao da je onaj ko je to rekao histerik.

 

ti gluplje objasnjenje nisi cula? :)

 

a moguce je, ja mislim. nije tesko ubediti sebe da ti disanje ili neka druga obicna funkcija ne funkcionise bas najbolje, kad odjednom obratis paznju na nju. ako je jednoj klinki zbilja pozlilo, to vec podize nivo tenzije u ucionici, posebno deci koja nisu navikla da se nose s takvim situacijama. mozda je drugo dete krenulo da hiperventilira, i onda i ostali poceli od frke da vide i kod sebe simptome. nekako imam dojam da bi do sada bili raskrinkani da se radi o namernom stvaranju pometnje, da bi neko rekao svojim uspanicenim roditeljima kraj bolnickog kreveta da se samo pravio, otkud znam. 

Link to comment

da se klinci glupiraju i lazu, lako mogu da prihvatim. sta ce kad zive u mirnodopskim uslovima pa ne mogu da seru kako su dobili poruku da je u skoli postavljena bomba ili je u wc-u crnokosuljas zeljan srpske krvi.

 

ali masovna histerija... djeluje kao da je onaj ko je to rekao histerik.

ti bash nisi skorije prilazila osnovnim shkolama ^_^

 

tamo je sve moguce, ukljuchujuci i veshtice iz salema :ph34r:

 

celu godinu juniorovog treceg i chetvrtog razreda smo presedeli u dvorishtu chekajuci neke specijalce sa psima, jer se sedmacima nije radio pismeni. sad ochigledno to vishe ili nije u modi, ili je ozbiljnije kaznjivo. nastavnici su uvek znali shta je u pitanju, ali ko te shisha, ima procedura, kad jave ajde napolje, dizesh celu smenu napolje -_-

 

dodushe, ne znam za ovu decu.

Edited by gospa buba
Link to comment

kažu da su bili na času fizičkog i da su baš dugo trčali, kada su stali u vrstu počeli su da se onesvešćuju, kao da su prošli vojnički dril, ali onda su počele da malaksavaju i devojčice koje su bile na poštedi i koje su u međuvremenu otrčale po vodu i šećer, tako da uzrok nije nadrndani profesor fiskulture koji je ganjao učenike do iznemoglosti

 

edit prvo je pzlilo jednom dečku koji je izgubio ravnotežu i hvatao se za zid pre nego što se onesvestio, par trenutaka kasnije pao je još jedan, jedna od ovih devojčica sa poštede je opisala da je ona iskusila otežano disanje i lupanje srca kada se vratila sa šećerom u salu

Edited by gone fishing
Link to comment

 nadrndani profesor fiskulture koji je ganjao učenike do iznemoglosti

ni toga vishe nema, samo da znash -_-

 

najvishe zato shto su deca uglavnom vec toliko neutrenirana i atrofirana, da nema svrhe terati ih bilo shta.

Edited by gospa buba
Link to comment

ti gluplje objasnjenje nisi cula? :)

 

a moguce je, ja mislim. nije tesko ubediti sebe da ti disanje ili neka druga obicna funkcija ne funkcionise bas najbolje, kad odjednom obratis paznju na nju. ako je jednoj klinki zbilja pozlilo, to vec podize nivo tenzije u ucionici, posebno deci koja nisu navikla da se nose s takvim situacijama. mozda je drugo dete krenulo da hiperventilira, i onda i ostali poceli od frke da vide i kod sebe simptome. nekako imam dojam da bi do sada bili raskrinkani da se radi o namernom stvaranju pometnje, da bi neko rekao svojim uspanicenim roditeljima kraj bolnickog kreveta da se samo pravio, otkud znam. 

 

ali nije stvar u tome da li je moguce nego da li je vjerovatno. rekla bih da nije.

 

 

ti bash nisi skorije prilazila osnovnim shkolama ^_^

 

tamo je sve moguce, ukljuchujuci i veshtice iz salema :ph34r:

 

 

znaci masta nije splasnula ni u mirnodopskim uslovima! pametnice male :wub:

 

Link to comment

ni toga vishe nema, samo da znash -_-

 

najvishe zato shto su deca uglavnom vec toliko neutrenirana i atrofirana, da nema svrhe terati ih bilo shta.

averujem, još ćeš mi reći da su izbacili gimnastičke sprave iz sala ^_^ 

Link to comment

averujem, još ćeš mi reći da su izbacili gimnastičke sprave iz sala ^_^

Ne, sad se deca umesto skolske fiskulture upucuju na to da нешто тренирају.

Em se nastavnici fiskulture ne muce na casovima, em ne muce decu, em sacuvaju snagu za тренинге.

Po tarifi.

Link to comment

sto se fino ne sjete da kazu da su vidili divicu mariju ko onih 6 pionira iz medjugorja sto jos uvijek kupuju stanove u italiji od one male djecije lazi

bila je baba, objeshena iza shkole i probodena strelom, dakle mrtva, nepoznatih verskih ubedjenja. ako to mislish ^_^

 

averujem, još ćeš mi reći da su izbacili gimnastičke sprave iz sala ^_^

nisu, ali roditelji shtancuju oslobadjanja i poshtede bez milosti. danas su fizichki sposobna samo deca koja se svojevoljno (profesionalno) bave sportom. ostali su kese. kljuch je, kao i uvek u majki i tajki, nije u redu da se njihova deca muche, poshto su se oni, cheda socijalizma, namuchili onoliko. drugih problema ima slabije. naravno, ti efekti pochinju u vishim razredima. teze je zajebavat uchiteljicu.

 

mislim, generalno danas ima slabije onih drkadzija starog kova, kao u nashe doba. obrazovali se ljudi, pa i nastavnici -_-

 

 

realno, nashi stari su sjebali svoju drzavu. a mi cemo sjebat svoju decu.

Edited by gospa buba
Link to comment

ti gluplje objasnjenje nisi cula? :)

 

a moguce je, ja mislim. nije tesko ubediti sebe da ti disanje ili neka druga obicna funkcija ne funkcionise bas najbolje, kad odjednom obratis paznju na nju. ako je jednoj klinki zbilja pozlilo, to vec podize nivo tenzije u ucionici, posebno deci koja nisu navikla da se nose s takvim situacijama. mozda je drugo dete krenulo da hiperventilira, i onda i ostali poceli od frke da vide i kod sebe simptome. nekako imam dojam da bi do sada bili raskrinkani da se radi o namernom stvaranju pometnje, da bi neko rekao svojim uspanicenim roditeljima kraj bolnickog kreveta da se samo pravio, otkud znam. 

 

S obzirom na sve analize koje su urađene, pretpostavka o masovnoj histeriji kod dece je daleko najlogičnija.

 

Ne znam kako je za metan, ali ugljendioksid i uljenmonoksid drugačije udaraju, a ugljenmonoksid ostavlja dugotrajne i merljive tragove u krvi.

 

Deca određene starosti, u grupi, mogu biti podložna autosugestiji, iz čistog mira, bez namere i predumišljaja. Dovoljno je da se jednom detetu odistinski sloši, deca okolo počnu da ciče, neki poviču i meni je loše, i meni i meni odgovaraju ostali, pa još ako neko spomene gas, miris, trovanje, gušenje... eto opšte cike i vriske i haosa.

Link to comment

Upadljivo nonšalantna je bila direktorka škole, sa naočarima za vid na vrh glave, "doterana" za davanje izjave medijima, kao i načelnik školske uprave koji joj daje punu podršku u stilu " ne boj se ništa, ja sam tu".

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...