Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 40.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    958

  • Filozof manijak

    888

  • radisa

    786

Top Posters In This Topic

Posted Images

:lolol:

 

zapanjile bi se i ti i ja kolko toga ima da na kraju ispadne da uopshte nije vazno -_-

hocu da kazem, taj konachni ishod je toliko vazan da ponishtava sve ostalo. chak je i to neka drushtvena norma, mada se drushtvo formalno zgrazava. sve ove neudate sto okolo leze ko snoplje i neshto se kao gicaju, svaka baba bi ti rekla da je osamstopesto puta bolje da su navatale nekoga na foru, nego shto se trte da su moderne ^_^

 

Nisam upoznala nijednu koju posle nekog vremena nije, na ovaj ili onaj način, počeo da žulja kalup u koji se tako rado sama udenula. 

Babe još i mogu da razumem, projektuju svoje vreme i (ne)mogućnost izbora. 

Link to comment

Neimenovani muškarac se zapalio u utorak popodne u Beogradu u blizini Starog sajmišta, javlja N1.

Kako N1 saznaje, muškarac je došao do Parking servisa kako bi preuzeo svoj automobil koji mu je oduzet, ali nije želeo da izmiri svoje obaveze, već se polio benzinom i zapalio.

Link to comment

u Blicu je to malo drugačije formulisano

 

Večeras oko 19.30 sati na Starom sajmištu u Beogradu Predrag Lejić, nezadovoljan što mu je "pauk" odneo automobil, počeo da poliva benzinom svuda oko sebe, da bi zapalio ulaznu rampu "Parking servisa", a plamen je zahvatio i njega i policajce stanice Novi Beograd Milorada Dejanovića i Gorana Kovačevića, saznaje "Blic".

Link to comment

Ipak je bio trololo...

 

Evo novi doom 

 

Šta doom, to se dešava u svim državnim ustanovama. Hrana, kozmetika, nakit, garderoba...

Kolega i ja čak razmatrali da na lokalnoj mreži postavimo online šop i "torbarima" naplaćujemo proviziju. :D

Edited by JozoMujica
Link to comment

Šta doom, to se dešava u svim državnim ustanovama. Hrana, kozmetika, nakit, garderoba...

Kolega i ja čak razmatrali da na lokalnoj mreži postavimo online šop i "torbarima" naplatimo uslugu. :D

pa da, konas valjaju samo knjige i jorganske navlake. valjda da chitamo u krevetu, eto shta se misli o nama <_<

Link to comment

pa da, konas valjaju samo knjige i jorganske navlake. valjda da chitamo u krevetu, eto shta se misli o nama <_<

 

Svakom prema zaslugama, od svakog prema mogućnostima. :p

Link to comment

pa da, konas valjaju samo knjige i jorganske navlake. valjda da chitamo u krevetu, eto shta se misli o nama <_<

 

Čminka, šljašteća bižuterija, maramoešarpe od čiste sintetičke svile, parfemi neznatno izmenjenog  imena i pakovanja, razni multilevel svelećeči proizvodi... ne mogu svega da se setim. Mora da smo mi viđeni za estradu (gerijatrijsku). 

Link to comment

Da, i donji veš po izboru, od onog za do ispod pazuha do nekih čipkanih zakrpa uz koje verovatno gratis idu flasteri i  kreme protiv alergije.

Posuđa se ne sećam, moguće je da me je zaobišlo tokom ophodnje, 

 

edit: mušeme, stolnjaci i kuhinjske krpe živih boja

Edited by Notorious
Link to comment

Ne gresite dusu, sve i da je tako kako kazete, a jeste, ne sporim, sa sve asortimanom (zaboravili ste nozeve), gomila ljudi to radi i ja im nimalo ne zavidim

Jebesga, sumnjam da bilo ko takav posao radi zato sto je u njemu pronasao sebe (mada je ovaj moj s nozevima rodjeni trgovac sudeci po tome koliko je dosadan); meni nelagodno kad ih vidim/sretnem/udju u kancelariju i tamo nekima ovakvima pokusavaju da prodaju sta vec prodaju.

Tabanas po ceo dan, na vecini mesta te se otresu, manje ili vise neljubazno, video sam da vode i neke teftere, otplata sta li, Delboj na srpski nacin.

Link to comment

Ima jedan car iz Kosjerića. Onako, pravi srpski seljak, sa sve šajkačom. Dođe za Bg, i onda krene po užem i širem centru, ulazi u sve firme i nudi rakiju. "Dobar dan, junaci! Jel treba nekom rakija? Iz Kosjerića!"

Prvi put kada sam saznao za njega uleteo je u butik u kom je radila sama moja devojka. Ona se prestravila.

Posle jedno 2-3 godine se pojavio kod mene u firmi. Isto uleteo na prepad, četvrti sprat, poslovna zgrada. I bam, odmah u kancelariju.

 

Nismo kupili. Možda je dobra rakija. :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...